Балта

Автор Radioneon, Вересень 23, 2012, 23:06:47

Попередня тема - Наступна тема

admin

спрошу когда прийдёт следующий ответ.
  •  

admin

Башня построенна в 2000 году, высота 52 метра
  •  

admin

#17
В Балте возобновляет работу радио на частоте 104.5 FM
03.10.2015 редактор  0 Комментариев новости Одессы
FacebookTwitterВконтактеОдноклассникиGoogle+
Как нам стало известно что на днях в Балте возобновит работу радио на частоте 104.5 FM По информации которую предоставили «Провинция.нет» FM-радио выкупил один из Балтских фермеров. Сейчас проводят технические настройки вещания. В тестовом режиме «Балта-FM» заработает уже в понедельник.
Источник был здесь http://provinciya.net/v-balte-vozobnovlyaet-rabotu-radio-na-chastote-104-5-fm-2/
  •  

admin

Подтвердилось, Балта ФМ в эфире, телефон студии 0486661060
  •  

vital-fm

А сайт чи online планується?
  •  

admin

  •  

DVB

Цитата: admin від Листопад 07, 2015, 13:48:44
FM-радио выкупил один из Балтских фермеров.
Лучше бы сразу начали ретранслировать  какую-то рейтинговую р/станцию с включением местной рекламы. Тогда может и вышли на ноль по затратам. А так, поиграется, пока энтузиазм иссякнет и через год-два забросит игрушку. Это у них, фермеров, понты такие.  Повыпендриваься, у кого машина круче, у кого любовница моложе и т.п.
По вещанию. Сейчас транслируются украино и русскоязычная музыка в стиле "Русского Радио". Не уверен, но здаётся, что исполнители "разрешённые" для употрибления. Кабзона,Валерии, Газманова и т.п. нет. Через 2 композиции, заставка "Радио Балта FM". Заставка пока очень не профессиональная.  Рекламы пока нет. Только объявления с желанием её размещения и номером телефона для контактов.
  •  

DVB

Зарубежная музыка тоже есть. Возможно не попадал на неё или плейлисты разные для дневного и вечернего эфира. Хотя, пока рано делать выводы в первый день.
  •  

Иваныч


vital-fm

Схоже, що це не ефірне, ефірного одягу не спостерігаю, і реклами нема.
Звідки посилання взяли?
  •  

Иваныч

радио.вбалте.укр- звідси.

vital-fm

Ну хіба DVB порівняє плейлисти, бо сайт взагалі мало інформації подає.
Якщо це досі тест, то він затягнувся.
  •  

admin

  •  

admin

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
РІШЕННЯ № 1506
23.08.2017 м. Київ Протокол № 28
Про заяву ТОВ «ТРК «ПРИМОР'Я»,
м. Балта Одеської обл., щодо продовження строку дії
ліцензії на мовлення (НР № 0143-м від 23.07.2003)
(ефірне, логотип: «літера «П» розташована схематичним
зображенням кораблика на фоні стилізованої хвилі»)
Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл. (місцезнаходження: вул. Любомирська, 252-а, м. Балта, Одеська обл., 66101; генеральний директор Ігор Георгійович Попович), щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення НР № 0143-м від 23.07.2003 (ефірне місцеве телебачення з використанням 21 ТВК у м. Балті Одеської обл., потужність передавача – 0,1 кВт, обсяг мовлення – 24 години на добу), Національна рада дійшла наступного висновку.
Відповідно до вимог статті 24 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації та реалізації принципів державної політики у сфері телебачення і радіомовлення» заявник до заяви про видачу (продовження) ліцензії додає інформацію про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (бенефіціарних власників (контролерів) телерадіоорганізації, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (бенефіціарних власників (контролерів) її засновника, якщо засновник є юридичною особою, а саме: прізвище, ім'я, по батькові (за наявності), громадянство, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), відомості відповідно до декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, також інформацію про структуру власності заявника, його афілійованих та пов'язаних осіб. Подані документи повинні відповідати вимогам щодо прозорості структури власності заявника.
ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл., до заяви щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення НР № 0143-м від 23.07.2003 не надало в повному обсязі інформацію щодо прозорості структури власності.
Керуючись статтями 24, 29, 33 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», статтями 13, 18, 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», Національна рада
вирішила:
1. Перенести розгляд питання «Про заяву ТОВ «ТРК «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл., щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення (НР № 0143-м від 23.07.2003)» на два тижні у зв'язку з відсутністю на засіданні Національної ради уповноваженого представника ТОВ «ТРК «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл.
2. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, юридичне.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.
Голова Національної ради /підпис/ Ю. Артеменко
Відповідальний секретар /підпис/ О. Ільяшенко
  •  

