Події на Росії

Автор R31, Серпень 02, 2014, 18:24:22

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

  •  

IANDROCOM

  •  

Formally 20

"Конечно снизится."

Ну да, в Узбекистане такое и происходит (помню была новость на Озодлике по этой теме).
В Казахстане тупо отключают интернет.
В инстаграм-сториз на вчерашней новости с Казахстана "Настоящее время" сыграло в маркетинг и предлагает скачать своё мобильное приложение, на случай отсутствия доступа к сайту.
Беларуский Белсат в маркетинг не играл, когда анонсировал запуск мобильного приложения и прямо написал что приложение пригодится на случай DDoS-атак на сайт. На моей памяти массовые DDoS-атаки на тогда ещё независимые СМИ России были в 2011-2012 годах во время массовых протестов. Сайты не открывались несколько дней, трансляция Дождя в мобильном приложении частично работала.
  •  

kram2000

Російський Чорнобиль. Що від нас приховують

Коли серіал HBO про Чорнобиль став несподіваним хітом, мені захотілося, щоб Росія або одна з безпосередньо постраждалих країн — Україна чи Білорусь вчинили таку ж чесну спробу нагадати про цю катастрофу. Однак РФ не здатна на це: досі країна справляється з ядерними аваріями так само, як це намагався робити Радянський Союз в квітні 1986 року.

26 липня велика група експертів, очолювана Олів'є Массоном з Інституту радіаційного захисту та ядерної безпеки в Дюрансі (Франція) і Георгом Штайнхайзером з Інституту радіоекології і радіаційного захисту в Ганновері (Німеччина), опублікувала статтю. У матеріалі пов'язувалася радіаційна хмара, що поширилася над Європою в 2017-му, з неоприлюдненою аварією на Південному Уралі, швидше за все, на ядерному комплексі Маяк, розташованому поблизу Челябінська. Двома роками раніше Росія обіцяла розслідувати походження цієї хмари, але комісія, сформована за російською ініціативою, не змогла дійти однозначного висновку. Водночас Маяк і Росатом (державна атомна компанія, якій той належить) заперечують, що будь-які аварії траплялися.

Наприкінці вересня 2017 року декілька російських регіонів, а потім і кілька європейських країн виявили високу концентрацію радіоактивного рутенію-106 в атмосфері. Оскільки забруднення поширювалося, дедалі більше країн звернуло на це увагу і опублікувало свої звіти. Перші російські спростування з боку влади Свердловської і Челябінської областей на Уралі з'явилися за тиждень. Навіть після того, як російська державна гідрометеорологічна служба Росгідромет доповіла про забруднення рутенієм-106 на Південному Уралі, очолювана Росатомом комісія наполягла на тому, що забруднення не було результатом аварії і припустила, що причиною став несправний супутник, який згорів у атмосфері.

Група Массона-Штейнхайзера вилучила теорію про супутник: така подія підвищила б рівень концентрації рутенію в високих шарах атмосфери, чого не сталося. Натомість дослідники стверджували, що тільки підприємство з ядерної переробки могло стати причиною такого типу забруднення. Безліч західних і російських підприємств були відповідальними за викиди рутенію-106 у минулому. Проаналізувавши погодні умови і показники рутенію (включаючи дані Росгідромету), міжнародна група визначила, що його джерело поблизу місця розташування Маяка, де колись сталася велика ядерна катастрофа — «Киштимська аварія» 1957 року, через яку евакуювалии 10 000 людей з цієї області і котра спричинила тривалі наслідки для здоров'я жителів.

Викид рутенію в 2017 році, на щастя, нікому не нашкодив — радіоактивний газ швидко розвіявся й істотних радіоактивних опадів не спостерігалося. Це допомогло російській владі заперечувати те, що сталася аварія. Однак, як і в Радянському Союзі, який щосили намагався приховати Чорнобильську аварію, поки не зміг більше заперечувати або мінімізувати наслідки, заперечення всього — офіційна тактика путінської Росії, навіть коли є людські жертви. Уряд і його машина пропаганди, наприклад, випустили серію докладних, але таких, що не викликають довіри, версій катастрофи рейсу Malaysia Airways МН17 в 2014 році, збитого російською ракетою з території, захопленої проросійськими сепаратистами в східній Україні.

