Радіолюбителі (радіоаматори, радіопірати)

Автор Radiostyle, Вересень 16, 2011, 19:23:51

Попередня тема - Наступна тема

igor0x2dcom0x2dua

Зараз у Львові якийсь заклад харчування використовує перший канал PMR діапазону (446.00625МГц) для зв'язку між видачею і офіціантами. Дівчинка на видачі криє матом офіціантів, які наплутали що куди нести.  :censored:
Пропоную конкурс: хто зможе віддалено замовити собі халявний хавчик?  :lol:  Субтон 67 Гц.


  •  

UR7QBM

щодо малопотужного мовлення - десь так я його собі і уявляв: в основний час крутиться "промінь", а своє - під час перерви на проміні) добре якби хоч перерва  обідньою була).

щодо 1 каналу pmr: хех, дівчинка)  ще та ще "холєра" видно)  :girl_devil: я б послухав)
  •  

Don_Andrey

Crossovok, Ilya, спасибо парни. Собрал двухэтажный стек - результат выше всех ожиданий. До зимы постараюсь еще два сделать, оно того стоит.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

Crossovok

4 этажа - это вообще бимба :)  А 6 - еще круче ;)  Нет предела совершенству.
  •  

дрон

Цитата: Crossovok від Вересень 20, 2016, 03:44:43
4 этажа - это вообще бимба :)  А 6 - еще круче ;)  Нет предела совершенству.

В Харькове в конце 90-х работала пиратская р/ст "КРП+++", антенна которой размещалась на крыше 9-этажки (район Новых Домов). Вещанием накрывалась восточная часть города. Я принимал сигнал в пригороде на расстоянии 20 км "Ишимом" на наружную телевизионную антенну. 
  •  


koschkin

Вот слушаю 99.2 в Славянске,для пиратской станции очень качественное вещание.Приём без помех,стерео,качество звука хорошее,пауз нет,есть песни на укр.языке.На тестовое вещание не похоже,нет джинглов.Дальность приёма небольшая.Интересно,это временно или может местная станция со временем будет?Но...частота 99.0 занята.Спасибо вещателю,музыка хорошая и без рекламы.
  •  

vetal-rock

Нещодавно побував у Помічній (Кіровоградська область) і в ході ручного FM-сканування з'ясував, що на 98,1 МГц мовить піратська радіостанція у форматі шансон. Позивні відсутні.
  •  

DVB

vetal-rock это вы находясь на одном месте принимали или по всему городу? Ато сотрудники кировоградского УДЦР сейчас прочитают и будут неделю искать, а это может просто у вас рядом машина стояла с ФМ модулятором.
  •  

vetal-rock

Прийом здійснювався в центральній частині міста, неподалік від залізничного вокзалу. Але приймав я цю станцію не на FM-модулятор, а з допомогою мобільного телефону (гарнітура -- навушники Panasonic). Коли буду там наступного разу, просканую знову.
  •  

pavlo_r

Цитата: vetal-rock від Листопад 22, 2016, 18:44:54
Але приймав я цю станцію не на FM-модулятор, а з допомогою мобільного телефону (гарнітура -- навушники Panasonic).
Прийом на FM-модулятор :lol: Мрію побачити прийом на передавач
  •  

igor0x2dcom0x2dua

Цитата: pavlo_r від Листопад 22, 2016, 19:17:21
Прийом на FM-модулятор :lol: Мрію побачити прийом на передавач
Запросто, головне правильно назвати пристрій http://www.silabs.com/products/audio/fmtransceivers/Pages/default.aspx ;)
  •  

vetal-rock

Цитата: DVB від Листопад 21, 2016, 08:09:50
vetal-rock это вы находясь на одном месте принимали или по всему городу? Ато сотрудники кировоградского УДЦР сейчас прочитают и будут неделю искать, а это может просто у вас рядом машина стояла с ФМ модулятором.

DVB, я приймав цю станцію, знаходячись на одному місці, неподалік від вокзалу. До того ж "пірати" змінили частоту мовлення у Помічній на 97 МГц.
  •  

igor0x2dcom0x2dua

Російська гіперболічна навігаційна система вже кілька днів не працює.
Цікаво чи то поломка чи вони припинили її експлуатацію?

картинка звідси http://ham.radio.it/vlf/pontese/pnts_observatory.htm
  •  

дрон

Не знаю куди поділася тема про піратство. Новина з цієї теми:
В Івано-Франківській області припинено безліцензійне радіомовлення

Представником Національної ради в Івано-Франківській області у лютому цього року було зафіксовано мовлення у місті Рогатині на частоті 99,1 МГц через малопотужний передавач програм «Слов'янської Християнської радіостанції Radio Mv» без відповідних дозвільних документів.

Спільно з працівниками Карпатської філії Державного підприємства «Український державний центр радіочастот»,  Управління СБУ в Івано-Франківській області та Головного управління Національної Поліції в Івано-Франківській області діяльність цього мовника була припинена.

На власника передавача, мешканця Рогатина було складено протокол про адміністративне порушення, передбачене частиною 1 статті 164 КУпАП, матеріали скеровані до Рогатинського районного суду.

http://www.nrada.gov.ua/ua/news/radanews/34849.html
  •