Радіо Вголос [107.2 МГц, Львів]

Автор pavlo_r, Листопад 17, 2014, 16:13:02

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

#15
Посилання для плеєра просить імя і пароль.
Та й по web станом на 08.30 в мене не запрацювало.
Може підніми потік через http://giss.tv.
Все, розібрався:
http://shaincast.caster.fm:16805/listen.mp3?authn79f40934c1af53f461bbfc26602c4ada
Це видно у них для кожного користувача різне.
Доповню тебе, в ефірі звучать позивні, як вголос фм, так і радіо вголос.
  •  

pavlo_r

#16
Там мабуть реєстрацію хоче.
Ще один потік. http://stream0.radiostyle.ru:8000/vgolos.m3u Діє протягом доби. Вимикати не буду, хіба, якщо світла не стане.
Так, дійсно є і просто Вголос
  •  

vital-fm

nyradio24.com 3 дає, може на вихідні поставити.
  •  

pavlo_r

Гаразд. Спробую розібратись потім. На вихідні поставлю. Але все залежить від клятого обленерго. Я буду в місті - тож зможу контролювати і відновлювати після обривів.
  •  

pavlo_r

Цей сайт у мене не відкривається. До речі, чи є сенс продовжувати трансляцію? Якщо комусь цікаво слухати це радіо - я вмикатиму. Але, якщо просто цікавило для ознайомлення - то не бачу сенсу вести трансляцію в пустоту. Сьогодні не вимикатиму, а стосовно наступних днів - пишіть. Будуть бажаючі слухати - буду транслювати.
  •  

vital-fm

Слухаю в данний момент, цікаво хто у них на вихідних буде.
  •  

pavlo_r

Добе поставлю.
Ну і зміни в RDS: прибрали слово  ТЕСТ, PTY змінився на Pop і додали радіотекст: RADIO Z XARAKTEROM
П. С. Цікаво дізнатися враження тих хто слухає в мережі. Пишіть. Не дарма ж я вбивав час запускаючи це в нет.
  •  

vital-fm

Формат новин взяли з "24", не розумію навіщо на такий коротесенький випуск аж двоє ведучих, виходів лінійних ведучих, як на мене замало, ба навіть і в цих виходах враження, що такі виходи я вже зустрічав, можливо вони і взяті з колишнього 91.1.
По музичному наповненні радіо знайде свого слухача, хоча я думав там буде більше українське наповнення - помилявся, все через власників.
Не раніше ніж до лютого станція більше музична, ніж інформаційно-музична.
  •  

pavlo_r

#23
У мене з робочого компа плеєр на сайті http://vgolos.caster.fm/ відразу запустив трансляцію. Без авторизації і інших траблів. П.с. Там якість 128 Кб/с. На російському сервері 48 aac, але напевно щось я натупив з кодеком, бо звучить кепсько. Також там можна отримати лінк для прослуховування в плеєрі, але для кожного індивідуальний.
  •  

vital-fm

Та я з caster собі під плеєр вже взяв, вище відписував.
Доречі ЛХ об 11-ій не запускалась.
Чекаємо поки вголос наповниться таки інформацією, бо їх назва станом на зараз звучить якось неактуально.
Колись станції мали сайти, а зараз сайти їх мають.
  •  

pavlo_r

Цитата: vital-fm від Грудень 19, 2014, 14:49:24
Та я з caster собі під плеєр вже взяв, вище відписував.
Ще кілька людей слухає

Цитата: vital-fm від Грудень 19, 2014, 14:49:24
Доречі ЛХ об 11-ій не запускалась.
Бо я будильник вимкнув  8-)
  •  

vital-fm

Що ж вони тих двох ведучих новин так нещадно експлуатують, хай би чергування зробили, як на "фм галичині".
Позивний радіо вголос використовують тільки зранку, з 11-ої тільки вголос фм.
  •  

vital-fm

Доречі чого ти прибрав адресу сайту з заголовку?
  •  

pavlo_r

#28
Я не прибирав. Воно якимось чином почало нову сесію. Хз як. Я зараз не вдома і не можу глянути в чому справа. Просто www.ukrtvr.org передавалось замість порожнього тега. Тепер не передається. З роботи повернусь пізно. Раніше 23:00 заголовок не з'явиться. А якщо ще й вимкнуть сам знаєш що - то і трансляції буде каюк.

Треба якось аргументувати встановлення на робочий комп TeamViewer'а. Якби стояв - то б на відстані все виправив.
  •  

vital-fm

#29
Доречі, якби я був нацрадою, то вже перше попередження їм б видав, 16.55 анонс концерту гурту Бахрома без рекламної ідентифікації.
Добре, не попередження, взяв би до відома.
Але я не нацрада, а Артеменко не читає.
Я маю надію, що керівництво таки розділить інформаційну службу на чергування, а то вони цілий день двоє працюють.
Таке враження, що у них не дуже велика музична база, деякі групи по 2 рази на день крутять, з різними треками звісно, хоча гуаш з одним 2 рази був.
Частоту ледь не в кожному джинглі видно теж з "24" взяли, ті теж до запуску мережі постійно повторювали.
Після 17 ведучих немає, підозрюю, що і вихідні такими ж будуть, 24 з новинами так само починало.
Так і є, ведучі новин попрощались до понеділка.
В цілому по рейтингах даю їм останні місця в десятці по Львову.
  •