Newsone (2007-2021)

Автор Radiostyle, Листопад 10, 2014, 20:35:53

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Я не розумію, чого журналісти цього каналу не замічають, що у них під боком виступає піховшек, червоненко, лукаш та їм подібні і масово спростовують, що канал може належати проросійським структурам, хоча на ютуб-каналі цього каналу лежить сюжет, де розповаідається, що каналом тепер володіє Портнов.  :evil:  :evil:
Тільки замітив це відео.
https://www.youtube.com/watch?v=-jNt-A2-CDw&t=401s
  •  

kotenko.

Тобі не треба розуміти нічого. Журналісти все чудово знають і розуміють. Ще Микола Вересень колись сказав, що журналісту все одно, де працювати, лиш би прогодувати сім'ю. І така орієнтація не на принципи, а гроші стала основною ще в 2000-х.

Моя порада: не подобається тобі, що твориться на NewsOne, так НЕ дивись його, і іншим порадь.

Далі написане мною може бути оффтопом.

У нас же є під боком супер-пупер-патріотичні телеканали і радіостанції: НСТУ, 5-ий, Еспресо, ще й газети: День, Україна молода, Газета по українськи.  Але нам, українцям, патологічно впадло нормально профінансувати такі ЗМІ, українську освіту та культуру.

А тоді ми щодня дивуємося і ниємо, на Newsone щось сказали, Медведчук щось ляпає, і мало шо робимо. Треба було раніше думати, особливо в 90-х роках, коли знищувалось державне телебачення і на потенційні мережі УТ-2 і УТ-3 зайшли 1+1 і Інтер (результат тепер відомий і не є позитивним), а з початку 2000-х  поступово заходили рос. попса, кіно, і світогляд.

Так шо жріть те, що вам дають. Хто не хоче жрати - вітаю, ви виходите зі стану зомбі.
#наташанемішай

kram2000

#92
Ну я підписаний якраз і у ФБ. і в Youtube на проукранські ЗМІ (Скрипін.ЮА (з 2017), Армія ФМ, Промінь, УР-1, Юрій Марченко).

А щодо нюзвану та їм подібних, то в Інтернеті трапляється дуже багато новин, присвячених їхній діяльності, де вони виступають першоджералами інформації або є учасниками якихось скандалів (наприклад, бійки депутатів в ефірі чи їхня діяльність).  Таким чином вони роблять собі надвисокі рейтинги.
Тим більше, Youtube-трансляції 112 та нюзвану чомусь набирають по 3-10 тис. глядачів за день (і то може виявитися накруткою ботів , які в основному є прихильниками Анатоле Шарікова із-за парєбріка)., тоді як умовний "Еспресо" збирає всього 265 глядачів. І я цей канал дуже рідко дивлюсь.

Ні для кого є секретом, що російський контент на ICTV про "Мєнтів.." почав приходити з 2006-2007 (я це чудово пам'ятаю, бо з цим каналом щоранку проходив один з етапів мого дитинства). До цього з російського показували лише "Вовочку". Ранній ТЕТ я не застав, але на цьому каналі з 2007-2008 року почали показувати  продукти російських каналів РЕН, ТНТ і СТС.
Всі нині великі канли всі 2000-ві показували більше російського продукту (особливо це було видно на "Інтері", "Україні" та 1+1).

Але в кількох тезах я з Вами погоджуюся, треба щоб всі ми перестали жерти низькопробне лайно, яке ллється з екранів більшості наших приватних телеканалів.
  •  

BanderaTV

NewsOne штовхає українців до розколу країни, релігійної війни та антиамериканської істерії
https://ms.detector.media/monitoring/advocacy_and_influence/newsone_shtovkhae_ukraintsiv_do_rozkolu_kraini_religiynoi_viyni_ta_antiamerikanskoi_isterii/
  •  

kram2000

NewsONE тепер остаточно має нового власника, якого пов'язують з Медведчуком (Тарас Козак)
https://biz.censor.net.ua/news/3089815/novym_vladeltsem_telekanala_newsone_stal_soratnik_medvedchuka_obnovleno
  •  

Xottabi4

Ожидаемый шаг, санкции хотели ввести против владельцев 112 и НьюсВан, а на этого Козака вводить их не за что, так что вот и весь спектакль, который окончился, не начавшись. Со 112м то же самое, там владелец какой-то немец, которого  тоже не за что наказывать.
  •  

kram2000

#96
Цитата: Xottabi4 від Жовтень 05, 2018, 15:56:11
Со 112м то же самое, там владелец какой-то немец, которого тоже не за что наказывать.

Ну, Едуард Катц може і не знати, що є власником 112. Просто є підставною особою, про що було і розслідування "Схем".
А ось про Козака, Медведчука і Ко рік тому було розслідування від Дениса Бігуса.
https://www.youtube.com/watch?v=oWZRgSKNc5Y&t=44s
  •  

Xottabi4

Да я это понимаю, что этот немец по сути просто подставной человек, но фактическим владельцем является именно он. Вводить санкции против него не за что, так что и телеканалам ничего не грозит.
  •  

krasaffcheg

Классно сейчас выглядит Батькивщина. Ходили каждый день на NewsOne, жаловались на то, что их больше никуда не пускают. И тут такое...

И ребята с НьюзВана теперь думают: "как же они так могли, ай-я-яй". И спикеры ЮВТ теперь думают, где же теперь поговорить о цензуре. Чтобы не припомнили.

Ну и Пиховшек смешон. "Я такого давления на СМИ не видел за всю историю независимости". Как будто не было "темников" временем Кучмы. А тогда Пиховшек сам вводил цензуру в ТСН. А ещё мы не помним, как отбирали частоты у ТВi или дерибанили частоты Мелодии, чтобы отдать их Курченко. Мы же тогда были в пуле у Януковича.
  •  

vital-fm

Це називається просто - коротка пам'ять.
Кожен новий пшик - ще такого не було, нечувано, утиски і т.д.
  •  

krasaffcheg

Цитата: vital-fm від Жовтень 07, 2018, 16:26:23
Кожен новий пшик - ще такого не було, нечувано, утиски і т.д.
Як казав один президент: "До цього цього не було".
https://www.youtube.com/watch?v=cEVB2m_sHJk

kram2000

  •  

kram2000

Судячи з колишніх місць роботи нового головного редактора каналу Newsone на нас також очікує ще більше ток-шоу  трешу на телеекранах, ніж раніше.  :sick:  :sick: Дякуємо ЗІКу та Прямому за моду на "шустер-шоу".  :sick:
https://detector.media/rinok/article/142016/2018-10-24-golovnim-redaktorom-newsone-stala-olga-girzheva/

  •  

Xottabi4

В 21.00 первый выпуск шоу "Эпицентр украинской политики". Я даже знаю, кто будет его ведущим). Возрождение бренда!



И прекрасная тема на дебют - "Майдан.5 лет спустя. Народное восстание или срежиссированный план? Что произошло на Майдане 5 лет назад? Кто убил людей? Тех, кто были по обе стороны баррикад. Попробуем узнать, почему преступления на Майдане расследуют так медленно. Почему мы почти ничего не знаем о делах убийств правоохранителей. Кроме того, эксклюзивные включения с родственниками погибших по обе стороны баррикад".
  •  

kotenko.

Ще трохи, і забелькочуть словами Януковича: Ці казли заважають нам жити.
#наташанемішай
  •