ПОЗАчергові парламентські вибори 26 жовтня 2014 року

Автор FMDX, Вересень 14, 2014, 20:49:43

Попередня тема - Наступна тема

FMDX

#15
Ну на те він і радник посадової особи, щоб хоч якось виправдовувати їхні дії ( цей "пропагандон" так тягнув мазу за свого шефа, що аж гидко було), хоча й намагається бути максимальньо відкритим і демократичним (а за це йому невеликий плюс).

Цитатапланируется вводить лишь на той территории Донбасса, которая оказалась на момент Минских соглашений под фактическим контролем России.
ДЕ САМЕ ТАКЕ написано??? На ФБ розбирали текст і там окреслення території Лугандонії певними межами не знайшли. Ну але у Геращенка мабуть якийсь особливий суперзір :lol:

Цитатапродвижение русских танковых колонн продолжилось бы в сторону Мариуполя, Днепропетровска, Запорожья, Харькова забирая все больше украинской территории,
Ще один пропагандонський бздур -- кремлівський шизоїд у БУДЬ-ЯКОМУ випадку не зупиниться, бо йому потрібен коридор до Криму, щоб не будувати міст через Керченську протоку. А цей "законопрожект", протягнутий з усіма немислимими порушеннями процедури голосування, консервує нинішню ситуацію (тепер чи лугандонці програють, чи переможуть -- Україна буде у програші, а вони у виграші, тож чого б їм ще земельки не відтяпати більше до перерви перед наступною битвою за "Крим"), узаконює бандитів на Донбасі. Й від цього потім вони "плясатимуть" ДАЛІ, тобто просування усе одно буде, але пізніше...

Цитатаа наши военные самолеты на 90% это просто хлам,
Цю туфту, що у нас нема вертольотів він най розповість гелетею, котрий зі своїм МО спочатку наробили галасу про вертольоти чи літаки у оренді, а потім, коли орендатор, котрий (за їхніми даними) вклав великі кошти у ремонт орендованої техніки, повернув їх (попри можливий штраф від наймача) і навіть запропонував обслуговувати, МО заглохло, не хоче приймати, тож довелось через суд змушувати узяти транспорт на баланс,    та його Шефу, котрий його тримає і покриває. Про оснащення -- а ви не гальмуйте (якщо гальмують -- поміняйте "гальмо", не народ ними керує, а Головний командир ЗСУ. Чи йому теж дозвіл на звільнення агентури від Фуйла потрібен?! Й не треба бреду про відсутність кадрів -- хоч і потріпані відчутно війська, та за час незалежности найбільш патріотичні у армії українські офіцери, їх і став. Боїшся? Кишка тонка? Ну то чого народ звинувачувати). І техніка знайдеться -- танки з параду й досі не доїхали, швидш за усе ( а ЧОМУ?). А склади законсервованого -- у нас під Рівним показували цілий полігон... Хіба один такий? Ось, щойно підігнали лінк за темою: http://www.youtube.com/watch?v=4b2Wl5S2wBI#t=284 ...

ЦитатаИли Путин с Януковичем через своих прикормленных олигархов, их телеканалы и деньги изберет в Верховную Раду популистов и демагогов,
Так завдяки шефу шефа Геращенка ми (точніше, путін) і "обере" до НАШОГО парламенту СВОЇХ бандитів, боюсь навіть припустити, що завдяки цьому і парламент візьме під свій контроль. Кого тоді Геращенко винуватиме? Націонал-патріотів, котрі зараз кажуть про зраду, про домовняк з ригами?

Цитатау Украины на сегодня не было другого выбора.
Був, але він не вкладається у чорно-білу систему радника авакова та й порошенка теж:
1. П_жити по-новому припиняє тьорки з ригами і покладається на народ.
2. Запрошує не косюків-ложкіних-гонтаревих та іншу дружбанську шушару, а професіоналів, хоч і виборчих опонентів.
3. Тягне на фронт не зелену молодь буквально зі шкільної лави, а дає можливість воювати професійним воякам з досвідом та знаннями (років до 60ти включно). 
4. Озброює наявною на складах зброєю та технікою добровольчі загони (для того забуває про свою параною, що добровольці потім підуть скидати його. Якщо б допомагав -- точно не пішли б, а тепер...)  Не може? Не вміє? Не хоче? Тоді чого було пертись на посаду, звільни місце тим, хто МОЖЕ і ЗНАЄ... Фуйло поважає тільки силу і СИЛЬНОГО суперника, а не шоколадну ........... :censored:, побачив би ОПІР -- зупинився би, а так матимемо ще :cry:...

Поясніть мені: ЧИМ були погані ПОПЕРЕДНІ умови української сторони? Нащо Однотуровий вирішив про6ити перед Фуйлом, пішовши на усе це, плюнувши у обличчя нашим донбаським патріотам, котрі тепер не зможуть повернутись додому, нашим загиблим і тим, хто стоїть на передовій (який їм сенс там лишатись, гинути, щоб їхніх убивць й далі амністовували)?! Про можливість війни смішно (сумно) читати, бо вона й не припинялась. Фабричка липецька поболює?! :sick:


Що ж до слів Філатова, то усе начебто так, але є одне але (АЕОА(с) 8-) ): йти на Донбас, щоб бути гарматним м'ясом для братів назаркіних (дякувати Слідству.інфо вже усунули, але назаркіни це збірний образ зради та продажности у Генштабі та МО) та терористів?  Й нагадаю -- у нас ВІЙНИ й досі нема, у нас тільки АТО, тобто операція, котру можна вирішувати обмеженими силами тих же ментів. Був би військовий стан на тих теренах -- можна було б і вести мову про якусь тотальню мобілізацію. Соромно навіть згадувати, щоб синки чиновників, починаючи з найголовнішого, взяли приклад з сина того ж Гриценка, котрий не утікав нікуди, не ховався, а пішов (не знаю, де він зараз, може вже й відслужив, хоча з тими принципами, коли вояків вимучують по декілька місяців не міняючи він би мав ще бути там і дотепер)...

п.м. Прохання не флудити :wink:, я усе переглядаю, у темі про Донбас побачу і відреагую :oops:
  •  

дрон

Цитата: FMDX від Вересень 16, 2014, 22:52:47
І техніка знайдеться -- танки з параду й досі не доїхали, швидш за усе ( а ЧОМУ?). s:

Що там техніка з параду. Хлопців що воювали в АТО одягли у новенький камуфляж для параду, а після параду вони його повинні були здати...
  •  

asdef78

проблема в тому що ніхто не хоче воювати за свої переконання... так побалакали і пішли по домівках... скільки військових з Заходу України воює? мізер... скільки с діаспори повернулось воювати за Україну?... так що Порошенко все робить вірно. Раз в Україні немає солдат, а повно бовтунів лякливих то воювати неможна... зневажаю Свободу і решту націоналістів... якщо ви такі сміливі зберіть тисяч 300-400 бійців які готові будуть померти... після того як вони загинуть в бою я також готовий буду встати в стрій... а так воду замутили і поховались... боягузи... яке вони мають право тепер говорити що нам робити? тряпки вони, їх предки в гіршій ситуації за УПА помирали, а вони тільки в Твітері тепер воюють...
  •  

pavlo_r

Ну так йопрст, FMDX, що ви пропонуєте? Чи всі блін забули в якому стані у нас армія і хто нею і як нею рулить в останні роки? Чи може не в курсі яку армію і скілька бабла на неї кидає Вовка Дікхед? Так  у нас до біса проблем і їх треба вирішувати і ніхто не говорить, що азіати не полізуть далі, але тверезо подивіться на те проти кого і чим нам доводиться воювати. Хлопці їдуть в зону АТО без екіпіровки і належної підготовки. Одним лише патріотизмом такого ворога не візьмеш. Звісно ж легко відправляти на смерть інших і кричати, що Донбас злили, а хлопці загинули даремно. А ті хто продовжував би гинути далі, втратили б життя не даремно? Чи ви дійсно вірите, що путіна зупинять цинкові гроби, які відправляються в Росію? Невже не зрозуміло, що йому плювати як на життя своїх солдатів так і тим більше на життя чужих. Ви ж самі написали, що не бачите сенсу іти гарматним м'ясом на Донбас. То чому це повинні робити інші? А про ресурси, які витягує з нашої економіки ця війна хтось думав? Чи гадаєте, що долар перевалив за 13 гривень тільки тому, що Гонтарєва така некомпетентна. Як на мене, зараз першочерговим завданням є перегрупування та переозброєння військ і підготовка до оборони, того, що вдалося відвоювати, а не нищення армії у битвах за руїни Донбасу.

Цитата: asdef78 від Вересень 17, 2014, 11:16:54
якщо ви такі сміливі зберіть тисяч 300-400 бійців які готові будуть померти... після того як вони загинуть в бою я також готовий буду встати в стрій...
Жесть. Даю зуб, що після того як така кількість людей ляже, ви в швидше подрапаєте в бік найближчого кордону, а не в стрій станете. Блін, як же людям легко відправляти на смерть інших. Аж гидко стає.  :sick:
  •  

admin

  •  

asdef78

Цитата: pavlo_r від Вересень 17, 2014, 11:35:56

Жесть. Даю зуб, що після того як така кількість людей ляже, ви в швидше подрапаєте в бік найближчого кордону, а не в стрій станете. Блін, як же людям легко відправляти на смерть інших. Аж гидко стає.  :sick:

а я точно знаю що тікати не буду... але я хочу щоб ті хто руйнували Україну і підставили її під путіна на собі відчули радість війни... потім ті хто виживе сто раз подумають перш ніж збиратись на майдани... зрадники не Янукович (від ворога іншого і не чекаєш) зрадники ті хто підняв людей на повстання а тепер влаштовує вибори...
  •  

pavlo_r

Кажу ж гидко. Особливо якщо ви пов'язуєте Майдан і цю війну. Гляньте, що зараз відбувається з економікою Росії. Ідіот, той хто вірить, що путін підставив її під такий удар тільки через Майдан і Януковича. Йому легше було б почекати розчарування ось таки от "патріотів", які умови ставлять у випадку чого вони готові боронити Батьківщину, а потім купити собі в Києві нового президента.
  •  

дрон

Якщо вже згадали про Майдан і Яника, то потрібно знати, те, що ще наприкінці грудня-напочатку січня коли на Майдані все спокійно (більш-меньш) було - до Крима вже стільки своїх віськ Орда стянула, що вже перебільшила ті межі, прописані договором. Тобто, Пуцін вже тоді збирався хапнути собі Крима.
  •  

pavlo_r

Зараз взагалі з'явилося повно людей, які знають як правильно керувати державою. Один тільки Порох дурак. Вже он і дама з косою голову висунула, і починає щось там вякати. Єдиний позитив правління Легітимного - це те, що вона сиділа далеко від політики. Якому дураку прийшло в  голову її випустити на без жодних умов?
  •  

дрон

Цитата: pavlo_r від Вересень 17, 2014, 14:40:54
Якому дураку прийшло в  голову її випустити на без жодних умов?

Вона вийшла того дня, коли Яник втік з Межигір'я.
  •  

FMDX

#25
asdef78, я звісно розумію, що у Bас промовляють ваші політичні (ідеологічні) погляди, ОДНАЧЕ українські націоналісти саме воюють на фронті, навіть на передовій: "Азов", "ОУН" Коханівського, ДУК ПС Яроша -- це саме вони...  От десь тиждень тому навіть Свобода (умовні націоналісти) своїх нардепів відправила, побачимо, скільки ворогів настріляють :wink:  Нісенітницю про 300-400 тисяч загиблих не коментуватиму... У той же час ментовські так звані "добровольчі загони" удень з вогнем не знайдеш під час бойових дій, тільки у глибокому тилу, на папері...
Цитатаскільки військових з Заходу України воює? мізер
Брєд відвертий :sick:, хоча б дійсно поцікавтесь перед тим як щось "видавати" у етер...

pavlo_r, ніхто і ніде ж ніби не казав, що він дурень (насправді він ДУЖЕ хитрий і цинічний), АЛЕ особа, що керується далеко не національними інтересами (починаючи з його шляху у політиці)...  Так, у тому, що не 13, а більше 14ти був, БІЛЬША ступінь вини саме на ній (http://www.bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=36081: "Відповідно до Конституції України основною функцією Національного банку є забезпечення стабільності грошової одиниці України. При виконанні своєї основної функції Національний банк має виходити із пріоритетності досягнення та підтримки цінової стабільності в державі") -- що, я особисто чи Bи відпустили гривню у вільне плавання, через що вона під впливом війни стрімко полетіла униз (єдине на її виправдання -- почав цю антиукраїнську політику щодо нашої грошової одиниці її попередник, очевидно, не з власної ініціятиви, утім, вона благополучно продовжила) І НАЙСТРАШНІШЕ падаюча гривня звично потягнула ціни УГОРУ при відсутности чи мінімальній індексації зарплатні та пенсій ? Тобто бабло вже набрали на ДЕСЯТКИ мільярдів (котрі усе зникають і зникають КУДИСЬ), а підтримати гривню не бажають...

Цитатаповно людей, які знають як правильно керувати державою
Ну а що робити, якщо влада веде себе НЕправильно, робить алогічні кроки та вчинки, чим погіршує ситуацію у різних сферах? Тож "кіпіт наш разум вазмущьоний" :-)

ЦитатаБлін, як же людям легко відправляти на смерть інших. Аж гидко стає
ЩЕ РАЗ (про себе):  я не шукаю виправдань, щоб НЕ йти, але йти, щоб мене ТУПО кинули загинути під кулями чи як мінімум серйозно покалічили московсько-донбаські дегенерати, НЕ збираюсь (це якщо не згадувати інші сторонні мотиви), хоч те, що відбувалось з країною за останній майже рік, мені теж дуже важко далось, можливо, навіть більше, ніж чималій частині тих хлопців, що нині воюють :cry:  Я навіть не особливо боюсь, тільки побоююся, одначе не прошу (не вимагаю), як і ті, хто на фронті, між іншим, нічого надособливого, протиприроднього чи незаконного -- тільки щоб Головний командир ЗСУ був ним, а не бізнесюком, що випадково опинився на посаді Президента й чи то боїться, чи то грае у спільну з Фуйлом гру "я тобі територію під контроль, а ти мені перебий "буйних" ..." Bін за посадою це ЗОБОB'ЯЗАНИЙ робити. Якщо він ним стане, якщо перестане боятись добровольців й дасть доступ до наявної зброї -- не тільки я, а й тисячі інших підуть змітати окупантську пошесть. Якщо це й умови, то не "витребеньки" для виправдання небажання йти, а потрібний ЛОГІЧНИЙ мінімум для захисту країни.  До речі про них, про добровольців -- якщо добровольці ведуть мову про те, що їм потрібна зброя та техніка, то це вже означає, що вони ГОТОBІ боротись і при несприятливих обставинах загинути, щоб нечисть не лазила по Донбасу, нє? Bи відмовляєте цим сміливцям у такому праві проти ІХНЬОІ волі -- "Здобути Українську державу або згинути у боротьбі за неї"? Усього-то їм потрібна підтримка рідної держави, а зброя Є (див. відео про рівненські склади). І не допоможе путіну його армія багатотисячна ( "груз 200" усе частіше стукатиме у московитські домівки й у серця їхніх матерів) , а до ядерної не думаю, що дійсно справа дійде -- як би ми його не демонізували, та він же не настільки дИбіл і маніяк... Наші ж хлопці, нарешті забезпечені більш-менш нормальньою зброєю та захистом з боку військового керівництва, стануть гинути ЗНАЧНО МЕНШЕ, ніж зараз і матимуть реальний шанс на перемогу, а не "коридор" до Криму... Усього-то порошенку стати Президентом, а не пРезидентом :ermm:... А нинішнім рішенням він рятує путіна (чіста па дабратє душевнай?) і заганяє Україну у глухий кут...

п.м. Залишається відкритим питання, чим ДІЙСНО КОМПРОМІСНИЙ попередній варіянт був гіршим за цей. Тим, що не влаштовував колегу нашого Однотурового, бо був дійсно компромісом, а не зрадою?
  •  

pavlo_r

FMDX, нема бажання тратити матюки на відповідь, тому тільки одне питання: кого ви бачите зараз на місці Порошенка і яким чином він повинен це місце зайняти? Хто реально готовий взяти на себе відповідальність, а не тріпати язиком, як це зараз роблять всі критики Порошенка?

Ні, таки відповім.
Цитата: FMDX від Вересень 17, 2014, 23:15:10
Ну а що робити, якщо влада веде себе НЕправильно, робить алогічні кроки та вчинки, чим погіршує ситуацію у різних сферах? Тож "кіпіт наш разум вазмущьоний" :-)
Відключити інтернет і не писати дурниць. І вам і нам легше буде.

Цитата: FMDX від Вересень 17, 2014, 23:15:10
я не шукаю виправдань, щоб НЕ йти, але йти, щоб мене ТУПО кинули загинути під кулями чи як мінімум серйозно покалічили москосько-донбаські дегенерати, НЕ збираюсь
Ну так не йдіть. Вас ніхто туди не жене. Інших теж нема чого посилати.

Цитата: FMDX від Вересень 17, 2014, 23:15:10
Bін за посадою це ЗОБОB'ЯЗАНИЙ робити.
Він ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ не просрати країну чим він зараз і займається. Але звісно ж вам з дивана чи солдату з окопа виднішне як це краще зробити.

Цитата: FMDX від Вересень 17, 2014, 23:15:10
"груз 200" усе частіше стукатиме у московитські домівки й у серця їхніх матерів
А в наші не стукатиме? Наші безсмертні, так? Тільки прошу, не треба про готовність померти, якщо самі не готові до цього. Я більше чим впевнений - ніхто не готовий. Для себе я вирішив - що якщо доведеться потрапити на фронт, то у випадку чого хочу, як заповідав Сєня, кулю в лоб. А потім вже буде байдуже. Бо я, блін, вмирати не готовий і корчитись в муках розуміючи, що помру не хочу.
  •  

admin

Цитата: FMDX від Вересень 17, 2014, 23:15:10

Ну а що робити, якщо влада веде себе НЕправильно, робить алогічні кроки та вчинки, чим погіршує ситуацію у різних сферах? Тож "кіпіт наш разум вазмущьоний" :-)

правила форуму нагадати?
  •  

FMDX

Bладе, та пам'ятаю я чудово :oops:, але ця фраза не мого авторства, можна сказати, крилата і вживається вона саме у такому варіянті, суржиком чи російською (не хочу вживати мову ворога напряму принципово, звиняйте), без нього вона втрачає сенс звучання... Ну якщо вже це так аж критично і прирівнюється адміністрацією до мату, то постараюсь не вживати, хоч тоді чимало втрачатиметься у мові...
п.м. Ніхто ж не казав на Шевченка, що він коверкає українську, передаючи російськими літерами :wink:
  •  

admin

  •