Який телеканал, на вашу думку, має бути закритий?

Автор kotenko., Січень 19, 2016, 15:08:08

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

На мою думку, то має бути Тоніс, ZOOM, Еко тб, Вінтаж, Ескулап.
#наташанемішай
  •  

Ігор

#1
Що Вам не подобається, те і має бути закритим?
  •  

amk

Усі мають бути закриті, крім "брендових". Вони мають стати нішевими і платними. Наприклад:
Мега з документалками від ВВС, NG і тд, без російських і українських пародій на документалістику.
НТН з найкращими серіалами, і прем'єрними показами, знову ж таки без російського гівна.
QTV з новою та культовю анімацією.

І все це в HD і повністю українською.
За пакет з десятком таких каналів я б платив щомісячно 100 грн, і знав би що за мій кошт канал розвивається.
А нинішні канали це дотаційний непотріб з ток-шоу дешевими клонами західних проектів, вони мають зникнути
  •  

pavlo_r

Українське телебачення вже ніщо не врятує. Треба починати все з нуля. Як вийняток залишити НТКУ з філіями.
  •  

Scorpionsky

Список огромен: Винтаж, Эскулап, Добро, Униан, Надія, Соціальна Країна, К1, К2, Индиго,Тет, ZOOM, Бутик ТВ, Миледи, Правда Тут, Эко ТВ, вообщем все каналы, которые "из пустого в порожнее переливают",  не имея ни четкой концепции ни толкового наполнения.
Прием: DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, OTT
  •  

Scorpionsky

Цитата: pavlo_r від Січень 19, 2016, 16:41:04
Українське телебачення вже ніщо не врятує. Треба починати все з нуля. Як вийняток залишити НТКУ з філіями.
С нуля это вряд ли будет, но если на тв будут смотреть в основном как на бизнесс, то думаю начинать нужно с оптимизации, объединения каналов, и закрытия ненужных.
Прием: DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, OTT
  •  

BanderaTV

ІНТЕР, К2, БІГУДІ, МІЛЕДІ ТЕЛЕВІЖН, МАКСІ ТВ, ІНТЕР+, Добро ТВ, КРТ, Індіго ТВ, NEWS ONE, 112 Ukraine, NewsNetwork, M1, M2, Піксель, OTV, SHOPping TV, Boutique TV, CNL Ukraine, Возрождение, Новый Христианский.
І повернути Ентер Мьюзік часів 2000-х
  •  

Qolo

А какой смысл закрывать то, что доступно на безоплатной основе?
  •  

BanderaTV

  •  

ass1995

Цитата: pavlo_r від Січень 19, 2016, 16:41:04
Українське телебачення вже ніщо не врятує. Треба починати все з нуля. Як вийняток залишити НТКУ з філіями.
Ты предлагаешь вернуться к истокам - "УТ-1", "УТ-2", "УТ-3", ОДТРК и больше ничего?  :-)
  •  

pavlo_r

#10
Яке опитування — така і відповідь. Спробую розвинути думку. Українське комерційне телебачення сьогодні працює здебільшого як інструмент маніпулювання суспільною думкою в інтересах власника каналу. Достатньо глянути кому належать телеканали і як вони реагують на ту чи іншу подію. Контент, який демонструється в ефірі - це здебільшого дешевий, низькопробний шлак. Також, ви не подумайте, що я виступаю за радикальну українізацію телебачення, але коли ефір основних телеканалів майже повністю заповнений російським милом і тупими ток-шоу (привіт СТБ) - то вже хай краще лишаються тільки Перший з ОДТРК. Хоча я не просто так написав, що почати треба з нуля. Телебачення в Україні повинно стати бізнесом. Тобто я пропоную те, що 100-відсотково нереально: відібрати ліцензії в усіх комерційних мовників і роздати заново з жорсткими вимогами в першу чергу до власників цих каналів. Ними не повинні бути політичні партії і зв'язані з партіями фінансово-промислові групи типу Приват, СКМ та інших. Також власник ЗМІ не має права займатися політикою. Трюк із переписуванням активів на близьких родичів (привіт ТРК Люкс) теж треба прикрити. Реалізувати такий сценарій можна шляхом скасування результатів дерибану місць в DVB-T2 мультиплексах і відключення аналогу (час вже настав). При цьому треба зменшити кількість загальнонаціональних комерційних каналів до 5-6. Загальна кількість ефірних каналів не повинна перевищувати 10. Інші хай роблять що хочуть: ідуть в кабель, на супутник, в інтернет. Якось так.
  •  

Yuriy

В идеале оставить 8-10 частных эфирных каналов в DVB-T2 , но обязать  делать еще программы местного производства. 
  •  

Ігор

#12
Чомусь я спочатку подумав, що закодувати. Багато чого хочу :)
  •  

kotenko.

Цитата: pavlo_r від Січень 19, 2016, 18:38:38
Яке опитування — така і відповідь. Спробую розвинути думку. Українське комерційне телебачення сьогодні працює здебільшого як інструмент маніпулювання суспільною думкою в інтересах власника каналу. Достатньо глянути кому належать телеканали і як вони реагують на ту чи іншу подію. Контент, який демонструється в ефірі - це здебільшого дешевий, низькопробний шлак. Також, ви не подумайте, що я виступаю за радикальну українізацію телебачення, але коли ефір основних телеканалів майже повністю заповнений російським милом і тупими ток-шоу (привіт СТБ) - то вже хай краще лишаються тільки Перший з ОДТРК. Хоча я не просто так написав, що почати треба з нуля. Телебачення в Україні повинно стати бізнесом. Тобто я пропоную те, що 100-відсотково нереально: відібрати ліцензії в усіх комерційних мовників і роздати заново з жорсткими вимогами в першу чергу до власників цих каналів. Ними не повинні бути політичні партії і зв'язані з партіями фінансово-промислові групи типу Приват, СКМ та інших. Також власник ЗМІ не має права займатися політикою. Трюк із переписуванням активів на близьких родичів (привіт ТРК Люкс) теж треба прикрити. Реалізувати такий сценарій можна шляхом скасування результатів дерибану місць в DVB-T2 мультиплексах і відключення аналогу (час вже настав). При цьому треба зменшити кількість загальнонаціональних комерційних каналів до 5-6. Загальна кількість ефірних каналів не повинна перевищувати 10. Інші хай роблять що хочуть: ідуть в кабель, на супутник, в інтернет. Якось так.
Привіт не тільки люксу, а й Еспресо.
От з Bandera не погоджусь, до чого треба закривати Піксель, це ж дитячий канал, яких у нас мало. Стосовно 112 каналу, проблема у тому, що ніхто достеменно не знає, хто його власник, тож найближчим часом порушу питання про закриття чи відбір ліцензії на форумі та в соцмережі.
Щодо Інтера, то тут треба гнати в сраку цю Безлюдну з її братом Нікітіним, довели просто до убожества канал, найкраще, що там, як не дивно, це годинник перед новинами.
Ну а кінець Тонісу просто логічний, бо хіба шо якийсь псих купить канал у Сашки-стоматолога.
#наташанемішай
  •  

BanderaTV

І закрити "канал Ахметова" "Україна". Шлак-шлаком і шлаком поганяє
  •