Який телеканал, на вашу думку, має бути закритий?

Автор kotenko., Січень 19, 2016, 15:08:08

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

Цитата: kotenko. від Січень 20, 2016, 00:23:03
От з Bandera не погоджусь, до чого треба закривати Піксель, це ж дитячий канал, яких у нас мало.
Краще відновити "мертвий" Jetix
  •  

fmdxua

Цитата: pavlo_r від Січень 19, 2016, 18:38:38
то вже хай краще лишаються тільки Перший з ОДТРК.
Саме так я хотів вчора написати. Та потім передумав, може я щось не знаю, адже телебачення дивлюсь дуже рідко.
На Першому каналі в останній рік змінився формат в кращу сторону. Також ОДТРК випускає цікаві передачі, які більше ніде не знайдеш.
А решта каналів  - повний шлак. Новини по телевізору взагалі безглуздо дивитись.
Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

Xottabi4

Цитата: BanderaTV від Січень 20, 2016, 10:24:31
Краще відновити "мертвий" Jetix
При чем здесь этот канал, не имеющий к Украине никакого отношения, вплоть до вещания с украинской дорожкой, к украинским каналам?
  •  

Ігор

Цитата: BanderaTV від Січень 20, 2016, 10:22:41
І закрити "канал Ахметова" "Україна". Шлак-шлаком і шлаком поганяє
І Екстру? Бо це все Ахмєтова. :D
  •  

digitalif

Має бути закритий недержавний (і не суспільний) телеканал, який не приносить прибутку, а лише тягне гроші зі свого папіка-олігарха. Тобто більша частина телеканалів українського походження
  •  

vital-fm

Цитата: Ігор від Січень 20, 2016, 12:19:36
І Екстру? Бо це все Ахмєтова. :D
І Ахметова з Коломойським в одиночну "студію".
:D
  •