DУЖЕ Radio

Автор pavlo_r, Грудень 25, 2016, 16:05:59

Попередня тема - Наступна тема

pavlo_r

  •  

admin

О, оновлю кінцевих власників.
  •  

pavlo_r

Про заяви ТОВ «ТРК «ГОВЕРЛА», м. Львів,
щодо переоформлення та продовження строку
дії ліцензії на мовлення (НР № 0980-м від 12.02.2003)
(ефірне, позивні: «KISS FM»)

Розглянувши заяви ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГОВЕРЛА», м. Львів (місцезнаходження: вул. Кавалерідзе, 8, кв. 117, м. Львів, 79066; директор Ірина Вадимівна Агапітова), про переоформлення у зв'язку зі зміною позивних і щодо продовження строку дії ліцензії на мовлення НР № 0980-м від 12.02.2003 (ефірне місцеве радіомовлення з використанням частоти 104,3 МГц у м. Львові, потужність передавача – 1,0 кВт, обсяг мовлення – 24 години на добу), керуючись статтями 28, 31, 33, 35 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», статтями 18, 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2016 (чисельність наявного населення України), враховуючи форму ліцензії на мовлення, затверджену рішенням Національної ради від 18.12.2013 № 2433 (зі змінами), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13 січня 2014 року за № 41/24818, враховуючи уточнення території розповсюдження програм, Національна рада

вирішила:
1. Переоформити ліцензію на мовлення НР № 0980-м від 12.02.2003 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГОВЕРЛА», м. Львів, у зв'язку зі зміною позивних, зазначивши в ліцензії:
- вихідні дані (логотип, позивні, емблема): «Дуже радіо».
2. Продовжити строк дії ліцензії на мовлення НР № 0980-м від 12.02.2003 ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГОВЕРЛА», м. Львів, з використанням частоти 104,3 МГц у м. Львові, потужність передавача – 1,0 кВт, з урахуванням уточнення території розповсюдження програм, зазначивши у ліцензії:
- вид мовлення: ефірне (радіомовлення);
- вихідні дані (логотип, позивні, емблема): «Дуже радіо»;
- строк дії ліцензії: 7 років;
- програмна концепція мовлення – згідно з додатком 1 до рішення;
- докладні характеристики каналу мовлення, мережі мовлення – згідно з додатком 2 до рішення;
- періодичність, час, обсяги та сітка мовлення – 24 години на добу;
- оператор телекомунікацій – Львівська філія Концерну РРТ.
3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби, на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 № 412 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1014), нарахувати ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «ГОВЕРЛА», м. Львів:
3.1. плату за внесення змін до ліцензії, які не впливають на розмір ліцензійного збору: зміна позивних – у розмірі однієї мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення;
3.2. ліцензійний збір за видачу (продовження) ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,3 МГц у м. Львові, обсяг мовлення – 24 години на добу. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення (N= 200 для м. Львова), потужність передавача – 1,0 кВт, розмір мінімальної заробітної плати на момент прийняття рішення та програмну концепцію мовлення.
4. У Державному реєстрі суб'єктів інформаційної діяльності у сфері телебачення і радіомовлення зазначити таких кінцевих бенефіціарних власників (контролери): Лижичко Руслана Степанівна, Ксенофонтов Олександр Костянтинович, Лижичко Ніна Аркадіївна.
5. Здійснити видачу ліцензії на мовлення на новому бланку після сплати ліцензійного збору за переоформлення, за продовження строку дії ліцензії та після закінчення строку дії ліцензії на мовлення НР № 0980-м від 12.02.2003. При видачі ліцензії на мовлення з продовженим строком дії попередня ліцензія НР № 0980-м від 12.02.2003 вважається недійсною.
6. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, радіочастотного ресурсу та технічного контролю, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради О. Черниша.
  •  

admin

На декторі було краще написано, я так і скопіював. Навіть з посиланням на детектор.
  •  

