Вибори президента США: Трамп vs Клінтон

Автор pavlo_r, Жовтень 26, 2016, 20:41:56

Попередня тема - Наступна тема

Djundich

#90
Я знаю одно.  Даже мама папе просто так не дает !

По этому США для нас ничего просто так бы не делало.  Вот и вопрос, а что им от нас нужно ?

А то что будет с США меня вообще не волнует, я живу в Украине. Меня волнует будущее только Украины.

Цитата: admin від Січень 06, 2017, 12:44:21
ээээ дорогой, ты можешь обсуждать то интересно мне, а я и другие будут обсуждать то что интересно им.
Обсуждайте себе что хотите, ради бога.

Цитата: admin від Січень 06, 2017, 12:44:21
Толку от твоих подобных постов?
Столько сколько и от ваших.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

admin

Так зачем ты пишешь в теме в которой обсуждаются выборы США и их мировое влияние?
  •  

Djundich

Ок, сорри.
По удаляй пожалуйста мои сообщения не по теме.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

admin

Извини, мне как-то тратить время на это не интересно. Я тут не на зарплате. Следи за тем в каких темах ты отвечаешь.
  •  

koschkin

Ні Трамп,ні інші не ставитимуть інтереси України понад свої.Росія має намір контролювати Україну ще з розпаду СРСР,але до 14 року зберегли єдину незалежну Україну,а головне мирне життя.Слід віддати шану минулим Президентам.Гарний приклад Білорусь,Лукашенко 25 років керує,в ниx мир.Путін міг приборкати Білорусь так як Крим або Донбас.Може я не правий,але поки влада України буде розкрадати Державу,наживатись на війні,ніxто не допоможе.Як гадаєте?
  •  

cat

#95
Цитата: koschkin від Січень 06, 2017, 15:10:18
Може я не правий,але поки влада України буде розкрадати Державу,наживатись на війні,ніxто не допоможе.Як гадаєте?
А что должно послужить поводом, чтоб это прекратить? Всё общество пронизано коррупцией от роддома до похорон - всюду она в жизни любого человека. Даже те - кто борется с коррупцией -  в итоге неоднократно фигурировали в делах как обвиняемые в оной...
Я не знаю...
Вспомнился скандал в Америке, где офицерский состав, несущий боевое дежурство на какой-то базе с межконтинентальными ракетами -  употребляли наркотики.  И ничего - до поры до времени кто-то на это закрывал глаза!
  •  

admin

Какой народ такое и правительство. Откуда взяться нормальным чиновникам если с дества самый главный шик это кого-то на***ть
  •  

pavlo_r

#97
Цитата: koschkin від Січень 06, 2017, 15:10:18
Ні Трамп,ні інші не ставитимуть інтереси України понад свої.Росія має намір контролювати Україну ще з розпаду СРСР,але до 14 року зберегли єдину незалежну Україну,а головне мирне життя.Слід віддати шану минулим Президентам.Гарний приклад Білорусь,Лукашенко 25 років керує,в ниx мир.Путін міг приборкати Білорусь так як Крим або Донбас.Може я не правий,але поки влада України буде розкрадати Державу,наживатись на війні,ніxто не допоможе.Як гадаєте?
Тобто 23 довоєнних роки ніхто не розкрадав державу, не розвалював армію, не заповнював спецслужби агентами Кремля? Шана минулим президентам? За що? За те, що Москві було не до нас? Чи за те, що після 2010 ми добровільно сповзали в під все більший контроль Москви?
Білорусь гарний приклад? Я коли таке чую — то вже навіть не смішно. Білорусь — це фактично васал РФ її економіка майже повністю залежить від російської. Лукашенко молодець? Саме тому Білорусь в 2016 році була єдиною країною з пострадянського блоку чия економіка продовжувала перебувати в рецесії? Навіть Україна в стані війни продемонструвала ріст. Чи може тому, що Лукашенко молодець з білоруського рубля протягом трьох деномінацій прибрали аж вісім нулів, а білоруською мовою постійно говорить лише 3% білорусів?
Влада розкрадає державу? Згоден. Але що у вашому розумінні влада?  Наживається на війні? На будь-якій війні є ті, хто буде збагачуватися за її рахунок. Війна взагалі відкриває найгірші риси людської сутності. Тільки припинити цю війну може лише одна людина. І ні, її прізвище не Порошенко. Звичайно ні Трамп, ні Обама, не будуть ставити наші інтереси над своїми, але суть проблеми в різному підході цих лідерів до бачення світової безпеки. Можна переконати їх, що стримування Росії в інтересах світової безпеки і це значно важливіше, ніж короткострокова економічна вигода, а можна дозволити Росії зробити те, що вона хоче, як це дозволили Німеччині в 1938 році по відношенню до Чехо-Словаччини. Нагадати чим це обернулося?
  •  

Djundich

Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

pavlo_r

Ну так: чого дурні? Бо бідні. Чого бідні? Бо дурні. Пам'ятаєте, я постив недавно. Наш народ готовий підтримувати реформи і боротьбу з корупцією рівно до того моменту, поки це не зачіпає їх комфортного існування і можливості «порішати» з потрібними людьми, якщо що.
Ще одну думку прочитав недавно: полякам пощастило, що в часи шокової терапії (реформи Бальцеровича) не було соцмереж і були тільки державні канали)))
  •  

Djundich

Ну правильно, не помню кто сказал по ТВ:  патриотизм Украинца заканчивается тогда, когда нужно платить налоги.

Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

pavlo_r

От ми і знайшли відповідь на питання: хто винен? Але оскільки, що робити не скаже ніхто, повертаємось до Трампа. Якщо комусь не цікаво — у вас є унікальна можливість не читати тему.
  •  

admin

Цитата: pavlo_r від Січень 06, 2017, 17:22:30
Якщо комусь не цікаво — у вас є унікальна можливість не читати тему.
Навіть більше, БЕЗКОШТОВНА УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІТЬ - не читати тему.
  •  

cat

Цитата: pavlo_r від Січень 06, 2017, 16:21:58
Наш народ готовий підтримувати реформи і боротьбу з корупцією рівно до того моменту, поки це не зачіпає їх комфортного існування і можливості «порішати» з потрібними людьми, якщо що.
Тогда возникает масса вопросов.... правда за эти вопросы тут обвинят в.....
  •  

pavlo_r

#104
Колишній президент Мексики  :)


UPD
Американська розвідка стверджує, що путін особисто віддав наказ втрутитися в американські вибори. Трамп заперечить через ...3...2...1

  •