Укртелеком

Автор kram2000, Жовтень 20, 2017, 19:42:54

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

У нас давно вирізали кабелі, це і стало поштовхом для зміни оператора.
В нашому місті є 3 (4) оператори: Фрегат, Comel (Eurotranstelecom), Київстар та Інтертелеком (CDMA).
4 оператором користуються в тих районах міста, де не доходять інші.
Я плачу за Фрегат, 95 гривень. І оператор дає швидкість до 50 мбіт./с.
  •  

BanderaTV

https://www.epravda.com.ua/news/2019/02/4/644957/index.amp
В "Укртелекому" щохвилини крадуть 5,3 метра кабелю
  •  

admin

  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

Ігор

Таке враження наче це робиться спеціально, щоб знищити оператора. Могли б вже перейти на PON.
  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

fediv

Ахметка сам і краде. Звісно, не один, а разом з лугандонськими дружками, їх тепер в Києві більше, ніж було в Донецьку і Луганську разом.
  •  

kram2000

Користувачі «Укртелекому» не можуть зайти на сайт «Українського радіо», у компанії повідомили про технічну проблему (ДОПОВНЕНО)

Працівники «Українського радіо», які користуються домашнім інтернетом від «Укртелеком», не можуть зайти на сайт «Українського радіо». Менеджер напрямку бродкаст на «Українському радіо» Олександр Соломка запевнив, що технічні служби компанії поінформавані про це і вирішують проблему. В «Укртелекомі» кажуть, що проблема з доступом до сайту «Українського радіо» винятково технічна, фахівці компанії роблять усе можливе для якнайшвидшого відновлення доступу.
Про це проблему вони повідомили сайт «Детектор медіа» та написали у фейсбуку.

Ведуча програми «Русские украинцы» на «Українському радіо» Олена Шарпанська повідомила, що у неї проблема триває з минулого тижня.

«В мене проблема. З минулого тижня на можу зайти на сайт Українського радіо. Дві минулі програми мені допомогла запостити колега. Вона у себе відкривала сітку мовлення, копіювала посилання і пересилала мені. Але така ситуація не є нормальною. Коли захожу з Firefox, пише: "Мы не можем подключиться к серверу www.nrcu.gov.ua." Коли намагаюся зайти з Chrome, пише, що не бачить IP адресу www.nrcu.gov.ua. Чому таке сталося і що робить?», – написала вона у фейсбуку. 

Ведучий програм «Міжнародний контекст» і «Плюс-мінус» Олександр Піддубний розповів «Детектору медіа», що мав розмову з майстром від «Укртелекому». Він передав слова майстра, який йому сказав, що «сайт заблокований на вищому, недоступному для нас рівні. Хтось замовив блокування» і що майстер вперше таке бачить, пов'язує це з виборами.

«Протягом десь півтора тижня сайт UA: Українське радіо www.nrcu.gov.ua не відкривається в користувачів, які користуються послугами інтернету від Укртелекому (власник Рінат Ахмєтов). З того, що знаю, не відкривається сторінка радіо у Києві, на Кіровоградщині, у Рівному. Відповідно, слухати наші програми клієнти Укртелекому не можуть», – описав проблему Олександр Піддубний. 

Менеджер напрямку бродкаст на «Українському радіо» Олександр Соломка у коментарі сайту «Детектор медіа» повідомив, що «Укртелеком має технічну проблему з серверами DNS, які "забули" адресу сайту nrcu.gov.ua, технічні служби компанії поінформавані про це і вирішують проблему».

«"Укртелеком" не блокує сайт "Українського радіо". Проблема з доступом до сайту www.nrcu.gov.ua є винятково технічною. Вона виникла через конфлікт між DNS серверами:  DNS сервер nrcu.gov.ua не трансформує назву www.nrcu.gov.ua на DNS сервера Укртелекому. Тривають роботи із з'ясування причин програмного сбою. Фахівці компанії роблять усе можливе для якнайшвидшого відновлення доступу», – прокоментували у прес-службі «Укртелеком».

https://stv.detector.media/reformuvannya/radio/ukrtelekom_blokue_sayt_ukrainskogo_radio/
  •  

DVB

#36
Да, сейчас проверил. Действительно, сайт блокируется. Как ВК или ОК. Через анонимайзер, пропускает.
  •  

kram2000

  •  

BanderaTV

Реприватизація "Укртелекому" підвищить ціни на телекомунікаційні послуги
https://gazeta.ua/articles/economics/_reprivatizaciya-ukrtelekomu-pidvischit-cini-na-telekomunikacijni-poslugi-zmi/938008
  •