ВЕЧІРНИЙ КВАРТАЛ (який він є і який був колись)

Автор Sergey 89, Лютий 14, 2013, 13:06:22

Попередня тема - Наступна тема

UzUA108

Відповідь "Кварталу" - жарт зі старої дитячої книги под стулом... Однак, ні
ЦитатаКерівник авторської групи «Кварталу» Брати Гагаріни Артем Гагарін прийшов у коментарі до посту «Дизель шоу» зі звинуваченням у плагіаті.

«Не накручуйте себе, цей жарт ми вкрали не у вас, а прочитали в книзі за 2013-й рік. Просто не подумали, що ви теж книги читаєте. Хоча в цілому ви праві, жарт можна придумати один раз, а вкрасти кілька... Ось тільки в цьому випадку ми – другі», - написав автор «Кварталу», додавши посилання на книгу, з якої начебто запозичений жарт.

Водночас за посиланням можна побачити, що фрагмент книги радянської та російської письменниці Ірини Токмакової лише віддалено нагадує номери з телевізійних шоу. Про що й написали Михайліченку зі сторінки «Дизель шоу».

«Непогана спроба, Артемка Михайличенко. Ось тільки текст книги і номера не збігається. Зовсім не збігається. А ось нашого номера і вкраденого "Вечірнім Кварталом" збігається один в один. Як так?! Наші автори, на відміну від вас, номери пишуть самі, а не "запозичують" у інших» - йдеться в повідомленні.
  •  

kram2000

Лігу Сміху все ж таки продали на російський ринок (а саме СТС і Маслякову з компанією)
https://www.youtube.com/watch?v=9sRM5cxy0AY
https://www.youtube.com/watch?v=vj5BKEEPNMg&t=494s
  •  

UzUA108

У російській "Лізі сміху" братимуть участь команди із ОРДО, Криму та материкової України (Одеси, Запоріжжя і Харкова)
Перша реакція: в дупу все, якщо є це! :neutral: :evil: Їм (учасникам) що, мало української "ліги""?

Ще хай Кошовий побуде там ведучим (як Зеленський колись був суддею для рос. версії "Розсміши коміка") і все складеться! Можна буде просто викреслити 7 років історії...
  •  
    Подякували за цей пост: Kilnemw