3G UMTS

Автор admin, Грудень 02, 2014, 15:17:18

Попередня тема - Наступна тема

koschkin

Не впевнений,що можна коректно узнати швидкість,бо залежить від гаджету навантаження мережі,віддалення від БС. От думаю собі,який краще взяти планшет для 3G? Вдома Wi-Fi,десь в дорозі слуxати музику буде
досить швидкості. Коли інші оператори запустять,можна обирати в кого краще.
  •  

koschkin

Вот не пойму никак,3G интернет мобильных операторов отличается по скорости?Т.е. каждый оператор заявляет,что у него лучше,быстрей.Технология одинакова,влияет ли частота,на которой работает оператор на скорость?Или всё же это реклама и маркетинговый ход? Не берём во внимание условия приёма,загруженность БС,дальность от БС и т.д. Например тот же 3G+ Лайфселл чем отличается от 3G Киевстара,Водафона и ТриМоб?
  •  

pavlo_r

Мобільний інтернет оплачується помегабайтно, а швидкість залежить від наведених тобою ж умов + від класу самого телефону. Інтернет від lifecell відрізняється від інших найбільшою територією покриття (наразі) і можливістю підтримувати роботу з трьома несучими, що в теорії мало би забезпечити швидкість до 63,3 Мбіт/сек., тоді як в конкурентів до 42. На практиці це більше маркетинговий хід, оскільки я ще не бачив телефону, який має підтримку 3-х несучих + завантаження БС не дасть навіть двома скористатися і швидкість буде до 21 мегабіта. Але лайф зараз має колосальну перевагу: це кінські темпи розгортання мережі (вже трохи пригальмували) і меншу кількість абонентів, які цю мережу навантажують.
  •  

koschkin

Дякую.До нас lifecell ще не дійшов(Дон.обл.)Київстар тільки нормальне покриття,решта подекуди з'являється.Тобто у всіх однаково,слід обирати,в кого краще покриття.
  •  

GMB

меня удивляет, что мтс не захотел на севере Дон. обл. запускать 3джи первым - ведь здесь это самый массовый оператор.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

pavlo_r

Мене взагалі дивує як вони запускають 3G. Покриття Vodafone мало чим перевищує покриття 3Mob. На фоні інших операторів виглядає мізерно.
Vodafone


lifecell


Київстар. Фактично зрівнявся, а може і перегнав lifecell
  •  

koschkin

Не розумію операторів,у Краматорську,Слов'янську (Донецька обл.)там,де найбільше абонентів Vodafone,3G покриття немає,окрім пари БС у Краматорську,працівники кол-центру не знають,коли з'явиться. lifecell взагалі не планують найближчим часом в цих містах.(зважаючи на регіон) але саме ці оператори працюють в окупованих територіях. А Київстар 3G в данних містах покриття є повсюди,та й голосовий зв'язок краще(абонентів значно менше у Київстар). Тримоб між ними,десь посередині,подекуди з'являється повільно.
  •  

fmdxua

Цитата: pavlo_r від Листопад 08, 2016, 17:50:54
Мене взагалі дивує як вони запускають 3G.
Цікаво, чим Житомир їм насолив, що так обходять стороною. Я недавно був у Житомирі і там немає 3G на Київстарі. А у Новоград-Волинську є.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

pavlo_r

Житомир — конверсійне місто. Чекають дозволу від військових.

У мене від вчора почала спостерігатися дивна фігня на lifecell: якщо телефон підключений до wi-fi, то після виходу із зони його дії для того аби запрацював 3G потрібна перереєстрація сімкарти в мережі. В 2G передача даних працює нормально. Те ж саме і в моїх колег по роботі. Проблема спостерігається тільки з БС, яка покриває офіс. Вдома неодноразово тестував мережу — все працює нормально. Я може би не звернув великої уваги на це, але разом із втратою передачі даних, базова станція перестає бачити телефон в мережі і додзвонитися до мене неможливо. Тобто покриття є, рівень сигналу максимальний, а при спробі ініціювати вхідний дзвінок розповідає, що телефон поза зоною. Вихідні дзвінки працюють нормально. В 2G  все працює добре, тож щоб не втратити голосовий зв'язок потрібно або не підключати телефон до wi-fi,  або тримати його лише в режимі 2G.
  •  

koschkin

Як я розумію, відеодзвінки підтримує тільки Тримоб і для голосового зв'язку треба телефон стандарту CDMA? А для 3G інтернету будь-який смартфон або планшет з підтримкою 3G
? Стандарт в цьому випадку однаковий у Водафон,Київстар,Тримоб,Лайфселл?
  •  

pavlo_r

Мухи, риба, котлети — все на купу. koschkin, куримо Вікіпедію, допоможе розібратися із стандартами зв'язку.
1) Відеодзвінки підтримує тільки 3Моб, але не підтримує більшість із сучасних моделей телефонів. Просто тому, що розвиток різних месенджерів, де якість зображення при дзвінку краща, зробив неактуальною таку послугу.

2) CDMA — це стандарт зв'язку, який підтримує як голос так і передачу даних на швидкостях, що відповідають вимогам 3G. Стандарт дуже популярний в США (звідки він родом). Наприклад найбільший за кількістю абонентів американський оператор Verizon працює саме в CDMA. В Україні у цьому стандарті працюбть лише PeopleNET і Інтертелеком. (800 МГц) і МТС Конект (450 МГц)

3) Для 3G потрібен будь-який пристрій який сумісний з оператором до якого хочеш підключитися

4) Ватафон, Київстар, lifecell і 3Моб — це стандарт UMTS. Іноді його ще називають wCDMA. В Україні працює в діапазоні 2100 МГц. Підтримує як голос так і передачу даних.

5) Google.com — пошукова система створена в 1998 році Ларі Пейджем і Сергієм Бріном. Дозволяє легко знаходити відповіді на більшість питань. Це безкоштовно і завжди так буде.
  •  

igor0x2dcom0x2dua

Цитата: pavlo_r від Листопад 17, 2016, 08:54:09
У мене від вчора почала спостерігатися дивна фігня ...
Може у вас там своя "проксі" БС, щоб все було під контролем?
  •  

pavlo_r

У нас нема, але може хто з сусідів поставив наносоту, бо в офісах із західної сторони мобільний зв'язок відсутній як явище. Не знаю чому так, але достатньо перейти через вузький коридор і є лише слабенький сигнал Київстар, та й то не всюди. Треба буде погуляти по тій стороні, чи нічого не змінилося.
  •  

velychko.op

я частіше по скайпу чи вайберу говорю точно так само як і по телефону і ніякі відеодзвінки не потрібні
  •  

pavlo_r

Сьогодні трохи краща ситуація: передача даних зникала тільки два рази, з вхідними дзвінками проблем не помічено взагалі. Але щось таки змінилося. Раніше в цьому місці сигнал 3G був на рівні двох-трьох поділок і постійно змінювався, тепер весь час повна шкала. Тож вчорашні трабли можна спробувати списати або на роботи по мережі (тут житловий комплекс по сусідству побудували і з лайф в там був майже мертвий, судячи по відгуках) або хтось таки поставив собі наносоту, що малоймовірно, бо: не чув щоб лайф займався їх продажем; рівень сигналу надто сильний; читав, що в цих сот дуже низький аплоад в 3G, а в мене з ним проблем нема.
  •