Україна. Місцеві вибори 2015.

Автор fmdxua, Вересень 03, 2015, 10:33:05

Попередня тема - Наступна тема

fmdxua

#30
У Полтаві  Коломойський і йому подібні на пару з кремлем вирішили провести соціологічне дослідження -  вирішили порахувати скільки у Полтаві дебілів. Понаставляли під обладміністрацією палаток і чекають, що знайдуться такі, хто підтримає їх почин.







Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

#31
Лозунги такі ж самі









Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

pavlo_r

#32
Шокін красава! Ефектний хід, особливо перед виборами.  РадиКал пішов підарешт, 262 голоси за.
http://youtu.be/R462HKNElR8

  •  

fmdxua

#33
Поіменне голосування про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Мосійчука Ігоря Володимировича



http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=3847
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

pavlo_r

  •  

vital-fm

А Барна то не голосував
:lol:
Тільки що чув по "ФМ Галичині" рекламу Васюника, про два Львова, один Садового, а другий - ваш...
Зацікавив такий момент: Львів місто з майже мільйонним населенням... Так багато виїхали, чи в нього лижі не їдуть?
  •  

pavlo_r

vital-fm, Васюник зі своїм "Є два Львова" вже до нудоти дістав. Все місто заліпили рекламою. І якщо, допустимо, «загиджені» парки він ще поприбирає, то як буде реалізовано підвищення зарплат і безстрашність мешканців при поверненні додому вечором я не знаю, як і не знав, що треба боятися, коли кожного дня повертаюсь з роботи після 22:00. А воно виявляється он який страшний той Львів Васюника.
  •  

vital-fm

Слухай, а може це при ньому буде страшно повертатись після 22-ої додому, він ж з сільського курорту Садового хоче перетворити Львів на сучасний мегаполіс, видно з усіма витікаючими.
  •  

Ігор

У нас старші бояться ходити в лісі, який зназодиться між Синявою і Рокитним (всього 1 км). Скільки років ходжу там в ночі і нічого.
От такі може ведуться, при цьому одні не виходять з будинку коли стемніє.

Надіслано з мого GT-S7262

  •  

vital-fm

А може він колись гуляв вечірнім Львовом і зустрів небезпечного рагуля?
Або ж йому увечері ввижається привид Садового, і тому він надає перевагу вечері сидіти вдома.
  •  

pavlo_r

#40
А хз. А може то Садовий спеціально організував? Типу: дивіться, я тут один нормальний. Якщо прикинути - то реклами Садового ніде не чути і не видно (телебачення я не дивлюсь, може пропустив), а передвиборча кампанія конкурентів вже давно набрала обертів і активно діє людям на нерви. Цим Садовий мені нагадує Лукашенко. В того теж скоро вибори, але він ніби й не особливо париться цим. Мінімум агітації і основний медійний акцент робиться на суперників-опозиціонерів, яких наче спеціально підібрали аби підкреслити безальтернативність Бацьки. Один Улахович чого тільки вартий. Щось схоже і тут: з однієї сторони хочеться аби прийшла якась свіжа кров, бо Іванович не ангел і є проблеми, які йому реально нецікаві, а з іншої - подивишся на тих хто пропонує себе в якості альтернативи і вже не дивуєшся чому в Садового рейтинг до 50% наближається.
Щодо проблем на яких намагається акцентувати увагу Васюник - то звучить це несерйозно, а враховуючи рекламу (особливо на радіо) - дуже дратує. Він розповідає про якісь два Львова: один шикарний і доглянутий (для туристів), чим одночасно визнає досягнення Садового в розвитку туризму, а інший Львів, той, що для львів'ян, в його рекламі показаний як небезпечний свинарник, де вночі далі центру краще не висовуватися. Виникає враження, що голосувати за нього будуть не львів'яни, а якраз ті самі туристи, котрі перебуваючи в реальності прекрасного Львова, випадково* побачать ролик Васюника, розжаляться і виберуть його мером.
Насправді істина десь по-середині. Спробую висловити своє ІМХО:
1)Загиджені парки.
Львів досить чисте місто. Я встиг трохи поїздити різними містами, тож маю з чим порівняти. Парки в місті стараються тримати в чистоті, а всі загиджені місця створюються самими ж львів'янами, так як в спальні райони туристи не ходять, тож насрати (пробачте) в місцевому скверику можуть тільки свої. З якою активністю це прибирається не знаю, але зазвичай чисто не там, де прибирають, а там де не смітять. Досвід роботи на кабельному дав мені можливість побачити саме той Львів, який ніякий Васюник собі не придумає. Опираючись на цей досвід можу сказати, що в будинках, мешканці яких хоч мінімально приклали зусиль для підтримки чистоти, ніхто не ходив мочитися в під'їзд і спам з поштових скриньок на підлогу під цими скриньками теж ніякі туристи не викидали.

2) Львів у якому повернутися ввечері додому з центру ні на чому і страшно.
Хай не розповідає. Я працюю не в центрі і живу не в центрі. Щодня повертаюсь додому пізно. Завжди іду пішки біля 4-х км. і пропускаю повз себе купу маршруток, які їдуть через центр і з центру. Крім того в місті з недавнього часу курсують нічні маршрутки. Звісно ринок пасажирських перевезень у Львові потрібно розігнати і набрати заново з іншими учасниками та нормальними схемами руху, але Васюник говорить не про це. Крім того не зрозуміло як він забезпечить львів'янам добирання з центру вночі? Маршрутки ходять десь до 23:00. Зробить цілодобовими? Ну-ну. А як захистить від гопоти, котра може дати по-голові чи відібрати гаманець (часто і те і друге)? Сьогодні по-дорозі додому я нарахував п'ять поліцейських патрулів. Можна звісно приставити по менту до кожного ліхтаря, але і це не дасть 100% гарантії безпеки. До речі, ліхтарі в місті працюють.
3) Львів, в якому львів'яни працюють за мізер і рахують кожну копійку (чи якось так).
Васюник буде мені надбавку до зарплати платити?
Все це, звісно, не обіцянки контрактної армії на місцевих виборах від Укралу, але близько.

* - спробуй не побачити, коли вона всюди.
  •  

vital-fm

https://petition.president.gov.ua/petition/33
Гарна ідея, треба ще й з усіма витікаючими по вертикалі, а то в Київраді буде 120, а в ВР - 100.
А якщо врахувати, що 20% з теперішньої регулярно прогулюють, то зменшена кількість може бути досить ефективною, тим більше всі встигнуть висловитись, і більше законів розглянуть.
  •  

fmdxua

- А почему вас, собственно, доставили к нам? - спросил врач, внимательно выслушав обличения Филатова.

- Да черт их возьми, олухов! Схватили, связали какими-то тряпками и поволокли в грузовике!

- Позвольте вас спросить, вы почему на телевидение пришли в одном белье?

- Ничего тут нету удивительного, - ответил Борис, - шел я на телевидение говорить за то, как власть поддерживает Вилкула на выборах мэра Днепропетровска, а перед этим решил скупаться в Днепре, ну и попятили мою одежу, а эту дрянь оставили! Не голым же мне по городу идти? Надел что было, потому что спешил к плюсам.

Врач вопросительно посмотрел на Филатова, и тот хмуро пробормотал:

- Телеканал так называется.

- Ага, - сказал врач, - а почему так спешили? Какое-нибудь деловое свидание?

- Президента я ловлю, - ответил Борис Альбертович и тревожно оглянулся.

- Какого президента?

- Вы Вилкула знаете? - спросил Борис многозначительно.

- Это... патриот по версии Игоря Валерьевича? И ваш давний друг по Вашей же версии, так?

Борис расстроился.

- Какой там патриот? Ах да, да нет! Ладно

Врачу не хотелось ничего говорить, но пришлось объяснить.

- Ваш друг Вилкул идет на мэры Днепропетровска вместе с вами, вы имитируете борьбу, все верно?

- Не ври ты, чего не знаешь! - рассердился на врача Борис, - я, а не ты был при этом! Он его нарочно на выборы против меня поставил!

- Поддержал?

- Да при чем здесь "поддержал"? - сердясь на общую бестолковость, воскликнул Борис, - такому и поддерживать не надо! Он такие штуки может выделывать, что только держись! Он заранее знал, что Вилкул пойдет на выборы!

- А кто-нибудь, кроме вас, может это подтвердить?

- То-то и беда, что только я и Гена..

- Так. Какие же меры вы приняли, чтобы поймать этого президента? - тут врач повернулся и бросил взгляд женщине в белом халате, сидящей за столом в сторонке. Та вынула лист и стала заполнять пустые места в его графах.

- Меры вот какие. Взял я на кухне свечечку...

- Вот эту? - спросил врач, указывая на изломанную свечку, лежащую на столе рядом с иконкой перед женщиной.

- Эту самую, и...

- А иконка зачем?

- Ну да, иконка... - Борис покраснел, - иконка-то больше всего и испугала, - он опять ткнул пальцем в сторону врача, - но дело в том, что он, президент, он, будем говорить прямо... с Путиным дружит... и так его не поймаешь.

Санитары почему-то вытянули руки по швам и глаз не сводили с Бориса.

- Да-с, - продолжал Борис, - дружит! Тут факт бесповоротный. Он лично с Понтием Пилатом разговаривал. Да нечего на меня так смотреть! Верно говорю! Все видел - и балкон и пальмы. Был, словом, у Понтия Пилата, за это я ручаюсь.

- Ну-те, ну-те...

- Ну вот, стало быть, я иконку на грудь пришпилил и побежал...

https://www.facebook.com/lvivbatiar
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

fmdxua

- Ярош, а чого твої хлопці у Мукачево з гранатометами?
- Я ж політик. У них свої командири
- Ярош, а чого не ходиш на роботу у ВРУ і не голосуєш?
- Нема часу, війна!
***
Від себе додам, що і справді Дмитро Ярош регулярно відсутній у Верховній Раді під час голосувань за важливі закони. Що не глянеш, постійно у списках відсутній:

Ну ось хоча б голосування за підвищення соціальних стандартів, Яроша, знову немає.

Поіменне голосування про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" (щодо підвищення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати) (№3060) - за основу та в цілому
17.09.2015 12:44
За:340 Проти:0 Утрималися:5 Не голосували:12 Всього:357
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=3817
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •