Вибори президента США: Трамп vs Клінтон

Автор pavlo_r, Жовтень 26, 2016, 20:41:56

Попередня тема - Наступна тема

Yuriy

Цитатаб) Клінтон набрала на 30 000 голосів більше, ніж Трамп. Але система виборів в США побудована таким чином, що це не завжди є вирішальним чинником   
Ця система, дає штатам з маленьким населенням зіграти важливу роль в результаті президентських виборів.
  •  

pavlo_r

Я знаю як ця система працює і загалом вона не позбавлена логіки. Просто констатував факт, що отримати більше голосів — не означає виграти вибори.
  •  

pavlo_r

  •  


pavlo_r

Завжди довіряю експертам (насправді ні)
  •  

Yuriy

http://www.usatoday.com/pages/interactives/how-the-election-unfolded/
В этой статье есть карта, как голосовали по округам.  За Трампа (красным цветом) намного больше округов по стране.
  •  

pavlo_r

  •  

fmdxua

Все мои  публикации,  в которых Россия изображается негативно,  никаким образом не относятся к тем хорошим, умным, добрым людям, которых  много в данной стране.  Любые подобные сообщения  о тех, кто поддерживает или является участником российской агрессии по отношению к моей родной стране - Украине
  •  

admin

Смотрю новости (итальянское тв). Майданчики собираются, имхо. А вообще яркий пример разкола в стране.
  •  

pavlo_r

Все одно до сецесії, як після обрання Лінкольна, не дійде. Тоді причиною розколу був не він. Думаю, що пугудять трохи і заспокояться, а решта буде залежати від того до чого докерується «the Donald»
  •  

ass1995

Сейчас многие уже начали сравнивать Трампа чуть ли не с Рейганом.  :-)  Не знаю, посмотрим.  :ermm:  Просто, то, что он наговорил за эту кампанию, не особо вселяет надежду, что Трамп - это Рейган 2.0.

Кстати, победа Трампа была спрогнозирована ещё в 2000 году в мульт-сериале "Симпсоны".  :lol:  А сам Трамп снимался в одном из эпизодов "Один дома 2".  :roll:
  •  

pavlo_r

Цитата: ass1995 від Листопад 11, 2016, 21:52:10
Просто, то, что он наговорил за эту кампанию
Дещо з обраного
  •  

Yuriy

Сорос бесится от того, что проиграла его боевая подруга.  Зароботок "протестующих" , это вам не гречка, и продуктовые наборы.  Бездельникам нужны реальные деньги.
  •  

pavlo_r

Спочатку було так: On day one of the Trump Administration, we will ask Congress to immediately deliver a full repeal of Obamacare (це досі висить тут)
Поправте, якщо помиляюсь в перекладі: «В перший же день адміністрації Трампа, ми вимагатимемо від Конгресу повного скасування Obamacare». Це була одна з найбільших обіцянок Трампа. Тому що:
Цитата: Yuriy від Листопад 09, 2016, 11:15:01
когда "здравохранение" Обамы ( Obamacare ) ударила по карману простых граждан- другого не дано.
І тут раптом: Donald Trump: I may not repeal Obamacare (Трамп: я можливо не буду скасовувати Obamacare)
http://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-elections/donald-trump-obamacare-repeals-latest-policies-quote-replacement-president-elect-a7412621.html
Йдеться про те, що обраний президент США воліє зберегти ключову частину Obamacare, яка забороняє страховикам відмовляти в компенсації пацієнтам, якщо у них... І тут я не зовсім розумію термін «Pre-existing condition». Тобто страхові компанії тепер не можуть відмовитися від відшкодування, якщо проблеми зі здоров'ям виникли ще до того як страховка вступила в силу? Якщо так, то Трамп вже наче не проти зберегти цю норму. Також він не проти щоб батьки могли покривати лікування дітей за рахунок власних страхових полісів.
http://www.independent.co.uk/news/world/americas/us-elections/donald-trump-obamacare-repeals-latest-policies-quote-replacement-president-elect-a7412621.html
Також я подивився фрагмент дебатів віце-президентів (виявляється і такі були), а саме висловлювання Пенса про Росію. Я не можу судити про внутрішню політику США, але якщо зовнішня піде в «республіканському стилі»,  то я перестану перейматися через Трампа-президента і справді повірю, що все наговорене ним лише банальний популізм, який він і не збирався втілювати в життя. Але поки, без реальних кроків адміністрації Трампа, не можу перефарбуватися в унісон з рештою.
  •  

Djundich

Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •