Українське радіо, Промінь та Культура

Автор admin, Січень 01, 2008, 22:24:54

Попередня тема - Наступна тема

ProRadio

Цитата: vital-fm від Лютий 18, 2024, 17:18:31Може верхню не освоїли, а нижня стала предметом втрат.
Одним словом юридичний момент.

Ну, верхню дійсно освоїти не встигли. Точніше, її освоїли кілька днів тому в Новомиколаївці, куди її перенесли тимчасовим дозволом на період воєнного стану.
А от навіщо переоформили (напевно, уточнили) адресу розташування передавача на нижній - зрозуміти не можу. До деокупації Токмака мовлення на ній зможуть вести хіба що орки (може, й ведуть - я не в курсі). Після деокупації міста її теж навряд чи запустять. А якщо навіть вирішать запустити - то далеко не факт, що не доведеться робити чергове переоформлення адреси (бо невідомо, в якому стані буде вежа і чи не доведеться будувати нову). Тому взагалі не розумію сенсу... Хіба що клопотання про переоформлення  було подане до Нацради два роки тому, але два роки до нього руки не доходили..
  •  

BanderaTV

Цитата: ProRadio від Лютий 18, 2024, 23:41:36До деокупації Токмака мовлення на ній зможуть вести хіба що орки (може, й ведуть - я не в курсі).
Нижні частоти, їх не цікавлять. Вони питають своє лайно на інші частоти.
  •  

ProRadio

Цитата: BanderaTV від Лютий 18, 2024, 23:47:08Нижні частоти, їх не цікавлять. Вони питають своє лайно на інші частоти.

В Донецьку вони запускали на "нижній" частоті радіо "Комета". При чому, там була якась частота, яка не використовувалася до 2014 року. Я не знаю, чи вони ще його на ній транслюють, але один прецедент точно був.
  •  

vital-fm

Так це його власна ініціатива була, а не системне.
Про нижній УКХ вже писав - фіксують, як наявне на момент вторгнення, почали перевіряти, ось і зафіксували, щоб не причепились в разі чого.
  •