DAB/DAB+, DRM в Україні

Автор Radiostyle, Березень 02, 2016, 20:31:51

Попередня тема - Наступна тема

Radiostyle

Єдиний варіант що я знайшов на фокстроті
https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/radiopriyomniki_sencor_srd_7200.html
І то чомусь в характеристиках не вказано,що він з DAB+ ,хоча по картинці це зрозуміло
А так на олх є варіанти до 1000 грн якщо пошукати
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

DVB

#301
На OLX, буває попадаються і за 400 грн в гарному стані, як нові. Але потрібно моніторити сайт. Їх привозять з закордону, тут вони DAB+ звичайно не приймають, а користуватись ними на ФМ трохи не зручно. Тому їх продають не дорого.
Я колись так собі був купив. Планував зробити зовнішню антену з підсилювачем на той діапазон і приймати під час проходжень сигнал. З закордону чи з Києва. Але так руки й не дійшли.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

TV-Ukr

Цитата: DVB від Серпень 14, 2024, 12:10:25За все заплатять абоненти, підвищеними тарифами.
У тому числі й ті абоненти, які жодного разу не чули про DAB.
  •  
    Подякували за цей пост: DVB, Roman3101

Vova.UA

Цитата: DVB від Серпень 14, 2024, 13:26:17тут вони DAB+ звичайно не приймають, а користуватись ними на ФМ трохи не зручно. Тому їх продають не дорого.
Чого не зручно? Я користуюсь без проблем)
Погано хіба що до мого Грюндіка йдуть трохи більш екзотичні батарейки розміру С
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

DVB

В мене на двох приймачах, щоб в ФМ переключитись між збереженими станціями, потрібно зайти в меню, обрати пункт збережених станцій, натиснути ОК, потім кнопками вверх/вниз зі списку обрати потрібну і знову натиснути ОК. Звісно, в тих DAB+ приймачах, де є цифрові кнопки, це зручніше.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

Roman3101

Цитата: TV-Ukr від Серпень 14, 2024, 17:50:18У тому числі й ті абоненти, які жодного разу не чули про DAB.
Я взагалі не розумію як простий споживач зрозуміє налаштування приймача(треба брати DAB+) Покриття по Україні крім Києва немає .На мою думку DAB+ не на часі.
  •  

AlexM14

#306
Цитата: Roman3101 від Серпень 14, 2024, 22:44:11Я взагалі не розумію як простий споживач зрозуміє налаштування приймача
A DAB+ поки що не для простого споживача. Хіба що в автівках.
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

Kastet

Цитата: AlexM14 від Серпень 15, 2024, 05:02:34A DAB+ поки що не для простого споживача. Хіба що в автівках.
А саме в яких це можливо?
  •  
    Подякували за цей пост: Roman3101

sen

#308
У родича не дуже дорога автівка 2019 року, офіційно куплена в Україні (але виготволена в ЄС), є DAB+ приймач. Всі авто з ЄС десь з того ж періоду обов'язково мають бути з DAB+. З Америки, та інших країн - не знаю.

Ну і про побутові приймачі - я півтора року тому купив Technisat Viola 2 - він наче просто з DAB, але я брав його для ФМ, в регіоні де DAB+ немає, тому ця функція не потрібна. Але він коштував приблизно 700 грн, хоч і Б/В, але в ідеальному стані. Подивився зараз - можна без проблем купити аналогічні, тільки з DAB+.

Ну і з FM в 90-ті у нас була схожа ситуація, в моїй родині перший FM приймач з'явився десь в 1996, хоча FM станції були доступні набагато раніші, у багатьох було аналогічно. Єдина велика різниця - що тоді FM приймач фактично відкривав новий світ радіо, а зараз вау ефекту точно не буде бо альтернатив багато, плюс тоді масово купляли імпортні музичні центри, магнітоли, плеєри і вони звісно були з FM.



ProRadio

Цитата: sen від Серпень 15, 2024, 11:50:05Ну і з FM в 90-ті у нас була схожа ситуація, в моїй родині перший FM приймач з'явився десь в 1996, хоча FM станції були доступні набагато раніші, у багатьох було аналогічно. Єдина велика різниця - що тоді FM приймач фактично відкривав новий світ радіо, а зараз вау ефекту точно не буде бо альтернатив багато, плюс тоді масово купляли імпортні музичні центри, магнітоли, плеєри і вони звісно були з FM.

Ну, з FM ситуація була краща, бо ще з 80-х років на руках в населення було багато імпортних магнітол та плеєрів з FM-приймачами. Частина, звісно, переробляла їх під нижній діапазон, але більшість не заморочувалася. Тому коли на початку 90-х почали вмикати FM-станції - в людей вже був певний парк приймачів.

Radiostyle

#310
Інсайд від бізнес радіо групп
Скоро у DAb+ планується ще запуск 3-х станцій з їх пакету Best,Перець і бізнес
Також Авто та п'ятниця можуть підключитись
Трохи розшевелили
Про авто,то є у групі про мовлення в Польщі відео,було опубліковано мною тут,але переведено у відповідну тему,тем є тест саме з авто
Я в 2008-му тестив тюнер в дядьковій шкоді,то там ще не було даб,мабуть тільки починали впроваджувати,але от фм в ам був і досить непоганий,я б навіть сказав чудовий,з Києва все ловилось,навіть при 0.1-0.2 МГц і з рдс практично без шумів,китайщина не зрівняється

vital-fm

Вони так і Шлягер туди по конкурсу закинути можуть - місця достатньо.
  •  

Ігор

Останній конкурс показав, що туди нові мовники зайти не хочуть. А тепер чомусь захотіли 🤔
  •  

Radioraptor

  •  

admin

Я прописав ліцензії до МХ.  DJ та Power мають ліцензії.