Настройка спутниковой антены

Автор серж1906, Жовтень 14, 2012, 17:28:54

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

Краще взагалі зовнішній HDD чи SDD диск купляти. Бо на просту флешку HD не запишеш.
#наташанемішай
  •  

DrewUA

Цитата: sen від Червень 21, 2022, 17:27:49
І я не радив би для дежурної флешки в тюнері використовувати флешку де є якісь важливі дані. Краще взяти/придбати якусь яку не шкода. При постійному використанні в якості буфера теоретично знижується її ресурс.
Підтверджую. Сам пишу програми, кліпи, реклами та анонси і вже одна флежка при такій роботі здохла, тому для цього потрібен накопичувач котрий не шкода і треба розуміти що з часом з ним може статись все що завгодно, тому якщо записали, то відразу закинули кудись або на іншу або в хмару.
  •  

TV-Ukr

Цитата: sen від Червень 21, 2022, 17:27:49
Може йому потрібне вільне місце у максимально можливий розмір файла. Це може бути 4 Гб, як в FAT32
1.5 ГБ дійсно може бути мало.
Перевірив, у мене саме флешка з FAT32. Тому буду її чистити, щоб було вільних 4 ГБ. Після цього відпишу результат.
Цитата: sen від Червень 21, 2022, 17:27:49
І я не радив би для дежурної флешки в тюнері використовувати флешку де є якісь важливі дані. Краще взяти/придбати якусь яку не шкода. При постійному використанні в якості буфера теоретично знижується її ресурс.
Я планую записувати ефір із супутника лише в окремих випадках. В усіх інших - з онлайн-мовлення, як це робив раніше і роблю зараз. Та й записувати з онлайну зручніше, бо можна відмотати до моменту початку реклами.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

sen

А все одно чи буде запис чи ні  - постійно вставлена флешка може легко вийти з ладу через живлення. В цьому випадку  дані  скоріше за все залишаться цілими, але система керування виходить з ладу і флешка перестає працювати. Теоретичено її можна відремонтувати в такому випадку, а практично ремонт буде дороже собівартості.
Тому все-таки краще не використовувати для цього флешку з цінними даними.
  •  

TV-Ukr

Цитата: TV-Ukr від Червень 26, 2022, 20:22:50
Після цього відпишу результат.
Вільне місце - 4.5 ГБ, але на жаль, запис ефіру так і не вмикається. Є ще одна флешка, але не можу її знайти.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

TV-Ukr

Навіть при повністю чистій флешці та ж сама помилка - недостатньо місця на диску. Виходить, це баг у прошивці.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •