Балта

Автор Radioneon, Вересень 23, 2012, 23:06:47

Попередня тема - Наступна тема

admin

Про результати позапланової виїзної перевірки
ТОВ «ТРК «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл.
(НР № 00051-п від 25.04.2013)
До Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (далі – Національна рада) надійшли звернення ГО «Аратта-Одеса» (вх. № 24/32 від 23.01.2018), гр. Полякова Ю.К., переслане Міністерством інформаційної політики України (вх. № 15а/44 від 19.01.2018) та Державним комітетом телебачення і радіомовлення України (вх. № 15а/56 від 24.01.2018), щодо ретрансляції ТОВ «ТРК «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл., іноземних програм: - «ТНТ», щодо якої Національною радою прийнято рішення, що зміст не відповідає вимогам законодавства України і яка не входить до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України; - «СТС», «Русский роман», які не входять до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, що є ознакою порушення вимог частини другої статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (Суб'єкт господарювання, який перебуває під юрисдикцією України, має на меті здійснювати ретрансляцію програм та передач і отримав на це дозвіл від правовласника (виробника), який не підпадає під юрисдикцію держави - члена Європейського Союзу або держави, яка ратифікувала Європейську конвенцію про транскордонне телебачення, має право здійснювати ретрансляцію програм та передач лише за умови відповідності їх змісту вимогам законодавства України, Європейської конвенції про транскордонне телебачення та у разі їх включення до переліку програм, що ретранслюються, за рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення).
Крім того, до Національної ради надійшло звернення ТОВ «БАЛІНФОРМКОМПАНІЯ» (вх. № 24/112 від 27.02.2018) з наріканням на відключення 26.02.2018 провайдером програмної послуги ТОВ «ТРК «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл., програми ТОВ «БАЛІНФОРМКОМПАНІЯ», що входить до Переліку програм, які є обов`язковими для включення до складу універсальної програмної послуги в м. Балті Одеської області (затверджено рішенням Національної ради від 07.06.2017 № 948 і передбачено умовами діючої ліцензії НР № 00051-п від
2
25.04.2013), що є ознакою порушення вимог частини дев`ятої статті 39 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (Провайдер зобов'язаний забезпечити усім абонентам можливість отримання програм універсальної програмної послуги) та пункту 2.3 розділу ІІ Положення про порядок видачі ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженого рішенням Національної ради від 28.12.2011 № 2979, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02.03.2012 за № 351/20664 (із змінами, далі – Положення) (Провайдер програмної послуги зобов'язаний виконувати умови ліцензії).
У зв'язку з цим на засіданні Національної ради 01.03.2018 рішенням № 296 було призначено позапланову виїзну перевірку ТОВ «ТРК «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл.
На виконання наказу голови Національної ради № 5а/111 від 07.03.2018 було проведено позапланову виїзну перевірку ТОВ «ТРК «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл., за результатами якої складено Акт № 110 від 27.03.2018.
У ході перевірки на підставі моніторингу від 27.03.2018 ТОВ «ТРК «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл., зафіксовано порушення: частини дев'ятої статті 39 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки універсальна програмна послуга, затверджена рішенням Національної ради від 07.06.2017 № 948, ретранслюється не в повному обсязі, оскільки відсутні 4 програми: ПАТ «НСТУ» («UA:КРИМ»), «КП «ТК «Котовське ефірне телебачення», ПАТ «Інформаційне Агентство «Репортер», ТОВ «ТРК ОНЮА «Академія»;
пункту 2.3 розділу ІІ Положення, оскільки зменшено загальну кількість програм для ретрансляції: за ліц. – 49 (вітч. – 35), факт. – 41 (вітч. – 41). Під час здійснення перевірки зафіксовано, що іноземні програми, які не входять до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, відсутні. Програма ТОВ «БАЛІНФОРМКОМПАНІЯ» транслюється у складі універсальної програмної послуги ТОВ «ТРК «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл.
Розглянувши Акт № 110 від 27.03.2018 позапланової виїзної перевірки ТОВ «ТРК «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл., заслухавши пояснення уповноваженого представника цієї компанії, керуючись пунктом 2.3 розділу ІІ Положення, частиною дев'ятою статті 39, частиною другою статті 42, частиною першою статті 70, частинами першою, третьою, п'ятою, шостою статті 72, частинами першою та другою статті 73, частиною першою статті 74, частинами першою, другою статті 75 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», статтею 13 та частиною другою статті 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», Національна рада
вирішила:
1. Визнати порушення ТОВ «ТРК «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл., частини дев'ятої статті 39 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» та пункту 2.3 розділу ІІ Положення.
3
2. ТОВ «ТРК «ПРИМОР'Я», м. Балта Одеської обл., НР № 00051-п від 25.04.2013, оголосити попередження.
  •  

vital-fm

104,5 в Балті все, як і ліцензія Акермана на цю групу частот.
І знову члени НР лукавлять.
Не один раз практикувалось переоформлення, з вилученням, та продовження дії ліцензії на решту частот.
На минулому засіданні керівник йшла на цей крок, тільки за цей час ніхто їй цього не порадив, а може й зацікавлені були в вимкнені.
Аргументація членів регулятора шкутельгає на дві ноги: виграли - мовте на всіх частотах або анульовуйтесь...
Так можна докотитись до: взяли 0,03 - не збільшуйте потужність - мовте так.
Невже вони не знають, що на нижній УКХ там, навряд чи знайдуться реальні претенденти.
  •  

admin

Я взагалі не можу зрозуміти, нащо сюсюкатися з такими УКХ частотам. Ладно може проблеми з прорахунками десь у крупних містах, але знайти 100-вт частоту у умовній Захарівці це взагалі не проблема.
  •  

vital-fm

Так вона ж і хотіла зберегти мовлення в Балті, а вони: конкурс, конкурс.
Я вже колись писав: їм би пулом частоти виставляти, щоб такі вимоги ставити.
  •  

admin

Я не про Аккерман а взагалі. Це по перше.

А по друге. Що Аккерману заважало видалити частоти УКХ місяці назад і не тягти до останнього?
  •  

DVB

Там взагалі ситуація якась дивна. Власниця жаліється, що мовлення в таких населених пунктах, не те що не приносить прибутку, а й взагалі збиткове. І просить надати можливість мовити далі, бо вона позичила гроші в батьків, щоб розвивати мовлення в Балті.
Ну, навіть якщо припустити, що жіночка не може збагнути приреченість ситуації, то хоч би батьки підказали, "навіщо ти, доню, наші гроші на вітер викидаєш".
Так, є маленькі міста, де крутяться великі гроші. І на рекламі можна навіть трохи заробляти. Але Балта, та сусідні райцентри півночі Одещини, це не той регіон, де місцеве мовлення, буде хоча б саме себе утримувати.
Так що, може батьки власниці, через якийсь час, ще й подякують НР, за те що анулювали ліцензію.
Думаю, вони хотіли дотягнути до виборів, щоб заробити на передвиборчій агітації. А потім можна і анулюватись.
  •  

vital-fm

#36
Ні, вона хотіла просити у батьків грошей, щоб запустити нижній УКХ, що теж досить дивно з її бокку.
А Балту вона, чи не вона, запускала із зароблених на Білгород-Дністровську грошей.
Я так зрозумів, що керівництво над тією ліцензією, чи взагалі компанією вона взяла відносно недавно, і ще не встигла у всьому розібратись, тому і затримка вийшла з документами...
Погодься причина непродовжити ліцензію дивна, град довго ігнорував мовлення на частотах в області і їм продовжили, ніби в той час, коли вони там не мовили, шлягер також, 765 взагалі розвели НР як котят.
Чомусь досі регулятор позапланову не призначив.
З приводу пізньої подачі документів: більшість таким страждає, а потім шукають усілякі відмазки: думали, що подавали, подали не розглянули/повернули, думали, що все добре...
  •  

admin

По пам'яті там ще були проблеми з прозорістю власників.
  •  

vital-fm

Ніби вже нема, вони, в середу, окрім непродовженої вносили зміни в діючу по власниках.
  •  

admin

Перший раз продовження відхилили саме через це.
  •  

DVB

#40
На 104,5 работает Балта FM. Когда начали вещать не знаю. Заметил только сегодня.
Вещание полноценное. С новостями, рекламой и объявлениями. Заставок между песнями нет. Номер рекламной службы не называют. О том что это Балта FM можно узнать только во время рекламы. Там звучит слоган "Реклама на Балта FM".
  •  

kram2000

Знайшлось у Google. Новина за 30 травня 2019.
https://www.youtube.com/watch?v=V57YQdIOd3M
  •  
    Подякували за цей пост: DVB

admin

  •  

DVB

На Балта ФМ є RDS.  BALTA FM.

admin

Програмна концепція мовлення
ТОВ «БАЛІНФОРМКОМПАНІЯ», м. Балта Одеської обл.,
на час карантинних та інших обмежувальних заходів в Україні,
пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19
(ліцензія на мовлення НР № 01448-м від 13.12.2018)

Загальний обсяг мовлення: 15 годин на добу;
  •