Радіо Вголос [107.2 МГц, Львів]

Автор pavlo_r, Листопад 17, 2014, 16:13:02

Попередня тема - Наступна тема

Chevalier

Цитата: pavlo_r від Грудень 19, 2014, 13:23:42
П. С. Цікаво дізнатися враження тих хто слухає в мережі. Пишіть. Не дарма ж я вбивав час запускаючи це в нет.
Та, звісно, недарма! :good:
Мене в першу чергу завжди цікавить музична складова. Я її позитивно оцінив ще по тій годинній часточці ефіру. Ранкове шоу ще не слухав, бо зранку на роботі.
Про усе інше можна буде говорити після тривалішого періоду знайомства.
Маю надію, що незабаром таки з'явиться повноцінне онлайн мовлення від самого "Вголосу".
  •  

pavlo_r

Не знаю, що там у них з'явиться і коли, але я ще на вихідних трансляцію запущу і все. З понеділка хай естафету приймає хто завгодно.
  •  

admin

Кажу як є. Не було часу послухати, та й мабуть не буде.
  •  

pavlo_r

#33
Дякую. В першу чергу хотілося почути враження тих кого ця трансляція цікавила. Ну і тих, хто включив послухати. Свою думку про це радіо я розгорнуто описав в іншому місці. Коротко підсумую тут.
Мені подобається:
1) Якість звуку. Звучить класно, в організованій мною трансляції не чути, але кого цікавить - я ще не видалив той запис. Лінк в цій темі вище.
2) Музичне наповнення. Тут писали, що мало української музики, але ІМХО - під цей формат все досить збалансовано. Нема відвертої попси і це великий +
3) Відсутність реклами. Хай це і тимчасово.

Не подобається:
1) Позивні. Тупо звучить ця назва.
2) Відсутність онлайн ефіру. Могли б зробити - не важко.
3) Типовий РДС. Розхвалювали апаратуру, яку купили - то могли б хоча б назву треку в радіотекст засунути
4) Ведучі. Намагаються бути дотепними. Не завжди виходить. Та ж Світлана Кирильчук значно краще сприймалась в ефірі РадіоМан ніж на Вголосі

Ну і не думаю, що я буду їхнім слухачем. Але вмикати буду час від часу. Дякую всім, хто відгукнувся (на моє мило теж).
  •  

vital-fm

#34
Нажаль повтори дістали - пішов з хвилі, думаю базу ще будуть поповнювати.
Теж позитивно оцінюю, в он-лайні час від часу буду вмикати, якщо він буде, нажаль в станцію інвестувати не будуть, тож вона назві відповідати не буде, а так і залишиться додатком до сайту.
До слів Павла додам, що так говорили про інформаційну службу, але ж там тільки їх двоє і їх 11 годин експлуатують, що є недоцільним для випуску в 2 3 хвилини.
  •  

pavlo_r

vital-fm, я думав тобі швидше набридне. Я вмикаю час від часу, щоб переконатися чи є ще трансляція.
Вихідні все ще цікавлять? Не думаю, що будуть дуже насиченими.
  •  

vital-fm

Та набридло то швидше, але ж я хотів дізнатися до якої будуть мучити ведучих новин.
Мене вже вихідні не цікавлять, по скайпу цікавляться, на суботу ще можеш залишити, дам для ознайомлення.
  •  

pavlo_r

  •  

Vova.UA

AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Не знаю, хто там слухав останні годину-дві, але признаюсь чесно, що свій плейлист замість радіо я увімкнув спеціально, аби зігнати. Ось такий я поганий. Все трансляція закінчилася і її відновлення не планується.

P. S. Мені не важко, але коли транслюю в мережу - на ноуті нема звуку. Зараз мені його треба.
  •  

Chevalier

Цитата: pavlo_r від Грудень 20, 2014, 16:55:29
Не знаю, хто там слухав останні годину-дві, але признаюсь чесно, що свій плейлист замість радіо я увімкнув спеціально, аби зігнати. Ось такий я поганий. Все трансляція закінчилася і її відновлення не планується.

То я слідкував за передсмертною агонією трансляції... :secret:
  •  

pavlo_r

І що там в них на вихідних? Є щось окрім музики? Просто я не слухав, що там ішло.
Вибачаюсь, що так нахабно припинив ефір.
P. S. Особиста користь від трансляції Вголос в інтернет: розібрався нарешті з налаштуваннями Internet DJ Console, програми для онлайн-трансляцій з-під Ubuntu. Раніше руки не доходили. Можливо колись ще знадобиться.
  •  

Chevalier

Цитата: pavlo_r від Грудень 20, 2014, 20:18:54
І що там в них на вихідних? Є щось окрім музики? Просто я не слухав, що там ішло.
Після обіду, коли я слухав, була лише музика...
  •  

pavlo_r

Цитата: vital-fm від Грудень 19, 2014, 23:54:12
хотів дізнатися до якої будуть мучити ведучих новин.
vital-fm, вони їх ще з окремої студії виводять. Бідолашні працюють стоячи  8-)


  •  

Ігор

На Радіо Нет хоть стілець був  :lol:
  •