admin

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ
З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ
РІШЕННЯ № 1505
23.08.2017 м. Київ Протокол № 28
Про заяву ТОВ «ТРК «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл.,
щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 0143-м від 23.07.2003)
(ефірне, логотип: «літера «П» розташована
схематичним зображенням кораблика на фоні стилізованої хвилі»)
Розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл. (місцезнаходження: вул. Любомирська, 252-а, м. Балта, Одеська обл., 66101; генеральний директор Ігор Георгійович Попович), щодо переоформлення ліцензії на мовлення НР № 0143-м від 23.07.2003 (ефірне місцеве телебачення з використанням 21 ТВК у м. Балті Одеської обл., потужність передавача – 0,1 кВт, обсяг мовлення – 24 години на добу) у зв'язку зі зміною керівника, власників, складу редакційної ради, місцезнаходження ТРО, Національна рада дійшла наступного висновку.
Відповідно до статті 1 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» Національна рада є конституційним, постійно діючим колегіальним органом, метою діяльності якого є нагляд за дотриманням законів України у сфері телерадіомовлення, а також здійснення регуляторних повноважень, передбачених цими законами.
Згідно зі статтями 13, 14 цього ж Закону Національна рада наділена наглядовими та регуляторними повноваженнями щодо дотримання телерадіоорганізаціями вимог законодавства у галузі телерадіомовлення, а також нагляду за дотриманням ліцензіатами умов ліцензій. Ліцензування мовлення здійснюється виключно Національною радою відповідно до порядку та вимог, встановлених Законом України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» та Законом України «Про телебачення і радіомовлення». Згідно з частиною четвертою статті 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (в редакції від 01.11.2016) у разі виникнення підстави для переоформлення ліцензії на мовлення у зв'язку із зміною організаційно-правової форми, умов діяльності ліцензіата чи зміною відомостей про прямого власника (співвласників) та/або кінцевого бенефіціарного власника (контролера) ліцензіат зобов'язаний протягом 30 робочих днів подати
Національній раді заяву про переоформлення ліцензії на мовлення разом з документами або їх засвідченими заявником копіями, що підтверджують зміну.
Під час розгляду поданих на переоформлення ліцензії документів, а також додатково поданих до цієї заяви, структурними підрозділами Національної ради було зазначено зауваження:
- необхідно надати копії протоколів про обрання (переобрання) членів редакційної ради (від власника та від творчого колективу);
- надати пояснення щодо прострочення подачі заяви та інформацію про структуру власності з урахуванням змін відповідно до вимог частини четвертої статті 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».
15.02.2017 ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл., було повідомлено листом (вих. № 17/222) про наявність недоліків до заяви щодо переоформлення ліцензії на мовлення НР № 0143-м від 23.07.2003. 01 червня 2017 року ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл., надіслало (вх. реєстр. № 16/3659) до Національної ради додаткові відомості щодо змін у діяльності ТРК та документи на підтвердження цих змін, але не в повному обсязі надало інформацію про структуру власності з урахуванням змін, що відбулися. 16.06.2017 ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл., було повідомлено листом (вих. № 17/1215) про наявність недоліків до заяви щодо переоформлення ліцензії на мовлення НР № 0143-м від 23.07.2003. Станом на 17 серпня 2017 року відповідні документи до Національної ради не надані. Відповідно до частини сьомої статті 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» за результатами розгляду Національна рада приймає рішення про внесення змін до ліцензії та відповідне переоформлення ліцензії або про відмову у внесенні змін до ліцензії.
Таким чином, Національна рада, керуючись статтями 1, 12, 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та статтями 13, 14, 17, 18, 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», рішенням Національної ради від 18.12.2013 № 2433 «Про затвердження форми ліцензії на мовлення» (зі змінами), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13 січня 2014 року за № 41/24818, Національна рада
вирішила:
1. Перенести розгляд питання «Про заяву ТОВ «ТРК «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл., щодо переоформлення ліцензії на мовлення (НР № 0143-м від 23.07.2003)» на два тижні у зв'язку з відсутністю на засіданні Національної ради уповноваженого представника ТОВ «ТРК «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл.
2. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, юридичне.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.
Голова Національної ради /підпис/ Ю. Артеменко
Відповідальний секретар /підпис/ О. Ільяшенко
  •