Архівні відеозаписи українських телеканалів

Автор samostav, Червень 08, 2014, 08:07:55

Попередня тема - Наступна тема

DVB-85

Це версія логотипу, була всього 2 тижні, потім повернули версію 1999-2004 років.  Цей логотип був у період з 1 по 17 березня 2002 року. Колір справжній був блакитний. В той час, колір телеканалу був не зелений, а синій, також студія репортеру, була у синіх відтінках. Я, того часу приймав сигнал у кабельній мережі, а також із ефіру телеканалу Рівне 1. Отже, у зв'язку, що кабельна мережа передавала сигнал з супутника, лототип був на екрані блідноблакитним, а ось з ефіру Рівне 1, він був майже сірий. Тоді на той час у місцевих мовників не було стопроцентної якості, тому якість колірної гамми втрачалась, а у кабельних мереж такої проблеми не було. Телеканал Рівне 1, був партнером Нового каналу з 1 грудня 1999 року по 14 вересня 2003 року. Потім партнером став телеканал Тоніс. Отже, коли, ввели зелений колір логотипу, а саме з 1 березня 2004 року, Рівне 1 вже не був партнером телеканалу. Отже, (відео) скриншот був зроблений саме в цей період.
Між іншим, ця версія була, у період новорічного 2014-2015 рр., тільки на за логотипом ще була снігова завірюха.

P.S. Така практика короткого часу змін логотипу, у українських телеканалів, практикується і в наш час, а саме нещодавно таке було і у телеканалу Україна. На жаль, до сих пір, я не можу знайти логотип телеканалу 1+1, який також був всього 2 тижні, у перід 2 по 15 вересня 1996 року. Опис, як виглядав логотип, я на написав у Вікіпедії, ще у далекому 2011 році, на сторінці телеканалу 1+1. "https://uk.wikipedia.org/wiki/1%2B1". Якщо в когось є відео цього періоду (2 по 15 вересня 1996), будь ласка розмістіть це відео.
Якщо комусь цікаво, я для багатьох телеканалів, писав історію логотипів, для таких як, СТБ, ТЕТ, UA: Перший, Новий канал, 1+1 та інші, а також і для російських таких як Первый канал, РЕН ТВ, ТВ Центр, у Вікіпедіїї. Потім, я це хоббі закинув. Зараз, мої публікації, використовують на інших сайтах таких, як Телепедия, Logopedia, які я написав у період 2011-2013 років.

mikhail

Ще були різні періоди.... То новий ретранслювали з логотипом Рівне 1.... То без..... Коли було без то канал іншов у системі пал і я не розумів чому картинка на старому ящику чорнобіла....
  •  

DVB-85

#497
Рівне 1, почав змінювати систему PAL на CESAM, вже при партнерстві НТН, десь з 2006 року. Коли була трансляція НТН, був PAL, при зміні на Рівне 1,  відповідно CESAM. А от логотип вони почали прибирати вже з 2012 року. Напевно, це була умова партнерства, у зв'язку появою цифрової телемережі. А ось телеканал Новий канал, завжди йшов із логотипом Рівне 1.  Скоріш за все, ви напевно перепутали із Новим каналом, який йшов паралельно на 51 ТВК каналі у місті Рівному. Паралельна трансляція була з грудня 2002 по вересень 2003 року. Саме на 51 каналі логотип тільки був у Нового каналу, а ось 09:00-10:00, та 18:00-19:00, перемикали на РТБ, також змінювали системи кольору.
  •  

mikhail

Цитата: DVB-85 від Серпень 18, 2020, 15:04:29
Рівне 1, почав змінювати систему PAL на CESAM, вже при партнерстві НТН, десь з 2006 року. Коли була трансляція НТН, був PAL, при зміні на Рівне 1,  відповідно CESAM. А от логотип вони почали прибирати вже з 2012 року. Напевно, це була умова партнерства, у зв'язку появою цифрової телемережі. А ось телеканал Новий канал, завжди йшов із логотипом Рівне 1.  Скоріш за все, ви напевно перепутали із Новим каналом, який йшов паралельно на 51 ТВК каналі у місті Рівному. Паралельна трансляція була з грудня 2002 по вересень 2003 року. Саме на 51 каналі логотип тільки був у Нового каналу, а ось 09:00-10:00, та 18:00-19:00, перемикали на РТБ, також змінювали системи кольору.
нічого я не плутаю. Тоді навіть місцевий ефір без логотипу йшов. Я би цього не памятав і не звертав уваги якби не мав ще старий телевізор тоді. Це були і 2001 рік і 2002й. Потім знову поверталися в секам. Подібні випадки навіть були просто під час перегляду мультфільмів. Нового на окремій частоті ще не було тоді. Він зявився літом 2003
  •  

mikhail

Цитата: mikhail від Серпень 18, 2020, 16:26:32
нічого я не плутаю. Тоді навіть місцевий ефір без логотипу йшов. Я би цього не памятав і не звертав уваги якби не мав ще старий телевізор тоді. Це були і 2001 рік і 2002й. Потім знову поверталися в секам. Подібні випадки навіть були просто під час перегляду мультфільмів. Нового на окремій частоті ще не було тоді. Він зявився літом 2003
і на 51 новий завжди йшов в секам.... І при трансляції родтрк теж. Це уже в останні роки аналогу почали міняти
  •  

Xottabi4

В целом, после прочитанного выше думаю, что этот логотип подставили на постоянной основе местные на оригинальный киевский "маленький белый", чтобы не включать постоянно его во время перехода на вещание местного канала. Та же ситуация мне вспомнилась у канала АТВ, который поставил "на постоянку" старый логотип СТБ, заслонив им новый.

Spoiler

digitalif

Цитата: DVB-85 від Серпень 18, 2020, 13:40:33
На жаль, до сих пір, я не можу знайти логотип телеканалу 1+1, який також був всього 2 тижні, у перід 2 по 15 вересня 1996 року. Опис, як виглядав логотип, я на написав у Вікіпедії, ще у далекому 2011 році, на сторінці телеканалу 1+1. "https://uk.wikipedia.org/wiki/1%2B1". Якщо в когось є відео цього періоду (2 по 15 вересня 1996), будь ласка розмістіть це відео.

По пам'яті намалював такий. Схожий?
  •  
    Подякували за цей пост: DVB-85, TVR38

DVB-85

#502
ЦитатаПо пам'яті намалював такий. Схожий?

Майже такий був, тільки форма місяця була вдвічі менша за одинички, і був логотип весь пофарбований у синій колір.  :super:
Я знайшов оригінал, який намалював ще 1996 році, у шкільному зошиті, (захоплювався малюванням логотипів), та створив (намалював) по зразку, на компі.
https://ibb.co/MS5P4TF
  •  

Denis05ua

Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.

Gilah

  •  

krasaffcheg

  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

krasaffcheg

#506
2007 год. Канал Украина пытался в политическое ток-шоу. И дабы ничего не придумывать, ребята купили у российского НТВ формат шоу "К барьеру", которое вёл В. Соловьёв.  Получилось ток-шоу "Дуэль" с Александром Мельничуком. Шоу продержалось на канале лишь один сезон. Весной 2008 его стал вести Сергей Рахманин (Мельничук ушел на НТН на должность исполнительного продюсера, а далее - гендиректора). А уже летом программа была закрыта. Ибо осенью на канал Украина пришёл Шустер...

Анонс Дуэли (2007 год).
https://www.youtube.com/watch?v=CMxuetflhXo
  •  

Taras767

#507
Уважаемые форумчане, разыскиваю архивные видеозаписи канала Українського телебачення за 1988-1990 года.
Предположительно программа называлась Золотое перо. Там выступала родственница, хотел бы найти.
Буду признателен за помощь.
  •  

kram2000

  •  

krasaffcheg

И ещё о региональном ТВ. Луганск, 1997 год. Конфликт двух коммунальных СМИ: Эфир-1 и ЛКТ. Первых собираются закрывать из-за убыточности. Вторым нужен выход в эфир.
https://www.youtube.com/watch?v=75KsGlLf6Os

PS.
Ведущая выпуска, Радмила Крачак позднее перейдёт работать на новый канал ЛКТ. Где и проработала до конца вещания канала в июле 2014-го. Позже уехала из Луганска. И если, к примеру, тот же Виталий Шаповалов из ЛКТ появился в Киеве на OBOZ TV, то Крачак сегодня нигде не видно.

Закадровый голос последнего сюжета выпуска - Леонард Свидовсков. После "Эфира" ушёл на ОГТРК. После захвата ОГТРК сепаратистами в 2014-м, примкнул к новосозданной "ГТРК ЛНР", где рассказывает о фашистах и карателях.
  •  
    Подякували за цей пост: admin