Прилуки (місто)

Автор admin, Травень 20, 2015, 12:39:07

Попередня тема - Наступна тема

admin

Оказывается в переулке за РПЦ Галактика есть похоже бывшая  нефтедобывающая вышка на верху которой вроде ещё торчат антенны телесело. Кто что знает об этом?
https://ukrtvr.org/city/600
  •  

Иваныч

•  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

vitfm

Значить увімкнув онлайн Радіо Планета із Прилук і там чути Радіо Максимум
  •  

vitfm

Звучить позивний Радіо Планета представляє програми Радіо Максимум
  •  

АДВ

Цитата: Віталій від Квітень 10, 2021, 15:27:27
Звучить позивний Радіо Планета представляє програми Радіо Максимум
Космічний радіохолдинг став партнером Люксового  :-)
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

kotenko.

На 10 - 15 секунд відстає від Черкас, добре, що звук хоч не в heaac, як на 102.0.
Нема вже в Прилуках місцевих радіо.
#наташанемішай
  •  

vitfm

Цитата: kotenko. від Квітень 10, 2021, 15:32:07
На 10 - 15 секунд відстає від Черкас, добре, що звук хоч не в heaac, як на 102.0.
Нема вже в Прилуках місцевих радіо.
Є ж ТІМ. Його не можна купити бо ліцензія не дозволяє.. Хоча якщо примудритись думаю можна буде
  •  

vitfm

Цитата: АДВ від Квітень 10, 2021, 15:30:45
Космічний радіохолдинг став партнером Люксового  :-)
От мені цікаво, якщо Люкси так активно скуповують місцеві станції які мовлять так багато років. Коли ж вони до Конотопа, Сумської обл доберуться? Там є 2 станції місцеві
  •  

TV-Ukr

Цілком можливо, бо зараз ні одна радіостанція Люксів в Сумській обл не мовлять.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

vitfm

Цитата: TV-Ukr від Квітень 10, 2021, 18:11:22
Цілком можливо, бо зараз ні одна радіостанція Люксів в Сумській обл не мовлять.
В нас місцеве радіо скучне. Добре, що є Інтернет і онлайн можна слухати. Це у Вас у Шостці класно. Є Хіт FM, Перець. Є що слухати. Жаль тільки Kiss FM немає та це не проблема зараз
  •  

TV-Ukr

Цитата: Віталій від Квітень 10, 2021, 19:17:29

В нас місцеве радіо скучне. Добре, що є Інтернет і онлайн можна слухати. Це у Вас у Шостці класно. Є Хіт FM, Перець. Є що слухати. Жаль тільки Kiss FM немає та це не проблема зараз
На Перці багато "русской попсы", а Хіт FM не приймається (принаймні у мене). Після відключення Ретро FM можна слухати лише Промінь. А в Конотопі можна слушати лише Relax, хоча можу помилятися. Бо ніколи не слухав радіостанції ТАВРів.

UPD: все ж вдалося прийняти Хіт FM (але із завадами), то Шансон не приймаєттся.
  •  

vitfm

Цитата: TV-Ukr від Квітень 10, 2021, 21:39:33
На Перці багато "русской попсы", а Хіт FM не приймається (принаймні у мене). Після відключення Ретро FM можна слухати лише Промінь. А в Конотопі можна слушати лише Relax, хоча можу помилятися. Бо ніколи не слухав радіостанції ТАВРів.
Ну в Конотопі крім Релаксу ще мовить радіо НВ та Українське радіо. Всеодно вибір маленький. Хто зна може і є прийом Хіта там. Бо у сусідньому селі за 8км від мого у шкільній кочегарці грало Хіт ФМ у приймачі. Чув 3 роки тому як у школі ще вчився
  •  

vital-fm

Ага, в Житомирі вже пробували.
  •  

admin

було
RIDNE / MISTO - / RADIO / PLANETA / 102,8 FM / ******** / REKLAMA / 5-31-92 / RIDNE / MISTO - / RADIO / PLANETA / REKLAMA / 5-39-50 / 5-31-92 / ********   
  •  

TV-Ukr

Цитата: Віталій від Квітень 10, 2021, 21:46:19
Ну в Конотопі крім Релаксу ще мовить радіо НВ та Українське радіо.
У Шостці теж є НВ та УР-1. Але це для любителів. Ми ж люди прості, радіо використовуємо для прослухання музики.
  •