pavlo_r

#34
Я бачив. Та все ж трохи оновив інфу про Говерлу. Кінцевих власників не чіпав, але в поле «Власник» прописав виділених, тому що там і так були вказані люди, які вже не мають відношення до компанії. Також оновив інформацію про ліцензію (був вказаний неправильний номер) і юридичну,  фактичну адреси та телефон, згідно реєстру Нацради, ЄДРПОУ, та даних на сайті радіостанції (фактична адреса).
Аналогічно поправив інформацію по ТРК Львівська хвиля: додав актуальні номери та терміни дії ліцензій і інформацію про кінцевих власників згідно оприлюдненої структури власності.
http://ukrtvr.org/telekanali-ta-radiostantsiji/974
  •  

dxman

Трохи слухав......по муз контенту  точно не моє....А ось для  народу хто  кайфує від  таких собі  аля турецько-румуно-угорського душо-роздираючих пісеньок може й піти, бо не раз бачив як на телефони ставляють  румунські джингли на звінок і ще й хизуються.... Хоча чув там і Зукеро, який в цю кагорту не вписується .....коротше поки слухаємо що вийде.
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Чесно сказати радіо непотріб певною мірою...навіщо стільки тої грецької і тому подібної музики? я ось так замітив нормальної рок музики щось там геть ніц нема...
  •  

igor0x2dcom0x2dua

Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Січень 20, 2017, 09:14:28
...навіщо стільки тої грецької і тому подібної музики? ...
Зато там нема того довбаного брит-попу який крутять всі навколо. В результаті станція сильно відрізняється від інших і не має конкурентів в своїй ніші.
Я теж хочу рок радіо без англійської і російської мов.
  •  

STALKER RADIOAMATOR

врешті решт можна все в купу крутити і грецьке і брит поп і тому подібне. ну звичайно російського не треба. А станція кепська полюбому. Але звичайно ліпше ніж то саме Наше радіо і їй подібні.
  •  

pavlo_r

Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Січень 20, 2017, 11:24:39
врешті решт можна все в купу крутити і грецьке і брит поп і тому подібне.
Навіщо? В станції доволі оригінальний і сміливий формат, що в наш час не часто зустрінеш. Хочеться всього в купу — є ЛХ, Люкс, Галичина

Цитата: igor0x2dcom0x2dua від Січень 20, 2017, 10:27:29
Я теж хочу рок радіо без англійської і російської мов.
Я так зі старту навіть не можу пригадати в кого з наших сусідів таке є.
Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Січень 20, 2017, 09:14:28
я ось так замітив нормальної рок музики щось там геть ніц нема...
На біса їм рок? Це не їх формат. Слухайте Вголос.
Цитата: STALKER RADIOAMATOR від Січень 20, 2017, 11:24:39
А станція кепська полюбому.
Мені подобається. Формат звісно не мій, і я їх не слухаю. Але сама ідея і її реалізація дуже непогана. Фоном під роботу навіть мені іде (перевіряв якось), тож думаю, що люди, які таку музику люблять, зацінять.
  •  

vital-fm

Тільки щось вони вліт реклами від "kiss fm" змінювати на свій не хочуть.
  •  

corazon

Вже другий тиждень на радіо немає ведучих. Можливо, хтось в курсі - готуються до нового сезону чи закривають станцію?
P.S. Я фанат цієї станції, дуже шкода, якщо її закриють.
  •  

pavlo_r

Сторінка в ФБ оновлюється регулярно, на сторінках ведучих жодної інформації. Стукнув в приватні повідомлення сторінки з надією отримати відповідь. Якщо щось буде — напишу
  •  

pavlo_r

Повідомлення прочитане ще зранку. Відповіді нема
  •  

Sanio

Станцію виставлено на продаж. Але ціна така, що потенційних покупців не зацікавила пропозиція поки що. Думаю, що лінійних ефірів вже не буде.
  •