Першоквітневі жарти...

Автор TV-Ukr, Квітень 01, 2022, 11:17:40

Попередня тема - Наступна тема

Radio_2019

З 1 квітня 2023 року радіостанції Суспільного відновлюють свою роботу на тих частотах, де це можливо з технічної точки зору.
Відтепер Українське радіо можна слухати на таких частотах:

Чернівці - 657 КГц
Таранівка (Харківська область) - 837 КГц
Часів Яр (Донецька область) - 873 КГц
Красне (Львівська область) - 936 КГц
Курісове (Одеська область) - 1278 КГц
Ізмаїл (Одеська область) - 1404 КГц
Путила (Чернівецька область) - 1557 КГц

Радіо Промінь:
Красне (Львівська область) - 549 КГц

Радіо Культура:
Коритняни (Закарпатська область) - 675 КГц
Підгайці (Волинська область) - 810 кГц
Зарванці (Вінницька область) - 1377 КГц
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

TV-Ukr

В Докучаєвську УР-1 також відновлювало мовлення на деякий час. Навіть радіоцентр каже, що Докучаївськ - це Україна.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

Radio_2019

З'явилась інформація про те, що у тимчасово окупованому Кенігсберзі (т.зв. калінінград) на будівлі міськради замайорів німецький прапор.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

TV-Ukr

А згодом в Краловці замайорів і чеський прапор.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

TV-Ukr

К2 і Zoom вийшли з марафону.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

vital-fm

Після успішної покупки київської та житомирської частот, в рамках декумунізації, Радіо Марія придбала фм Галичину.
Невдовзі очікують тимчасовий дозвіл в Харкові.
 - Нам залишилось ще Вінницю та Хмельницький перевести в верхній піддіапазон,- заявив директор радіостанції. Доля частот поза обласними центрами невідома.
  •  

0-0-0-0

Власники Радіо Мегаполіс придбали в одеситів дніпровську 105.8 та запустили там Радіо Дніпро, формат той самий, що у Радіо Кривбас.
Також були придбані Ностальжі та Топрадіо, замість них Радіо Нікополь та Радіо Кам'янське відповідно.
Ведуться переговори із Шлягером, щоб запустити на 102.2 у Павлограді Радіо Павлоград.
А Мегаполіс найближчим часом буде у Запоріжжі (замість Формат ФМ).
  •  

TV-Ukr

Шлягер відмовився від частоти в Маріуполі через неможливість мовлення в окупованому місті. Але також чомусь Шлягер відмовився від частот у Вінниці та Хмельницькому, які згодом дістались Марії.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

MrMaxx

Сьогодні з Григоріополя замість російської пропаганди запустили Промінь на 1413 кГц та Культуру на 999.
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  

MrMaxx

Ще сталися зміни в одеському ефірі:
На 100.4 нарешті запустили Перець ФМ замість NRJ, а Марія купила одеську 107.0.
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  

vital-fm

Громадське запуститься в Одесі на 103,8.
  •  

MrMaxx

Цитата: vital-fm від Квітень 01, 2024, 12:22:17Громадське запуститься в Одесі на 103,8.
Швидше Релакс. Громадському я б віддав 106.6.
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  

kotenko.

Хорошковський став власником 100% акцій Інтер Медіа Груп - власні джерела "Детектор медіа".

Президент вніс до парламенту проект змін до закону про суспільне мовлення. НСТУ пропонується перейменувати в НТУ - Національну телерадіокомпанію України, після перейменування має бути обрана нова Наглядова рада, яка має складатись з 15 членів (по 5 від ГО, від парламенту та від президента). Цими змінами вже глибоко занепокоєні в EBU та Раді Європи.
#наташанемішай
  •  

TV-Ukr

Цитата: MrMaxx від Квітень 01, 2024, 12:34:04Швидше Релакс. Громадському я б віддав 106.6.
Швидше Марія, яка була на Гласі до війни в нічний час. А Громадському я б віддав 102.7.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •