Станиця-Луганська

Автор admin, Червень 02, 2016, 11:19:44

Попередня тема - Наступна тема

admin

МІП: Включено ще один радіопередавач у Луганській області - відновлено мовлення радіо «Пульс»
30 травня 2016 року в Луганській області введено в дію радіомовний FM-передавач на частоті 89,3 МГц для мовлення радіо «Пульс» в населеному пункті Станиці Луганській, що дало змогу розширити мовлення українських радіопрограм на цій території.
Передавальну техніку встановлено на виконання рішення Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України.
Голова Комісії, заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова наголосила на збільшенні території покриття українських мовників: «МІП України спільно з Концерном РРТ вживають всі необхідні заходи для збільшення географії покриття українських теле- і радіомовників. Після встановлення необхідного обладнання, жителі селища міського типу Станиця Луганська отримуватимуть достовірну інформацію про події та слухатимуть радіопрограми відомих журналістів».
Нагадаємо, що загалом для відновлення українського мовлення, в зонах де є "білі плями", встановлено більше 50 радіо- та телепередавачів, наданих країнами-партнерами.
http://mip.gov.ua/news/1223.html
  •  

admin

http://ukrtvr.org/novini/radiomovlennia/4045269-puls-fm-rozshyriuie-prysutnist-na-luhanshchyni.html?hitcount=0
Зокрема
На КПВВ Станиця Луганська ТОВ ТРК «Арта плюс» встановлено 10Вт передавач, який на частоті 88,8МГц транслює «Радіо Клас».
  •  

admin

#2
Для тимчасового мовлення у Станиці Луганській Луганської області буде замовлено прорахунок цифрових місцевих каналів на 21 і 23 ТВК і нових частотних присвоєнь для аналогового звукового мовлення в діапазоні 87,5 – 108,0  МГц. (200 Вт)

PS. Синхросеть строят вдоль фронта
  •  

admin

У найближчій перспективі задля покращення ситуації з доступом громадян
України до програм українських мовників у межах розвитку
телерадіоінфраструктури Луганської області заплановано запуск
телерадіомовлення у смт Станиці Луганській, над цим завданням активно
працює і Національна рада.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon