Прийом іноземного ТБ та радіо в області

Автор dxman, Лютий 20, 2018, 19:10:17

Попередня тема - Наступна тема

dxman

 Хто зна то напишіть чи чути станції Польщі (Любліна та Замостя)  у Луцьку. І якщо так то як часто завжди чи при проходженні. Бо в Нетішині який далі на схід  чути при малійшій рефракції а Луцьк ближче на 100 км до тих передавачів.  Коли їхав до Білорусі через Ковель  то в поїзді в Луцку чув із Замостя  PR2 TA  MARIJA на 96.5. Правда то був ранок і можливо був ранковий проход. І як з прийомом станцій Білорусі.
Також цікавить чи приймались аналогові телеканали Польщі. Бо цифра ясно що не добиває.
 •  

admin

А шо аналог у Польші не вимкнули?
Poland: The switch-off of the analog terrestrial transmissions was completed on Tuesday, 23 July 2013.
 •  

dxman

Та я знаю що вирубили аналог у поляків. Маю на увазі коли він був. Питаю бо скажімо в Нетішині, правда на 10 поверсі, TVP 1 TVP 2 ловилось майже завжди. Ще при союзі мій кум (живе там) різних Шварців зі Сталоне дивився. То там до Замостя 230 км а Луцьк десь 140. Тому й питаю. Бо в тому ж Стрию (відстань до Замостя теж 140 км) радіо з Замостя тягне починаючи з 4-5 поверхів. Ну тб то таке а от радіо цікавить більше.
 •  

vital-fm

Коли через Луцьк їхав в Білорусь, білоруські станції приймав після перетину кордону, коли повертався то після перетину українського ще трохи ловилась державна трійка, на той час сталіца не мала ширшого покриття.
Польські особливо не моніторив, та й в автобусі прийом не надто стабільним буває для виявлення джинглів чи id.
 •  

mikhail

Скільки у Луцьку жив нічого з Польщі не приймав. Це вже скоріше там Ковель Іваничі там то є
 •  

vital-fm

У 2011-му жив у Луцьку, Ковель приймав, Польщу ні.
 •  

dxman

Іваничі Володимир Вол. та У Ковелі сам приймав десь і відео є. А у Володимир-Волинському навіть мобільні мережі Польщі  нормально шурують (особливо  парк та район автовокзалу). Цікавив саме Луцьк, бо він  від Замостя на такій-же відстані що й Стрий. У Стрию на залізничному мосту сигнал приймається навіть вдень . Виходить що в Луцьку ні. Певно  релєф або місто велике й поряд передавачі тому й не приймаються поляки. Якось буду, і якщо буде можливість запертися кудись типу моста чи верхніх поверхів перевірю .
 •  

Vova.UA

dxman, а що саме в Стрию приймається вдень ? і яким приймачем? Бо щось мені там нічого польського в районі вокзалу не попадалося. А по-друге - у передавальних антен є певна спрямованість, в сторону Стрия і Луцька може бути різниця по сигналу...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
 •  

dxman

#8
У Стрию Із Замостя прийиаються 87.6 91.3 96.5 97.3 (остання починаючи з минулого року) писав відео  на мосту і воно є на ютюбі.Приймачі в різні роки брав різні деген санжин і тексун . Крім того вже не на мосту приймав з Соліни 90.8 96.3  ітд.
Слабо і не завжди чути станції Словаччини та Польські передавачі з Перемешля та Кросно 88 96.0 ітд.
Докладніше є й тут на форумі в іншому розділі. Відео прийому у Ковелі та Іваничах теж є.
Ще стосовно станцій із Замостя , то якраз у Стрию вони не дуже ловляться, бо релєф. А от в сторону Луцька Рівного краще (тому й питав) В Нетішині наприклад 9-10 й поверхи приймається десь 150-250 днів на рік, тобто майже через день. Буває що тижнями безперервно йде, або як останні тижні 3 не йде (знаю бо  майже щодня звоню туди ). Тобто прийом там  є. Не кажу вже про тропо. При ньому навіть до мене, а це майже 600 км до передавачів ,добивають. І раніше коли в Поляків був аналог то ТБ з Замостя і Любліна також при тропо приймав, особливо як мороз більий за - 7.Та тоді коли в нас мало передавачів було( до середини 90 х) Але це вже я про проходження, а це не ця гілка форуму))
 •  

dxman

#9
Прийом у Луцку Поляків цілком реальний. Вертаючись з Білорусі в поїзді який стояв на станції  промоніторив і піймав і Замость і Люблін.Пичому тропо не було бо в цей час колегт з Нетішина та Рівного 70 км підтвердили що в них  поляків не було  хоча вони там є при малійшій рефракції  Відео змонтую і викину пізніше
 •  

mikhail

Вони там якщо виловлюються то дуже точково і треба сильний приймач. Щось типу дегена
 •  

DrewUA

#11
Любешів.
Є прийом цифрових білоруських телеканалів, які мовлять десь з 18 вечора до 9 ранку, таких як соц. пакет (Білорусь 1, ОНТ, СТВ, МИР, РТР Білорусь, НТВ Білорусь, Білорусь 2 та Білорусь 3 + Радіо 1 Канал Білоруського Радіо) частина з яких ретранслюють рос тб, а також 2 закодованих пакети від Zala.

Також скануються 2 частоти польського Т2. Пакети від TVP та Polsat, незакодовані, але мають вибагливість з сигналом так як добивають з Любліну. Мовлять так само з 21 до 9 ранку.

Щодо FM радіо то Радиус FM та Радио Брест мають впернений прийом будь де, а от Радио Мир та Радыё Культура теж можна зловити, але тут вже треба постаратись.
Ну і з чогось невідомого, мовить якесь російськомовне піратське християнське радіо з бітрейтом 24 kb/s, причому прийом впевнений.

DrewUA

#12
Цитата: dxman від Лютий 20, 2018, 19:10:17
Також цікавить чи приймались аналогові телеканали Польщі. Бо цифра ясно що не добиває.
Коли був малим любив на старому телевізорі у вихідні ритись по каналах у пошуках нових. З польских каналів у Любешові можна було зловити TVP 1 та TVP 2 ну й ще якщо не помиляюсь TVN, причому з кожним роком все якось гірше це вдавалось, а щодо Білоруських в хорошій якості завжди показували БТ (який потім став 1 Білоруським, опісля Білорусь 1) ОНТ, СТВ, ЛАД (який потім став Білорусь 2) НТВ, МИР (який ділив етер з Пинск ТВ), та РТР Росія. По суті у нас тут більшість дивились Білоруські телеканали через те що у кожного з них картинка була у дуже хорошій якості, не дивлячись на пору доби, чого не скажеш тоді про Українські телеканали...

P.S. на данний момент цифру як з Польщі так і з Білорусі не завжди, але прийняти можна. Можливо коли Польща перейде на стандарт DVB-T2 ситуація покращиться, теж стосується й Білорусі.

Vova.UA

Цитата: FellDrew від Березень 12, 2021, 20:38:55

P.S. на данний момент цифру як з Польщі так і з Білорусі не завжди, але прийняти можна. Можливо коли Польща перейде на стандарт DVB-T2 ситуація покращиться, теж стосується й Білорусі.
Не факт, що покращиться, якщо потужності залишаться такими ж...
А от те, що поляки перейдуть на кодек Н.265 - факт. Відповідно, сьогоднішній парк приймачів побачить хіба сам сигнал, але не картинку  :nosuper:
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
 •  

DrewUA

Цитата: Vova.UA від Березень 13, 2021, 18:36:21
А от те, що поляки перейдуть на кодек Н.265 - факт. Відповідно, сьогоднішній парк приймачів побачить хіба сам сигнал, але не картинку  :nosuper:
Тут погоджуюсь. Маю 2 тюнери, перший був куплений у 2020 і відкрив повністю усі польскі канали, а другий легендарний Trimax 2012HD, він навідріз відмовився показувати більшість польских каналів в цифрі (весь мультиплекс TVP, та канали від Polsat), але цей зрозуміло, він застарілий, але для укр цифри норм.