Інтертелеком

Автор Radiostyle, Листопад 12, 2016, 00:45:30

Попередня тема - Наступна тема

admin

Цитата: IANDROCOM від Лютий 29, 2020, 04:10:42
Спробуйте з оф. сайту інтертелекому.
оце як раз воно і є (безкоштовне офіційне поповнення інтертелекому працює через спеціальну сторінку easypay.ua)
 •  

admin

Повернули усе як раніше. Добре.
 •  

vitfm

Доброго дня всім! Ось так новина!
Якщо до 1 квітня, Інтертелеком не оплатить 4G ліцензії, то вони будуть анульовані. http://mediasat.info/2020/03/17/nkrsi-intertelekom/
І фактично компанія може піти на нуль. У мене в селі навіть оптику провели і ІТ вже втратив і продовжує втрачати своїх клієнтів.
 •  
  Подякували за цей пост: Radio_2019

admin

 •  
  Подякували за цей пост: Radio_2019

FromMakij

Поверніть ПіплНЕТ у прифронтові території, щоб і нам хоч щось діставалося. Ну а Інтертелекому прикро, хоча вони і співпрацюють з днр-лнр, щоб працювати в лнр, ну їхні сім-карти, хто купував не в ДонТелеКомі, цілком анонімні.
Макіївка - це Україна!
 •  

ahra87

Интертелеком уже больше года не работает в Донецке даже под названием Донтелеком,сейчас тут работают только Феникс и Vodafone
 •  

vitfm

Ну шо друзі, Інтертелекому кінець.
http://mediasat.info/2020/04/01/zabiraet-chastoty/
«Интертелекому» не продлят сроки. НКРСИ забирает частоты.
Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сфере связи и информатизации, отказалась продлевать «Интертелекому» срок для оплаты лицензий. Частоты вернуться государству, передает Internet.ua.

Как известно, на днях «Интертелеком» обратился к НКРСИ с просьбой отсрочить выплату стоимости 4G-лицензий до 1 июля 2020 года. По словам оператора, он не имеет возможности оплатить их, поскольку из-за пандемии переговоры с инвесторами были отсрочены.

Однако НКРСИ просьбу оператора не удовлетворила и теперь займётся возвращением частот государству. В свою очередь от «Интертелекома» требуется предоставление соответствующего плана по дальнейшему оказанию услуг мобильной связи (по стандарту CDMA) или принятия необходимых мер, если оператор примет решение о полном прекращении телекоммуникационных услуг.

Напомним, ранее НКРСИ уже утверждала отсрочку для «Интертелекома» до 1 апреля. В случае невыплаты в срок регулятор грозился аннулировать лицензии оператора или сократить их количество.
 •  
  Подякували за цей пост: Гоша

vitfm

Ну що тепер точно кінець Інтертелекому!(((
Президент Интертелекома подал в отставку
Борис Акулов подал в отставку, а компания опротестовала решение телеком-регулятора
"Интертелеком" подал в суд на Национальную комиссию регулирования связи и информатизации (НКРСИ). Компания опротестовала таким образом решение телеком-регулятора об аннулировании лицензии на "четвертое поколение".
Оператор не смог до 1 апреля – уже с учетом отсрочки – оплатить 194,6 млн грн, стоимость разрешения на 4G. При этом компания ссылалась на форс-мажорные обстоятельства из-за пандемии коронавируса, из-за чего приостановились переговоры с потенциальными инвесторами.
На фоне этого разбирательства президент и глава наблюдательного совета ООО "Интернациональные телекоммуникации" Борис Акулов покинул свой пост.
"Комиссия и предприятие, на мой взгляд, не до конца исчерпали возможность поиска компромисса для спасения ситуации", – прокомментировал он конфликт между НКРСИ и "Интертелекомом".
По его словам, оператор "может лишиться даже того ресурса, который необходим для обеспечения связью действующих абонентов CDMA".
"Ситуация вопиюще несправедливая и может привести к катастрофическим последствиям для предприятия, сотрудников компании и ущемлению прав абонентов", – отметил Борис Акулов.
Про це передає MZU - Мобільний Зв'язок України у телеграм.  https://telegra.ph/Prezident-Intertelekoma-podal-v-otstavku-04-02

vitfm

У Інтертелекома з'явився шанс на 4G
Окружний адміністративний суд Києва зупинив рішення телеком-регулятора про позбавлення Інтертелекому ліцензій на користування радіочастотним ресурсом.

Згідно з отриманою інформацією, сьогодні, 6 квітня, Окружний адміністративний суд Києва зупинив дію прийнятого 17 березня рішення Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації. Цим рішенням Інтертелеком позбавлявся права отримати 4G-ліцензію. Також суд зупинив дію пункту 3 рішення регулятора від 7 лютого, яким НКРЗІ позбавила оператора цілого ряду СDMA-ліцензій.

Суд зупинив рішення Нацкомісії на забезпечення адміністративного позову Інтертелекому до регулятора. Таким чином, раніше анульовані ліцензії оператора, юридично, знову дійсні до винесення судом остаточного рішення у справі.
Джерело: Мобільний Зв'язок України в Телеграм!
 •  
  Подякували за цей пост: Гоша

pavlo_r

В ІТ був шанс гідно піти, але вирішили побрикатися на прощання. Все одно грошей на мережу нема і ніякого 4G вони не побудують
 •  

BanderaTV

Але як подобається, ця впевненість операторів їхнього call-центру, які кажуть що в них все гаразд.
 •  

pavlo_r

 •  

BanderaTV

 •  

vitfm

Інтертелеком протягне не довго. Які гроші, як у них постійних абонентів мало. Припустимо вони побудують 4G але потім знову будуть економити як із CDMA. У мене раніше біля вікна можна було спокійно користуватись ІТ, зараз ні. Бо сигналу нема. Приглушили.
 •  

mihaylin

https://www.intertelecom.ua/view/news/lte
Більшість базових станцій «Інтертелеком» можуть працювати одночасно в режимі CDMA і в режимі LTE-850 без заміни або розширення устаткування, для інших потрібно купувати нове. Дотримуючись плану рефармінгу, ми вже звільнили радіочастотний ресурс 9-11, 14-15 CDMA-канали в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Волинській, Тернопільській, Рівненській, Чернівецькій, Хмельницькій, Житомирській і Вінницькій областях, та на 43% виконали заходи з рефармінгу у шести областях.
Зверніть увагу, що послуги зв'язку за стандартами CDMA, REV-A, REV-B компанія продовжуватиме надавати до 2025 року. До того часу «Інтертелеком» розгорне кампанії зі зручного переходу користувачів на нове обладнання для використання нової технології LTE. Існуючим абонентам будуть запропоновані вигідні акційні умови та лояльні програми з придбання нового обладнання.
Користувачам, у яких абонентське обладнання підтримує лише CDMA і тим, хто бажає приєднатися до мережі LTE, буде необхідно придбати нові пристрої з підтримкою LTE band 5/20 у будь-яких магазинах компанії «Інтертелеком» або у партнерів компанії.
 •