Вікторина

Автор kotenko., Грудень 27, 2015, 10:25:36

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

#наташанемішай
  •  

Ігор

Анонси з ОРТ, програма Время з двома логотипами і тд. Тобто все, що тоді йшло з двома логотипами.

Надіслано від мого GT-S7262, використовуючи Tapatalk

  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  

ass1995

А тем временем Віктор Лецо в ВК мне вот что скинул:


Оно? Или снова не то? От тех часов, которые я скинул, эти отличаются.
  •  

kotenko.

#49
Зразу кидаю тобі і плюси в  репутацію, і подяку за правильну відповідь.
Ці ж подарунки роблю GMB і Jack1834 за те, що вони були найближче до розгадки.
Першоджерело цієї фотки вже вказувалось на форумі від Serhiy1970:http://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=771.60
Тему поки я не закриваю до сьогоднінього вечора.
#наташанемішай
  •  

Jack1834

Слушай, отличная тема, по возможности задавай еще таких вопросов, все-таки интересно будет помозговать на тему старого украинского телевидения.
  •  

Ігор

Питання було цікавим, тільки що особливого в тому годиннику?

Надіслано від мого GT-S7262, використовуючи Tapatalk

  •  

kotenko.

#52
Особливий він був в тому, що залишилась лише фотка в інтернеті, а відео не було, а також тим, що він починав і закривав ефір каналу з 1997-2001 рр, поки не зявився Інтер+( коли в 2000 році логотип змінився, змінився і годинник-фон для нього темний, статичний, сам годинник став квадратним, в ньому знизу був напис інтер(зразок:шрифт став типу Franklin). Там ще такий звук був легкий, типу лаунж.
Але частину цієї музики  все-таки знайшов, перейдіть на останні 5 секунд цього відео:https://www.youtube.com/watch?v=N4GoCvBnxBA
А десь з 2005 по 2010 рр. після профілактики на синьому фоні о 13:59:00 вмикався електронний годинник білого кольору, запис якого, до речі, теж відсутній в мережі.
#наташанемішай
  •  

Don_Andrey

Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

Ігор

 Тільки програма зараз не смішна.

Надіслано від мого GT-S7262, використовуючи Tapatalk

  •  

Xottabi4

Цитата: kotenko. від Грудень 30, 2015, 09:51:29

А десь з 2005 по 2010 рр. після профілактики на синьому фоні о 13:59:00 вмикався електронний годинник білого кольору, запис якого, до речі, теж відсутній в мережі.
Я с удовольствием бы посмотрел программу передач, что шла только на Интер+ в 2006-м году точно (думаю, что и раньше еще). Там был серый фон и некие достопримечательности Киева вверху экрана, а посредине и внизу шли три программы в перечне под великолепную музыку расслабляющую.. Не знаю, как и где искать ее, но.. вдруг....
  •  

kotenko.

Написав до Нацради листа про те, про що колись на цьому форумі хтось згадував про старе українське телебачення.
Здогадуйтесь до 8 березня.
Призи ті ж - плюси в репутацію.
#наташанемішай
  •  

Jack1834

Ще б зрозуміти саме питання. Здогадатися щодо чого? Хто згадував про цей форум? Чи про старе українське ТБ? Чи відповідь Нацради?
Конкретизуй, будь ласка.
  •  

kotenko.

Питання щодо ліцензії одного з телеканалів(не Інтера).
#наташанемішай
  •  

vital-fm

  •