Навіть після того, як команда Массона-Штейнхайзера опублікувала свої знахідки, Леонід Большов, фізик, який був одним з ключових членів російської комісії, заявив, що в статті «проігнорували» виміри, взяті біля Маяка, «в яких майже не містилося рутенію-106». За словами Большова, на знахідки комісії не вплинув новий аналіз.

Розсилка від російського пропагандистського агентства РІА Новини, що цитує Большова, мала заголовок: «Фізики пов'язали витік рутенію-106 з експериментами в Італії». Насправді стаття Массона-Штейнхайзера розглядає можливий зв'язок між подією і роботою Маяка над джерелом церію-144 для італійського експерименту, що досліджує нейтрино. Маяк скасував замовлення незабаром після викиду рутенію. Але заголовок акуратно уникає згадки Маяка або Росії.

Було би правильніше, якби Маяк і Росатом поділилися будь-якими даними, пов'язаними з цією роботою, включаючи все, що могло призвести до викиду рутенію. Але це може статися з такою самою імовірністю, як і зйомка чесного фільму про Чорнобиль в путінській Росії.

Минулого тижня стався витік неофіційного трейлера нового російського серіалу про Чорнобиль на YouTube. Його автор — НТВ, телевізійна компанія, тісно пов'язана з оточенням Путіна — швидко заблокував трейлер і погрожував тому, хто це опублікував, судовими розглядами за порушення авторських прав. Але ті, хто переглянув відео, встигли залишити безліч дизлайків і негативних коментарів. Бо ця так звана кінострічка схожа радше сльозовидавлювальну мильну оперу без натяку на автентичність. Схоже, одна із сюжетних ліній включає шпигунів США.

Коли серіал вийде, він буде ще одним нагадуванням іноземним, і особливо європейським вченим, що саме вони мають стежити за російською ядерною галуззю на предмет ознак серйозних аварій. Росія, як і СРСР до неї, не стане першою, хто про них розповість.

https://nv.ua/ukr/opinion/rosiyskiy-chornobil-shcho-vid-nas-prihovuyut-novini-rosiji-50035321.html
  •  

admin

Концепция российской пропаганды, основанная на перемешивании ненависти ко всем и демонстрации самого низменного, начинает давать сбой. Телецентр «Останкино», обеспечивающий выливание телепомоев в телевизоры аудитории, заявил о хронических задержках выплат со стороны «Первого канала», что вынуждает «Останкино» начать сокращать сотрудников. Возможны проблемы и даже сбои в вещании.

https://el-murid.livejournal.com/4265261.html
  •  

admin

  •  

admin

https://www.drive2.ru/b/2615302/?fbclid=IwAR3jwz4jswL5wnx_vdin_j99pptXwaGNS2CeMWWMmSTph5qPIXJvV2DaNDE
2350
Мне стыдно за отечественную электронику! Опозорились на весь мир...


kram2000

Первый канал вместо титров «Брата 2» под песню «Гудбай, Америка» показал кадры протестов в США

https://www.youtube.com/watch?v=HmYW_s7z9lU
  •  

admin

https://takiedela.ru/2020/09/fsin-svoi-kolonii-prosto-brosili/?utm_source=mail&utm_medium=regular&utm_campaign=2020-09-12_td_weekly
В России регулярно закрываются исправительные колонии (ИК): по данным ФСИН, за последние шесть лет реорганизовано более 200 учреждений. С начала нулевых тюремное население в стране сократилось почти вдвое и пенитенциарная система избавляется от труднодоступных, малонаселенных и ветхих ИК. Чаще всего это так называемые лесные колонии на Урале и в Сибири

  •  

admin

  •  

admin

  •  

admin

  •  

TV-Ukr

Завтра на Росіі о 14:00 за Москвою будуть виходити на акцію протесту для підтримки Навального. Будуть виходити навіть неповнолітні. Це після розслідування Навального "Дворец для Путина", яке до речі, переглянули вже більше 40 млн людей і навіть показали на декількох українських телеканалах (24 канал показав учора, Прямий покаже завтра).

TV-Ukr

Цитата: TV-Ukr від Січень 22, 2021, 20:31:56
(24 канал показав учора, Прямий покаже завтра).
Україна 24 також показав "дворец". Мабуть це новий тренд, який обійде хіба що канали Медведчука.

kram2000

Цитата: TV-Ukr від Січень 25, 2021, 20:05:34
Україна 24 також показав "дворец". Мабуть це новий тренд, який обійде хіба що канали Медведчука.

Хоч десь канали Медведчука виглядатимуть розумно
  •