Радіолюбителі (радіоаматори, радіопірати)

Автор Radiostyle, Вересень 16, 2011, 19:23:51

Попередня тема - Наступна тема

дрон

#1200
Про Тризуб FM розповіла Українська служба Польського Радіо

У районі ДАП мовить підпільне українське радіо Тризуб FM
Радіо створили українські волонтери, яким набридла брехлива російська пропаганда в ОРДЛО

У районі донецького аеропорту, Авдіївці, Мар'їнці і Красногорівці вже півроку підпільно працює Тризуб FM. Про це Громадському радіо розповів волонтер із Запоріжжя Василь Мезенцев.

За його словами, ідея власного радіомовлення народилася зі стоматологічного кабінету, який для бійців, мешканців та дітей організували представники Об'єднання волонтерів Запоріжжя разом з Благодійним фондом «Тризуб централ». «Працюючи там більше двох років, нам набридло слухати брехливе ,,сепарське" радіо. Так виникла ідея створення власного радіомовлення. Це українська музика, історія, приказки, ретранслюємо телевізійні новини, обговорюємо з деякими волонтерами чи бійцями, які до нас приїжджають, ті чи інші новини», - сказав Мазенцев.

На радіо не працюють професійні журналісти. Василь Мезенцев додав, що Тризуб FM залишається підпільним радіо, тому йому потрібна підтримка тих радіостанцій, яким не байдуже, що слухають місцеві мешканці. «Десь у серпні мені зателефонували з комітету радіомовлення і телебачення. Ти, безперечно, робиш добру справу, але давай якось узаконимо. Я відповів, що ми тільки за, бо хочемо жити у країні, де діє закон. Я написав звернення, підписав усі папери, заповнив форму, але потім ні дзвінка, ні жодного кроку в нашу сторону», - відзначив волонтер.

За його словами, мовлення Тризуб FM відбувається через супутник. Підпільне радіо ретранслює новини 1+1, 5 каналу і Громадського.
http://www.polradio.pl/5/38/Artykul/296537

Розповідь про Тризуб FM на Громадському Радіо
https://hromadskeradio.org/programs/kyiv-donbas/pidpilne-radio-tryzub-fm-alternatyva-rosiyskiy-propagandi-v-ordlo-volonter
  •  

Crossovok

Цитатамовлення Тризуб FM відбувається через супутник

Щось слабо вiрю...
  •  

дрон

Цитата: Crossovok від Березень 08, 2017, 00:55:45
Щось слабо вiрю...

Напевно, це складності перекладу та необізнаність у технічній стороні питання.
На Громадському Радіо точніше викладено:
"Василь Мезенцев: Антена не ловить українські канали, тож ми встановили супутник і ретранслюємо новини 1+1, 5 каналу, Громадського."
(мається на увазі супутниковий приймач). Супутникова тарілка із символікою станції на світлинах фігурує.
  •  

Don_Andrey

Поясните этот момент:
Цитата: дрон від Березень 07, 2017, 17:20:18
На власника передавача, мешканця Рогатина було складено протокол про адміністративне порушення, передбачене частиною 1 статті 164 КУпАП, матеріали скеровані до Рогатинського районного суду.
Читаем:
Кодекс Украины об административных нарушениях
Статья 164. Нарушение порядка осуществления хозяйственной деятельности
ЦитатаОсуществления хозяйственной деятельности без государственной регистрации как субъекта хозяйствования или без получения лицензии на осуществление определенного вида хозяйственной деятельности, подлежащей лицензированию согласно закону, а так же без получения разрешения, другого документа разрешительного характера, если его получение предусмотрено законом (кроме случаев применения принципа молчаливого согласия), -

влечет наложение штрафа от двадцати до сорока необлагаемых минимумов доходов граждан с конфискацией изготовленной продукции, орудий производства и сырья или без таковой.

Подробнее: http://kodeksy.com.ua/ka/kodeks_ukrainy_ob_administrativnyh_narusheniyah/statja-164.htm
И это:
ЦитатаДля полной ясности, существует два необлагаемых минимума доходов граждан: в размере налоговой соц. льготы (573,5 грн. в 2013 г.) и тот же необлагаемый минимум доходов (17 грн). Первый применяется для квалификации правонарушений по Уголовному кодексу и Кодекса Украины об административных правонарушениях. Второй – в остальных случаях.
Вопрос знатокам - при наложении штрафа за незаконное вещание расчет будет 20(до 40)*17грн или 20(до 40) * 573,5грн?
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

sgw2006

#1204
del.
Sony ST-SE700:-:Kenwood KR V7070:-:RTL2832U+R820T SDR:-:Omicom S2:-:Dipol DIP 5/RZ B:-:Dipol DIP 3/RZ B:-:36Е:-: 4.9°E:-:4.0°W:-: 54.9°E:-:56.0°E:-:74.9°E:-:85.0°E:-:90.0°E
  •  

DVB

#1205
Будет работать, но только в одном направлении.
И согласововать нужно будет по сопротивлению. У антенны 300 Ом, а  передатчика 50.
  •  
    Подякували за цей пост: sgw2006

vinfm

Знаю, що у Липовці (Вінницька обл.) було піратське радіо, яке транслювало свій ефір (без позивних, просто музика) та ретранслювало радіо "24" та "Люкс"
  •  

BanderaTV


BanderaTV

  •  
    Подякували за цей пост: дрон

BanderaTV

Стало мені нудно і я вирішив послухати радіоаматорів, став листати радіостанції з 7 МГц, крім телеграфів до 7,05 МГц нічого не чув. Доходжу я до частоти 7,05 МГц і чую я, що хтось з телевізора ретранслює "сімейство С(обачих)кабеєвих", потім чомусь ретрансляція перемістилася на 7,055 МГц до поки не була перервана досить цікавим повідомленням, початок російською не встиг записати, але є повтор англійською.
https://soundcloud.com/musicmanua/7055khz_ru
  •  

игорь88

Цитата: BanderaTV від Березень 31, 2021, 14:11:49
Стало мені нудно і я вирішив послухати радіоаматорів, став листати радіостанції з 7 МГц, крім телеграфів до 7,05 МГц нічого не чув. Доходжу я до частоти 7,05 МГц і чую я, що хтось з телевізора ретранслює "сімейство С(обачих)кабеєвих", потім чомусь ретрансляція перемістилася на 7,055 МГц до поки не була перервана досить цікавим повідомленням, початок російською не встиг записати, але є повтор англійською.
https://soundcloud.com/musicmanua/7055khz_ru

Да, 7050-7055 кГц это адский треш и угар. Там во время дневного прохождения ругань и взаимные оскорбления на национальной почве постоянно, иногда трансляция политических программ. Самое странное, что их частом толком и не послушаешь, до 5ти голосов вещают одновременно друг на друге. Недавно ряд Российских онлайн-СДР от греха подальше заблокировали проклятую частоту, но странные люди это уже увидели и периодически смещаются по диапазону.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

BanderaTV

Цитата: игорь88 від Березень 31, 2021, 20:00:28
Да, 7050-7055 кГц это адский треш и угар. Там во время дневного прохождения ругань и взаимные оскорбления на национальной почве постоянно, иногда трансляция политических программ. Самое странное, что их частом толком и не послушаешь, до 5ти голосов вещают одновременно друг на друге. Недавно ряд Российских онлайн-СДР от греха подальше заблокировали проклятую частоту, но странные люди это уже увидели и периодически смещаются по диапазону.
Ввечері та вночі взагалі нічого цікавого, одні нумерники. Щодо частот 7,05-7,055 МГц і часто там таке буває?
  •  

игорь88

Цитата: BanderaTV від Березень 31, 2021, 20:15:27
Ввечері та вночі взагалі нічого цікавого, одні нумерники. Щодо частот 7,05-7,055 МГц і часто там таке буває?

Каждый день. На диапазоне 7 с наступлением темноты закрывается прохождение на ближнюю и среднюю дистанцию, но становится доступна более дальняя зона приема (более далекие и слабые сигналы)
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

DrewUA

Цитата
Ввечері та вночі взагалі нічого цікавого, одні нумерники. Щодо частот 7,05-7,055 МГц і часто там таке буває?
Вже досить давно, ще з кінця 2013 року на 7055 кожен день срачі "росія - Україна". У більшості використовується проти України. Срачі починаються десь після 17 год. і тривають майже до опівночі, а також взранку до 10 год. але дехто спеціально ставить "глушилки". Подейкують що ця частота фінансується спец. службами рашки, тому що так довго та невпинно тримати її для того щоб вона була тільки для срачів та пропаганди у нікого сил не та грошей не хватить. На ютубі можна знайти багатсько відео з поміткою "7055 MHz"
  •  

игорь88

Цитата: DrewUA від Квітень 01, 2021, 17:20:01
Вже досить давно, ще з кінця 2013 року на 7055 кожен день срачі "росія - Україна". У більшості використовується проти України. Срачі починаються десь після 17 год. і тривають майже до опівночі, а також взранку до 10 год. але дехто спеціально ставить "глушилки". Подейкують що ця частота фінансується спец. службами рашки, тому що так довго та невпинно тримати її для того щоб вона була тільки для срачів та пропаганди у нікого сил не та грошей не хватить. На ютубі можна знайти багатсько відео з поміткою "7055 MHz"
Россия уже давно свернула в основной массе вещание на длинных и средних волнах, какой смысл в этом всем? Богом забытый диапазон и частота, известная лишь фанатам радио, да еще в режиме однополосной модуляции, скорее группа энтузиастов-любителей и при этом особо упоротых.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •