Рені

Автор admin, Січень 30, 2015, 17:32:51

Попередня тема - Наступна тема

admin

29.01.2015                                                       м. Київ                                             Протокол № 3

Про заяву ПП «ТРК «ЕФІР-Р», м. Київ,
щодо переоформлення  ліцензії
на мовлення (НР № 1048-м від 09.07.2003)
(ефірне, позивні: «РАДІО-Р»)

Розглянувши заяву ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА ,,ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ЕФІР-Р», м. Київ (місцезнаходження:
вул. Довженка, 14, офіс 157, м. Київ, 03057,  директор Андрій Станіславович Карпій), про переоформлення ліцензії НР № 1048-м від 09.07.2003 (ефірне місцеве радіомовлення, 102,3 МГц у м. Рені, Р=0,1 кВт, обсяг мовлення –
24 год. на добу, мова: українська не менше 75 %) у зв'язку зі зміною місцезнаходження ТРО, власників, директора, складу редакційної ради, оператора телекомунікацій), керуючись статтями 12, 23, 24, 27, 31 та 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», статтями 18 та 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», Розділом ХІ (Прикінцеві положення) та ст. 24 Закону України «Про засади державної мовної політики», враховуючи рішення Національної ради від 18.12.2013 № 2433 «Про затвердження форми ліцензії на мовлення», зареєстроване в Міністерстві юстиції України 13 січня 2014 року за № 41/24818, Національна рада

вирішила:
1. Переоформити ліцензію на мовлення НР № 1048-м від 09.07.2003   ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ЕФІР-Р»,
м. Київ, у зв'язку зі зміною місцезнаходження ТРО, власників, директора, складу редакційної ради, оператора телекомунікацій, зазначивши в ліцензії:
- оператор телекомунікацій: ТОВ «Українське сервісне підприємство»,
м. Київ.
  •  

sanyo

там был перец fm насколько я понимаю...а теперь полностью местный эфир будет
  •  

admin

насколько я понимаю, там был перец + немного своего, а теперь будет 100% перец
  •  

vital-fm

102,6 у Фрунзівці чекає напевно така ж доля.
Там також мутна історія з своїм контентом.
  •  

anatolij69

В г.Рени как обстоит дела с приемом Т2?
  •  

admin

По идее средней паршивости из Измаила
  •  

anatolij69

Румыния накрывает своим покрытием?
  •  

admin

#7
я про Украину отвечал

и в любом случае, всё что мне известно находится на странице Рени.
  •  

Scorpionsky

Цитата: anatolij69 від Березень 03, 2015, 16:40:25
Румыния накрывает своим покрытием?
Румыния накрывает своим аналогом, цифру сколько не сканировал ничего не нашел абсолютно.
Прием: DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, OTT
  •  

SparkТ2

Цитата: anatolij69 від Березень 03, 2015, 16:40:25
Румыния накрывает своим покрытием?

а если применить такую  антенну наверно  сигнал будет устойчив  как думаете ,?
http://s018.radikal.ru/i523/1412/19/1c39e0470bd1.jpg   
Принимаю спутники:4°W+4.8°E+19°E+55°E+36°E+75°E+85°E+90E(Си+Ку) (1.35) Openbox SX 4Т2= Golden Media Mania 3 HD=Professional UHF Antenna DIPOL  ATV25/41-60-ATV13/21-39-ATV 21/24-49 ATV13/21-39
  •  

anatolij69

да,хорошая антеннка.
  •  

Zheka

С соседнего форума. Я так понимаю, на 97.8 теперь Проминь

ЦитатаВчора 18:35
#303
У нас в Рени было две украинские FM-станции: Українське радіо (говорильня одна, единственное время, когда я его слушал - первые несколько дней войны, бо музыку вообще не мог воспринимать), и Перець-FM, которое передавал местный частник, платя аренду за частоту и периодически пихая там свою рекламу. Ловит, конечно, несколько румынских радиостанций, и даже музыка бывает неплохая, но очень много рекламы и разговоров, и это всё на румынском языке.

Где-то с месяц назад Перець-FM прекратило вещание в Рени, очевидно невыгодно стало частнику платить аренду. Ну в городе немного повозмущались по чатикам, типа вообще без радио остались, да и затихли. Многим стало некомфортно - привыкли, что радио себе тихонько в машине играет (я в их числе). Городок небольшой, минут за 10 можно с одного конца города в другой проехать, а так по магазинам/на работу вообще многим 5-7 минут ехать, телефон подключать даже смысла нет...

А сегодня я что-то в машине решил поиск врубить, и наткнулся, что у нас врубили вещание Радіо Промінь - готов поклясться, что ещё несколько дней его не было, тоже частоты мониторил.

Считаю, это прям отлично:
1) Качественная украинская музыка (а захочется иностранного - можно на румын переключить)
2) Радио государственное, так что внезапно не пропадёт (не отрубят)
3) В моём ватном (уже не таком, но всё же) городке я очень рад появлению как можно большему количеству всего украинского
  •  
    Подякували за цей пост: admin

0-0-0-0

От блін. Ще досі до людей не дійшло, що СУСПІЛЬНЕ не значить ДЕРЖАВНЕ.
  •  

0-0-0-0

Отож таки, Промінь - хороша станція і слухача знайде. Тим паче, у Рені крім Перцю та румунів нічого музичного немає.
  •  

dragos_20

Привіт. Чи відомо, коли повернеться 102,3 МГц Перець FM ? В радіусі 100 км від нього був пристойний прийом. У Галаці вона була локальною, але без RDS. Відтоді, як вона зникла, я приймаю на цій частоті тільки БНР Христо Ботев і "Голос Бессарабії".
  •