Країна FM (екс Радіо ЄС, Gala)

Автор Ігор, Вересень 03, 2014, 10:35:17

Попередня тема - Наступна тема

krasaffcheg

"Німецький четвер" (27.10.16)
https://yadi.sk/d/InDe7RFkxhsqy

З 23-ї по 25-ту хвилини запису - тиша. Це фейл на стороні радіостанції. Я спочатку подумав, що у мене вилетіла программа для прослуховування радіо, але спробував на іншому телефоні - і там теж було мовчання.
  •  

krasaffcheg

Не було сьогодні іноземної години музики. З 19-ї до 20-ї була тільки українська музика. Однак джинглу 100% ua не було. На початку 20-ї години був аудіоролик, присвячений дню визволення України від німецько-фашистських загарбників. Можливо через це й нема сьогодні іноземної години.
  •  

corazon

#287
Дуже дякую Вам за записи.
  •  

corazon

Нагадую, що завтра повинна бути італійська (чи якась інша) п'ятниця.
  •  

superskidki

Сегодня на радио ЕС 100% UA и только на укр. языке музыка, заставка пока радио ЕС, ни  одной иностранной песни и так же сегодня поданы в Нац Раду заявы о переоформление лицензии, походу капут Радио ЕС
  •  

admin

Радіо «Гала» оновила програмну концепцію та вдруге змінює позивні, тепер це буде «Країна FM»

Національна рада на засіданні 8 листопада розглянула заяву  ПрАТ «РК Гала» (ефірне, загальнонаціональне мовлення з використанням 12 частот у 12 населених пунктах, обсяг мовлення – по 24 години на добу) та задовольнила її, переоформивши концепцію мовлення та позивний.

Відтепер в ефірі цього мовника замість позивного «Радіо ЄС» лунатиме «Країна FM».  Формат радіостанції залишається незмінним – розважально-інформаційним. Розважальні  та музичні передачі звучатимуть в ефірі до 10 годин 30 хвилин на добу, інформаційно-аналітичні та публіцистичні передачі залишаються в попередньому обсязі – 4 годин  на добу, на  годину і 30 хвилин зменшаться культурно-мистецькі передачі і становитимуть 2 години ефірного часу, і на годину зменшиться обсяг науково просвітницького контенту – залишається 1 година на добу.

Як повідомив програмний директор компанії Роман Будівський, в ефірі «Країни FM» звучатиме тільки  українська музика. Компанія належить зарубіжних власникам, які мають гарний досвід виведення радіомовників із національним контентом на кращі позиції своїх країн, тому вони не сумніваються в успіху своєї оновленої радіостанції. До того ж, мовник планує якнайширше представляти молодих музикантів і співаків, співвідношення відомих виконавців і початківців буде на користь юних творців.

Юрій Артеменко, голова Національної ради, сказав, що це дуже хороший приклад для всіх вітчизняних радійників і велика перевага в тому, що  «РК Гала» має частоти в усіх містах-мільйонниках. Таким чином, слухачі всіх великих міст матимуть змогу слухати  саме такий програмний продукт. Адже, додав він, прорахунок нових частот для нової української мережі з  національним продуктом у мегаполісах є на разі проблематичним, тому Національна рада вітає подібну ініціативу і зацікавлена в її успіху.
  •  

superskidki

А подготовка идет полным ходом, уже и сайт запущен http://krainafm.com.ua/
  •  

DVB

superskidki, так вроде бы в полночь стартуют.
  •  

corazon

#293
Хтось записує перехід?
P.S. Я слухаю онлайн, поки Радіо ЄС.
  •  

corazon

Перехід відбувся, прозвучала нова заставка опівночі.
  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  

taras_l

Цитата: admin від Листопад 08, 2016, 16:24:42
Як повідомив програмний директор компанії Роман Будівський, в ефірі «Країни FM» звучатиме тільки  українська музика. Компанія належить зарубіжних власникам, які мають гарний досвід виведення радіомовників із національним контентом на кращі позиції своїх країн, тому вони не сумніваються в успіху своєї оновленої радіостанції. До того ж, мовник планує якнайширше представляти молодих музикантів і співаків, співвідношення відомих виконавців і початківців буде на користь юних творців.

Тільки українська музика в ефірі - це чудово! А от стосовно співвідношення відомих виконавців і початківців в ефірі вважаю потрібно встановити 50 на 50. На мою думку при такому співвідношенні станція буде мати гарний рейтинг серед слухачів. Хочу сказати, що станцію Країна Фм слухати одне задоволення :music: :super:
  •  

Ігор

Тобто сьогодні, наприклад, крутяться 20 відомих артистів, їм потрібно 20 невідомих. Завтра ці 20 стають відомими, і  тоді буде 40 відомих. Далі потрібно ще 40 невідомих?
Краще нехай буде все як є. Невідомі потім самі будуть додаватися.
  •  

pavlo_r

Цікавий глюк помітив після столичного рекламного блоку. Починається пісня, грає секунд 30, тоді обривається і починається спочатку. Таке було на криворізькому потоці, це ж чую зараз і на львівському.
ПС. В загальних рисах мені подобається радіо. Звучить багато пісень, яких я раніше не чув. Думаю нам справді потрібно радіо, яке в будь-який момент можна увімкнути і почути свою музику.
  •  

igor0x2dcom0x2dua

Онлайн потік затикається. Цікаво чи то стільки народу слухає чи проблема буферизації в мому плеєрі.
  •