Приём dvb-t2 Россия + Украина

Автор Valden75, Серпень 26, 2013, 06:08:13

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

kotenko.

От і питання нашої інформаційної безпеки.
У Новоросійську, що за 120 км від Керча, російський МХ-1 має потужність 5 Квт. І це не Москва.
А в Києві лише 1,8 Квт. А по російським ТБ і по радіо населення(в тому числі й наше) зомбують негативними матеріалами про Україну.
Треба Нацраді й "Зеонбуду" замислитись  над цим.
#наташанемішай
  •  

admin

це інша справа, але людям цікаво російське, а тут нічого не поробиш
  •  

pavlo_r

#18
Задуматись над чим? Гріти нашим кодованим сигналом територію Росії. А сенс? А питання інформаційної безпеки стоїть не тільки в покритті сигналом з сусідніх країн наших прикордонних територій. Пропаганда присутня в будь-якому іноземному продукті: серіали, документальні чи художні фільми, куплені ток-шоу, і т. д.
  •  

luxkerch

Общался на форуме с людьми которые живут по ту сторону пролива! Так вот наше кодированое телевидение смотрят жители Темрюка,Тамани,Вышестеблиевской,часть Анапы!Кто захотел смотреть Украину ,приехал в Керчь и купил тюнер!проезд 35гривен на пароме!
  •  

pavlo_r

Воно то так. Але для Зеонбуду і тим більше для телеканалів користі від цього ніякої - за трансляцію реклами  на ту сторону кордону ніхто не платить. В іншому це цілком нормально, що жителі прикордонних районів приймають канали один одного. Хто з спортивного інтересу, хто заради телеканалів. Я, якщо вирішу таки купити Т2, то гарантовано поставлю ще одну антену на Польщу. У мене в Жовкві Замосць приймається не сильно гірше  Львова.
  •  

m2ts

На данный момент с ретранслятора с.Кировское АР Крым  вещают такие каналы
21-канал :
Первый
Планета
Тв Центр
НТВ Мир
5 канал(Петербург)
Карусель
Россия 24
OTR
24 канал:
Татарстан новый век
История
Рен-ТВ
СТС
Домашний
ТВ-3
Звезда
Мир
40 канал:
Спас
Наука 2.0
ТНТ
Life news
Дом Кино
Моя планета
Пятница
Fight club
44 канал:
Музыка
Время
Телекафе
Русский роман
ДТРК Крым
Русский бестселлер
Сарафан
  •  

asdef78

Свідомі люди самі не будуть дивитись путінську пропаганду. А для несвідомих необхідно примусово (через ефір) перепрошити обладнання з метою заблокувати можливість прийому на території України окупаційних ЗМІ...
  •