4-й канал (2014-2022)

Автор Radiostyle, Березень 15, 2018, 14:43:05

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

  •  

vital-fm

kram2000
Є такий механізм, як звернення громадян, тож, теоретично через неї, НР позапланову перевірку могла б призначити, тож власник, як дотична до влади особа, перестрахувався, чи вирішив не ризикувати - він ще вилітати з партії не готовий, або не хоче, може ще на щось надіється в далекому майбутньому.
  •  

UzUA108

Олексій Ковальов каже, що займається волонтерством. Команда 4-го каналу не отримала зарплати — «Бабель»

Новий засновник ТОВ «ТРК Інтеррадіо» (4 канал) Олексій Ковальов в інтерв'ю сайту «Бабель» розповів, що на період загальнонаціонального марафону «Єдині новини» продовжує займатися волонтерською діяльністю на частково окупованій Херсонщині. Також він має заборгованості по зарплаті працівників каналу за лютий, які планує погасити.

За словами депутата, Херсона, до якого він вирушив 28 лютого, він дістався без затримок на українських та російських блокпостах.

12 квітня до нього додому приходили російські військові. За словами Олексія Ковальова, вони кілька годин спілкувалися про історію, просили не ініціювати мітинги та пішли.

Зараз на Херсонщині депутат продовжує займатися гуманітарною допомогою для мешканців області. Окупанти проти цього не заперечували. «Єдине що було, щоб тут не організовували мітинги, диверсії тощо. Я сказав, що я цим не займався — тільки гуманітарними питаннями. Я повідомив, що у мене є округ, за мене проголосували люди — це мій обов'язок. Вони не заперечували», — розповів Олексій Ковальов.

Тим часом співробітники 4-го каналу ще не отримали зарплату за лютий. Ковальов повідомив, що вирішує це питання: «У нас є заборгованість по зарплаті за лютий, ми її виплатимо. Наразі покласти гроші на рахунок і виплатити зарплату я не можу, бо банківська система в Херсонській області не працює. Щойно запрацює, ми погасимо повністю заробітну плату».

Відповідаючи на запитання про березень і квітень, власник 4-го каналу сказав: «Канал у березні та квітні не працював. Я не знаю, як він буде працювати, я не знаю, як взагалі буде далі».

Він сподівається, що після трансляції загальнонаціонального марафону канал продовжить мовлення у визначеному форматі. «Може, ми від держави отримаємо хоча б на заробітну плату. Ліцензію я сам заплачу, проблем із цим не буде. Подивимось, як буде далі розгортатись ситуація», - сказав Олексій Ковальов.

Також він додав: «Тим підприємствам, які залишились, ми підвищили заробітні плати на 30—35%. Тим, які працюють, які хоча б є беззбитковими й можуть працювати».


Це стислий переказ від Детектора. Повне інтерв'ю - на сайті Бабеля (посилання тут)
  •  

vital-fm

Як не крути, а більше 32 каналів в Т2 ну ніяк...
  •  

mikhail

Зважаючи як на окупованих територіях викрадають катують і вбивають активістів чи депутатів... Його заяви виглядають як мінімум підозріло
  •  

vital-fm

Може на нього які плани є.
  •  

UzUA108

Продовжуємо :popcorn:
4 канал розкритикував свого власника та попросив не ототожнювати з ним працівників. Далі дослівно з посту.

Заява колективу «4 каналу» щодо Олексія Ковальова.
Ми, працівники «4 каналу», ось уже понад 4 роки працюємо під гаслом «геть чисто український канал».
Протягом всього часу ми завжди працювали для українців в рамках проукраїнської риторики.
Це зараз все українське є модним, але чотири роки тому, коли наш канал тільки зароджувався, працювати в рамках проукраїнської риторики було вкрай складно і, на жаль, не надто популярно.
Багато хто дивувався, чуючи від наших ведучих слово «етер» замість «ефір», «маратон» замість «марафон» та інші чисто українські слова, і перемикав канал далі.
Однак, ми продовжували інформаційну боротьбу проти проросійських наративів, розуміючи їх небезпеку вже тоді.
В телепередачах каналу відверто розповідали про героїчну історію України, злочини росії проти українського народу та чітко відділяли добро від зла.
На каналі працювали такі  яскраві патріотичні лідери думок як Яніна Соколова, Антін Мухарський, Тетяна Даниленко, Андрій Іллєнко, Остап Дроздов, Денис Бігус та інші.
Гострі висловлювання з наших етерів нерідко потрапляли в поле зору російських пропагандистських телеканалів і обговорювались ними як ворожі.
«4 канал» навіть оштрафували за підтримку нашим ведучим закриття телеканалів медіахолдингу Медведчука та гостру критику їх глядачів.
Канал спонсорував українські культурні заходи, проводив зйомки кліпів для патріотичних пісень музичних колективів «Широкий Лан», «Сестри Тельнюк», «Узвар», «Нумер 482» та інших.
Канал знімав просвітницькі фільми про історію Гімну України, Українську повстанську армію та тернистий шлях до здобуття нами Незалежності.
Наприкінці грудня 2021 року наш телеканал придбала родина народного депутата України від партії «Слуга народу» Ковальова Олексія Івановича — аграрного бізнесмена з Херсонщини.
Ковальов давав публічні гарантії збереження проукраїнської редакційної політики та потужних інвестицій в  розвиток каналу.
24 лютого росія почала повномасштабне вторгнення в Україну.
З перших днів війни Олексій Ковальов не виходив на зв'язок та не надав каналу та його працівникам жодної підтримки.
Натомість «4 канал» з перших днів долучився до спільного телемарафону і почав транслювати на своїх частотах «Єдині новини» для протидії ворожій пропаганді.
Від початку повномасштабного вторгнення росії канал позбавлений можливості заробляти на рекламі й тому у нашого підприємства зараз накопичилось багато боргів: деякі податки, оренда приміщення, плата за послуги провайдерів, але в першу чергу, працівники каналу не отримують заробітну плату.
Олексій Ковальов як власник міг би надати підприємству фінансову допомогу, але він не виходить на зв'язок.
Попри це, зі ЗМІ відомо, що зараз Ковальов перебуває на окупованій території в Херсонській області.
Там Олексій вільно веде сторінку у Facebook, спілкується з журналістами різних інтернет-видань та повідомляє, що піклується про своїх виборців та агробізнес і про те, що він спілкувався з окупантами.
28 квітня у мережі з'явилась спільна заява партії та фракції «Слуга народу» щодо призупинення членства Олексія Ковальова у фракції із закликом до Генпрокурора та Голови СБУ про порушення кримінальної справи, в межах якої необхідно ретельно та всебічно розслідувати всі факти та обставини перебування Ковальова на тимчасово захопленій території та його спілкування з окупаційними військами.
На жаль, поведінка Олексія Ковальова кидає тінь також і на наш колектив, тому ми просимо суспільство не ототожнювати працівників «4 каналу» з поведінкою Ковальова.
Слава Україні!
З повагою,
колектив «4 каналу»:
Тарас Боровський, директор
Христина Бучковська, шеф-редакторка
Юлія Пшенична, програмна директорка
Марина Рева, ведуча
Наталія Трофимова, ведуча
Катерина Бичихіна, гостьова редакторка
Христина Бубнюк, журналістка і ведуча
Анжеліка Музиченко, журналістка
Євгенія Бритик, журналістка
Ігор Ткаченко, журналіст
Вікторія Сметаненко, журналістка
Аліна Гирюшта, журналістка
Олександр Киричок, журналіст
Юлія Ковтун, журналістка
Катерина Умінська, режисерка монтажу
Ігор Епіфанов, оператор
Валерія Сергєєва, ведуча
Катерина Удодік, режисерка
Юлія Гуршал, режисерка
Ігор Непорада, редактор
Тетяна Поліванчук, головний гример
Діана Матвієнко, гример
Сергій Завгоскін, асистент режисера
Вікторія Павлова, асистенка режисера
Олена Троцено, режисерка монтажу
Максим Павленко, звукорежисер
Юлія Похолюк, редакторка
Костянтин Левицький, редактор
Анастасія Ястребинська, гример
Лариса Демків, редакторка
Петро Дровін, редактор
Валерія Лукаш, редакторка соцмереж
Юлія Осьмак, редакторка
Анна Збаратська, редакторка соцмереж
Анастасія Семенчук, редакторка соцмереж
Віктор Мозговий, оператор,
Микола Дюкарєв, оператор
Поліна Колб, режисерка монтажу
Марина Лапицька, редакторка
Валерій Луценко, звукооператор
Марія Симоненко, асистентка режисера
Сергій Дубина, продюсер
Божена Мельник, звукооператорка
Марія Назаренко, редакторка
Дмитро Климюк, редактор
Василь Нерушенко, інженер
Гліб Лиховид, режисер
Світлана Ликовид, режисерка
Вероніка Яресько, редакторка соцмереж
Валерія Гаврікова, редакторка соцмереж
Анастасія Семенчук, редакторка соцмереж
Ярослав Тарасюк, продюсер
Олександра Кір'янова, режисерка монтажу
Альбіна Львутіна, редакторка
Ігор Козак, ведучий
Катерина Полякова, редакторка
Максим Омельченко, редактор
Тетяна Шумейко, стилістка
Максим Бугай, звукорежисер
Олексій Мачуський, звукорежисер
Бабак Владислава, стилістка
Ходасевич Анна, літературна редакторка
Антон Александров, оператор
Олексій Александров, оператор
Діана Доскоч, журналістка
Катерина Степанова, журналістка
Олег Никитенко, режисер монтажу
Анатолій Чайковський, редактор промо
Вікторія Вощило, режисерка монтажу
Марина Пчолкіна, редакторка
Надія Волобоєва-Холудєєва, редакторка
Валерія Сергєєва, ведуча
Юлія Солодська, режисерка
Володимир Хоменко, редактор
Роман Зозуля, режисер монтажу
Геннадій Терновий, головний режисер
Людмила Чиркова, ведуча
Валим Латиш, лінійний продюсер
Наталія Сопіт, ведуча
Марина Сидоровська, асистентка звукорежисера
Артем Максименко, режисер монтажу
Олександр Кошурко, асистент звукорежисера
Юрій Радик, головний оператор
Ігор Лемешко, редактор
Денис Мазур, редактор
Марія Низенко, режисерка монтажу
Марина Федорова, режисерка
Артем Багров, оператор
Максим Бондарук, режисер монтажу
Андрій Сміян, редактор
Богдана Яким, режисерка монтажу
Володимир Курінний, ведучий
Уляна Бойчук, редакторка
Анастасія Гаценко, офіс-менеджерка
Олександр Семчук, звукорежисер
Олександр Павленко, оператор
Юрій Степчук, звукорежисер
Людмила Шило, бухгалтерка
Віктор Кабак, літературний редактор
Альона Гулай, журнастка
Ярослав Задорожній, заступник директора
Євгеній Власенко, відеотекар
Олександр Енгстрем, оператор
Олена Курсенко, редактор
Ірина Пархомець, офіс-менеджерка
Олексій Васильєв, інженер ЦА
Анастасія Панченко, гостьова редакторка
Умід Саметов, режисер монтажу
Матільда Кац, редакторка
та багато інших.
  •  

TV-Ukr

От навіщо Варламов (чи хто там) продав 4 канал Ковальову... Із бзіком зрозуміло, бо Димінський продав канал через проблеми після потрапляння в ДТП.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

mikhail

Цитата: TV-Ukr від Квітень 29, 2022, 14:19:50
От навіщо Варламов (чи хто там) продав 4 канал Ковальову... Із бзіком зрозуміло, бо Димінський продав канал через проблеми після потрапляння в ДТП.
добродомов)) отакі ці львівські хлопці
  •  

kram2000

  •  

TV-Ukr

Народний депутат Олексій Ковальов, який виїхав на окуповану Херсонщину, зізнався, що співпрацює з російськими загарбниками і підтримав анексію регіону росією.
https://www.pravda.com.ua/news/2022/06/8/7351316/
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

mikhail

Шкода що 4 канал все....
  •  

DrewUA

Цитата: mikhail від Червень 08, 2022, 22:07:32
Шкода що 4 канал все....
Так, згоден. Було видно що телеканал великих грошей не має, дизайн був стриманий, подача інформації була більш менш, але новий власник виявився ...... тому так.
Сподіваюсь буде конкурс, з інформаційних Апостроф, або може 24 зайде якщо виграє та отримає статус загальнонаціонального.
Хоча я впевнений що лоббі плюсів буде просувати Бігуді або Квартал TV.
  •  

Qolo

Цитата: TV-Ukr від Червень 08, 2022, 21:25:42
Народний депутат Олексій Ковальов, який виїхав на окуповану Херсонщину, зізнався, що співпрацює з російськими загарбниками і підтримав анексію регіону росією.
https://www.pravda.com.ua/news/2022/06/8/7351316/
Только вот вопрос, действительно ли это его страница в фб и он ли выложил пост? :13: Глянул, что на той фейсбук-странице последний пост датировался январем, а вот на его второй странице есть свежие посты, все на украинском, и видимо именно она в активном использовании. И никаких аналогичных записей о прямом сотрудничестве с оккупантами вроде бы нет. Хотя, его спокойное перебывание на той территории все равно вызывает много вопросов.
  •  

mikhail

В мене ще більше питань до львівських хлопців які продають свої канали сумнівним людям... Це історія і з зіком потім першим незалежним тепер 4 канал
  •