Укртелеком

Автор kram2000, Жовтень 20, 2017, 19:42:54

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Цікава аналітика від Ліги щодо подальшої долі Укртелекому після націоналізації
http://biz.liga.net/all/telekom/stati/3713742-istoriya-povtoryaetsya-prodadut-li-ukrtelekom-akhmetovu-eshche-raz.htm
 •  

kram2000

Укртелеком вже остаточно не Ріната, а повернувся у держвласність.
http://tyzhden.ua/News/205714
 •  

DVB

 Цікаво, кому дякувати, за підняття тарифів з 1 січня?... Ренату, чи державі.
 •  

Ilya

Конечно государству((( Так само было с Приват банком.
 •  

pavlo_r

А на що тарифи підняли? Інтернет (хіба то інтернет?)? Чи телефон? Не знаю кому зараз треба стаціонарний номер. Якби в мене був — я б відмовився. А щодо інтернету: не орієнтуюсь в тарифах і тарифних зонах Укртелекому, проте тарифи на нет в Україні так і просяться піднятись. Потреба давно назріла, але конкуренція в цій сфері надто велика + дехто з потужних гравців може дозволити собі демпінгувати
 •  

fediv

Цитата: pavlo_r від Грудень 14, 2017, 00:36:49
... Інтернет (хіба то інтернет?)...
Дивно, але подекуди Укртелеком так впевнено дає свої 10 Мбод, що хоч кіно дивись, хоч в Скайпі. А подекуди поганенька, час від часу пропадає, затикається.
 •  

koschkin

В кожного провайдера можуть бути збоi,ще багато вiд того залежить з технiчного боку,наприклад оптоволокно краще,швидкiсть залежно вiд потреб,кiлькiсть спожиаачiв на лiнii,тощо.В мене iнтернет через мiсцевого провайдера через кабель та 3G з безлiмiтом мобiльного оператора непогано,але теж збоi бувають.Укртелеком тiльки сплачую за дротове радiо(старенька тiтка ще його слухае) та 1 гривня в мiсяць за мiський телефон,резерв номера.Тiльки на iнтернетi Укртелеком тримаеться,решта послуг вже не актуальнi.
 •  

DVB

Есть населённые пункты, где кроме Укртелекома, других провайдеров вообще нет.
А в сёлах, нет даже Укртелекома.
 •  

дрон

Вчора у новинах по Радіо НВ чув цю новину у скороченому новостійному вигляді:

В ряде регионов «Укртелеком» заменит проводную телефонную связь на мобильную от «ТриМоб», НКРСИ уже одобрила данную инициативу
https://itc.ua/news/v-ryade-regionov-ukrtelekom-zamenit-provodnuyu-telefonnuyu-svyaz-na-mobilnuyu-nkrsi-uzhe-odobrila-dannuyu-initsiativu/
 •  

fediv

Не дай Боже ! Про CDMA у мене дуже погане враження. І буде дорого.
Краще б ставили оптоволоконні лінії, щоб злодії не крали мідь.
 •  

asdef78

Они ищут как снизить свои расходы, а не как сделать лучше абонентам. Так что оптоволоконные линии в села и небольшие поселки это несбыточная мечта.
 •  

дрон

Цитата: fediv від Липень 23, 2018, 16:03:14

Краще б ставили оптоволоконні лінії, щоб злодії не крали мідь.

У Харкові переводять на оптоволокно, але кінця краю не видно...
 •  

Scorpionsky

 :klass:
Цитата: asdef78 від Липень 23, 2018, 16:17:32
Они ищут как снизить свои расходы, а не как сделать лучше абонентам. Так что оптоволоконные линии в села и небольшие поселки это несбыточная мечта.
У нас пришел оптический оператор и за год забрал половину абонентов Укртелекома. Часть забрал Интертелеком. Сейчас в поселок пришел еще один оптический оператор. Боюсь Укртелеком уже давно потерял преимущество. Чтобы дождаться ремонта линии порой приходится месяц ждать. В общем перспектив у компании я не вижу. А начальство: "плевать" хотело на наш поселок так заявили одному из абонентов который пожаловался в филиал Укртелекома. Ну а в городах понятно, что компания в пролете. Если раньше они держались за счет сел, то сейчас это меняется с насыщенной конкуренцией в городах оптика приходит даже в села.
Прием: DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, OTT
 •  

Ігор

Цитата: asdef78 від Липень 23, 2018, 16:17:32
Так что оптоволоконные линии в села и небольшие поселки это несбыточная мечта.
В Укртелекому так, приватні вже ідуть у села із оптикою. У моєму вже три провайдери завели оптику за рік. Схожа ситуація і по інших селах, в яких я був проїздом. Як мінімум вже є один провайдер навіть у глухому селі. Ціни різні.
 •  

autorun

У нас в поселке Новые Санжары, Полтавская обл(8к нас). укртелеком завел оптику, но пока к ней могут подключиться только предприятия. Датагруп уже несколько лет назад завел оптику разместил на столбах электропередачи и спокойно предоставляет населению FTTH в поселке и окружающих селах, чистые 100мбит за 170грн. Укртелеком выигрывает только из-за того, что коммуникации прокладывают в свои каналы в земле, по этому падения деревьев в непогоду не страшны, а это для некоторых гос.предприятий ключевая особенность
RADIO - ❤
 •