4-й канал (2014-2022)

Автор Radiostyle, Березень 15, 2018, 14:43:05

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Колектив 4 каналу заступився за Остапа Дроздова

Цитата4 КАНАЛ
16 год  ·
⚡ Офіційна позиція «4 каналу» з приводу ситуації, яка склалась навколо Остапа Дроздова.
Телеканал підтримує свого телеведучого і хоче нагадати народному депутату від «Слуги народу» Максиму Бужанському про його особисті некоректні вислови в бік журналістів. Зокрема, 18 серпня 2019 року в своєму Telegram-каналі пан Бужанський назвав «черговою тупою вівцею» журналістку Ольгу Духніч.
Окрім цього, Максим Бужанський неодноразово ставав учасником, а, подекуди, й ініціатором скандальних «мовних» законопроєктів. Серед останніх ініціатив — скасування штрафів за відмову обслуговувати українською мовою.
Вже майже 7 рік, як Росія окупувала українські Крим та Донбас. Однією з причин цього, стало бажання російського президента Путіна захищати «російськомовне населення» та «рускій мір». «4 канал» не поділяє поглядів народного депутата Бужанського щодо мови. Тому ми будемо захищати своїх журналістів, які, воюючи на своєму — журналістському фронті, боронять все українське, враховуючи мову.
  •  

vital-fm

https://detector.media/infospace/article/184868/2021-02-15-4-kanal-zaperechuie-informatsiyu-pro-prychetnist-opzzh-do-finansuvannya-kanalu/
Вони також є співвласниками супутникового каналу RTI та львівського НТА, а 2018 року запустили ще один — Ukrlive, пов'язаний з 4 каналом.
  •  

Qolo

А каким образом им восстановили лицензию, которую не продлили? Или "Винтаж" судился за продление и выиграл?  :-?
  •  

BanderaTV

Цитата: Qolo від Лютий 15, 2021, 21:54:03
А каким образом им восстановили лицензию, которую не продлили? Или "Винтаж" судился за продление и выиграл?  :-?
Так.
ЦитатаЗаяву щодо продовження ліцензії регулятор розглянув повторно через рішення Окружного адміністративного суду.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, Qolo

kram2000

  •  

kram2000

Телеканал "Вінтаж"  остаточно повернуто до складу МХ-5 (поки що на папері). Сьогодні переоформлювали ліцензію "Зеонбуду" на даний мультиплекс
  •  

АДВ

Додатково, не замість Ради?
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

vital-fm

Так рада ж з ліцензією.
О, так тепер інші можуть заявляти прохання на 9-ий канал в МХ і конкурс під нього.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

kram2000

  •  

DrewUA

Цитата: АДВ від Березень 25, 2021, 15:29:32
Додатково, не замість Ради?
Ні, додатковий 9 канал в мультиплексі
  •  

admin

Я буду сміятися якщо Зеонбуд відмовиться, бо із-за зміни модуляції місця немає.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

BanderaTV

Цитата: admin від Березень 25, 2021, 18:35:12
Я буду сміятися якщо Зеонбуд відмовиться, бо із-за зміни модуляції місця немає.
А який максимум каналів може поміститися при 64QAM?
  •  

admin

Правильно питати про максимальний бітрейт. Згідно моїх розрахунків він просів на 2,2 Mpbs.
  •  

IANDROCOM

#43
А Вінтаж не може переоформитися на 3й мультиплекс та заїхати на місце ЗІКу?
  •  

vital-fm

Теоретично може, але поки що по документах повернули в 5-ий, далі справа за зміною мх за каналом.
  •