Покровськ

Автор Влад, Травень 14, 2017, 11:49:32

Попередня тема - Наступна тема

Влад

Друзі, а чи треба Променю претендувати на частоту в Покровську? Чи добивав туди 5 кіловатний сигнал Радіо 24 з Костянтинівки, коли воно там; мовило? І наскільки впевнено?
 •  

Ruslan

#1
Перевіряв автомагнітолою восени 2016р. Тоді на тій самій частоті щось (ре)транслювали з Донецька. В Покровську заважали одне одному. Ближче до Донецька звісно було чути Донецьк.
 •  

Влад

Дуже дякую,  передам через товариша керівництву Променя. Вони цікавляться цією інформацією.
 •  

Ruslan

Будь ласка. В 2014р. Радіо24 було чути в Красногорівці (біля Донецька). Але зараз частоту займає один з російських каналів.
 •  

admin

План будівництва нових веж і розвитку мовлення в зоні АТО презентований під час виїзного засідання Комітету ВРУ в Краматорську
http://nrada.gov.ua/ua/news/radanews/37545.html
Під час виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики член Національної ради Сергій Костинський оприлюднив План дій з розвитку українського мовлення в Донецькій і Луганській областях на 2017 - 2018 роки. Згідно з документом у 2017 році відбудеться будівництво двох щогл - у Бахмутівці Луганської області заввишки 134 м і Покровську Донецької області заввишки 200 м, що дасть змогу значно збільшити територію розповсюдження цифрового, аналогового телевізійноного мовлення та FM-радіомовлення на підконтрольних територіях і на «лінії розмежування».
 •  

Ruslan

#5
План то добре. Цікаво, хоч котлован під фундамент рити вже почали, чи до існуючої 130 метрів добудують?
 •  

admin

http://detector.media/infospace/article/127210/2017-06-22-deputati-perevirili-informatsiinii-prostir-na-donbasi/
ЦитатаУ Покровську депутати побачили, як міська влада шукає місце для встановлення нової 200-метрової телевежі. Найімовірніше, вона буде поряд із існуючою 69-метровою. Про це сказав міський голова Покровська Руслан Требушкін, який запевнив, що земельна ділянка для будівництва нової телевежі буде виділена найближчим часом. За його словами, міська влада планує виділити 1 га поруч із діючою вежею Концерну РРТ. «Але ця ділянка багато років назад була виділена під будівництво АЗС. Якщо її власник не погодиться на компенсацію або ділянку, виділену в іншому місці, то я особисто йому віддам частину своєї ділянки, яка розміщена відразу за його», – сказав мер міста, яке того ж дня відвідував з офіційним візитом ще й Президент України. Не вірилося, що місто тисячі троянд мало великі проблеми з водопостачанням.
 •  

Ruslan

#7
Мер латифундист, та ще сепар... http://dosye.info/%D0%A2%D1%80%D0%B5%D0%B1%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B8%D0%BD,_%D0%A0%D1%83%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BD_%D0%92%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D1%8C%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87
Є побоювання, що ще довго ділянку будуть "шукати"    :13:
 •  

Ruslan

#8
Будівництво телевежі в Покровську перенесли на наступний рік.  :censored:

http://zi.dn.ua/news/v-pokrovske-televyshka-poyavitsya-uzhe-v-sleduyushchem-godu_34495/
Цитата
Глава области отметил, что строительство телевышки это не одномоментный процесс. Вместо десяти положенных фидеров, дали шесть, но на первом этапе этого количества будет достаточно.
«Все документы согласованы, мы ждем пересылку из Литвы. Наверное, в этом году фундамент еще не зальем, но весной с Божьей помощью начнем строительство и должны поставить телевышку в Покровске до конца будущего года», – резюмировал губернатор.
От же ці "фідери".  Чи Жебрівський справді думає що без фідерів не можна фундамент заливати, чи журналіст не дуже добре переклала на російську
 •  

kram2000

Переможець конкурсу НР:
Покровськ, 101,4 МГц - Армія ФМ
 •  

Ale12345

Цитата: Ruslan від Жовтень 23, 2017, 16:32:31
Будівництво телевежі в Покровську перенесли на наступний рік.  :censored:
Когда открывали вышку на Карачуне, после восстановления, этот умник Жебри...  кричал, что в Концерне РРТ все саботажники, а они смогут построить сами вышку в Покровском за один год  :lol: И где? :-) Фидера!!!  :-)Какую причину он назовёт под конец следующего года? 
Кстати. Бюджет уже принят. В нём есть деньги на вышку?.
 •  

Ruslan

Можуть залити фундамент, а потім з'ясувати що щось заважає. Наприклад ЛЕП 110кВ, що йде неподалік. Може ще раз проведуть конкурс безглуздих відмазок, а в кінці року оголосять найдурнішу.
 •  

Ruslan

#12
27 квітня був проїздом у Покровську. Вже наче і фідерів ще дали, а щось робіт з будівництва телевежі  не помітив.
 •  

admin

 •  

Ruslan

Тих, що Жебрівському не вистачало для початку будівництва телевежі та які передала делегація з Литви "для посилення сигналу українських медіа"
https://zik.ua/news/2018/04/11/delegatsiya_z_lytvy_peredala_na_donechchynu_fidery_dlya_posylennya_sygnalu_na_1302807
Вибачте, це скоріш іронія.
 •