Italia

Автор admin, Листопад 14, 2017, 21:02:06

Попередня тема - Наступна тема

Andrii

Цитата: admin від Лютий 15, 2018, 10:05:09
Шукай в youtube, думаю ще є.
Але навіть у цьому відео є частоти які розділені 300 КГц та приймаються добре.

300 кГц при розташуванні на одній споруді з однаковою потужністю мабуть взагалі проблем не повинно викликати. Але ж наші радіостанції так і бігають по містах, та ще й за місто: з Луцька в Підгайці і назад, з Тернополя в Лозову, Ужгород - Холмець - Токарня. І змусити їх сидіти на одному місці мабуть буде важко.
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

admin

Цитата: Andrii від Лютий 15, 2018, 11:08:34
300 кГц при розташуванні на одній споруді з однаковою потужністю мабуть взагалі проблем не повинно викликати. Але ж наші радіостанції так і бігають по містах, та ще й за місто: з Луцька в Підгайці і назад, з Тернополя в Лозову, Ужгород - Холмець - Токарня. І змусити їх сидіти на одному місці мабуть буде важко.
Так в Італії, більшість на різніх РПЦ.
  •  

Andrii

Вивчаючи тут, остаточно зрозумів наскільки Італії байдуже на угоду Женева, коли помтив частоти 88,72 МГц; 89,75 Мгц. Сітка частот існує в Італії?

Друге - так можливо вони і стандартів не дотримуються? +/- 50 кГц, +/- 75 кГц теж не актуальні? Тоді можливо смуга менша і завади менші.

А ще - ця сторінка для регіону чи міста? Не можу уявити, що станції з Paspardo чи    Ma‌lonno чути у Брешії... А так, скопом, дуже важко зрозуміти, все ж таки на північ від міста гори
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

admin

#18
Цитата: Andrii від Лютий 16, 2018, 11:42:16

А ще - ця сторінка для регіону чи міста? Не можу уявити, що станції з Paspardo чи    Ma‌lonno чути у Брешії... А так, скопом, дуже важко зрозуміти, все ж таки на північ від міста гори
Регіону. Може буде час зроблю скан дома.

Цитата: Andrii від Лютий 16, 2018, 11:42:16
Вивчаючи тут, остаточно зрозумів наскільки Італії байдуже на угоду Женева, коли помтив частоти 88,72 МГц; 89,75 Мгц. Сітка частот існує в Італії?

Друге - так можливо вони і стандартів не дотримуються? +/- 50 кГц, +/- 75 кГц теж не актуальні? Тоді можливо смуга менша і завади менші.
Сітка існує, але якщо дуже потрібно втиснути частоту де місця мало то отримаєш і 88,72 МГц і 89,75.
Намагаються зробити гучніше, але якість звуку зазвичай значно краще аніж в Україні.
  •  

admin

Це те що знаходить автоматично
https://youtu.be/-lp6YXAEhmI
  •  

Andrii

Все ще копаю Брешію, у вільний час, якого дуже мало... Накопав ось таку колізію (малюнок). Тут вже б запросити того ж Чебодаєва прокоментувати можливість роботи стількох передавачів на малій площі і в малому діапазоні.

Map_1" border="0

Ну, і я так розумію, що inBlu - церковні "пільговики"?
Люди стають сильнішими завдяки спогадам, які не можуть забути. Це і є дорослішання.
  •  

admin

Цитата: Andrii від Березень 03, 2018, 14:20:35

Ну, і я так розумію, що inBlu - церковні "пільговики"?
Так. В Італії усе що церковне - пільговики. Навіть педофіли церковні пільговики у порівнянні з простими смертними.
  •  

admin

  •  
    Подякували за цей пост: Andrii

admin


admin

Lega предлагает сделать закон что бы каждая третья песня на радио была итальянской.
  •  

admin

Lignano Sabbiadoro (UD, Italia) на пляжі
91 MHz - щось словенське
98.1 MHz - щось словенське, дуже спокійне схоже на культуру, присутня класична музика
101.3 MHz - Radio HRT Radio Pula RDS HRT-PU
104.1 MHz - RDS MARI
104.7 MHz - Radio Rieka RDS HRT-RI
106.7 MHz - щось хорватське
107.6 MHz - щось словенське

Виходить Učka там де не забиває Італія.
  •  

admin

  •