Eurovision 2018. Обговорення учасників, прогнози та все що з ним пов'язано

Автор kram2000, Квітень 27, 2018, 22:04:24

Попередня тема - Наступна тема

krasaffcheg

Я трохи здивований, що Мальта пролетіла. Пісня форматна, темпова, запальна. Грузини мені сподобались, але я десь розумів, що не пройдуть.
  •  

kram2000

Хотів ОРТ подивитися онлайн, щоб переконатися, що вони там кажуть. А там - недоступно із-за того, що там показують фільм зі Стетхемом. Росії ж нічого казати....
  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  

kram2000

Я ж писав на минулій сторінці свою позицію щодо Польщі.....
  •  

krasaffcheg

Цитата: kram2000 від Травень 11, 2018, 00:22:40
Хотів ОРТ подивитися онлайн, щоб переконатися, що вони там кажуть. А там - недоступно із-за того, що там показують фільм зі Стетхемом. Росії ж нічого казати....
Ну я якраз перемикнув з СТБ на ОРТ, коли оголосили, що Меловін проходить. Тамтешні коментатори були стримані. Частіше за все, там бомбить під час пост-шоу. А воно буде у суботу. А може й не буде. Мовляв, конкурсанта нема, нема за кого вболівати.
  •  

kram2000

Ну їхній агент під кодовою назвою "Цвет настроения синий" продвинув своїх молдавських протеже до фіналу.  :-)  :-) Може росіяни за них і віддадуть більше голосів...
  •  
    Подякували за цей пост: krasaffcheg

kram2000

  •  
    Подякували за цей пост: серж1906

krasaffcheg

Тільки-но хотів спитати в Скрипіна, чи буде традиційний перегляд Євробачення. Значить, буде.
  •  

vetal-rock

Сьогодні Україна виступатиме під першим номером. Фаворитом виділяю Болгарію, непогані шанси мають також Угорщина та Австралія.

Мій прогноз: Україна займе місце в десятці найсильніших.
  •  

fediv

Це не прогноз, це майбутній факт. А от яке приблизно місце ? Мабуть, від 8 до 10.
  •  

asdef78

Цитата: fediv від Травень 12, 2018, 14:52:47
Це не прогноз, це майбутній факт. А от яке приблизно місце ? Мабуть, від 8 до 10.
Тут очень много зависит от голосов жюри. Зрители примерно понятно как проголосуют. А вот как жюри оценило вчера Мела... это загадка.
  •  

kram2000

Цей рік багатий на годноту, тому счкладно мені вибрати фаворита у фіналі. Моїми фаворитами є Франція, Італія, Словенія, Угорщина, Нідерланди та просто Рибак.

До речі, де будете дивитися (чи слухати) фінал Євробачення??
  •  

krasaffcheg

Якщо про то, де фізично буду дивитись - то вдома. Якщо про то, на якій платформі, то на МЕГОГО, на UA:Першому. Бо в HD.

Зараз, за 40 хвилин до початку фінала, на російському ОРТ почалося пре-шоу. Поки за політику - ані слова. Лише згадали, що українська влада минулого року, цитую: "заборонила в'їзд Юлії Самойловій під приводом, що вона виступала у Криму".

Ведучий шоу Дмитро Борисов у підводці до шоу сказав, що будуть дискутувати щодо тем, які активно обговорюються. А при цьому, більшість російських блогерів просто обурені жахливим виступом Самойлової. Але у студії - жодного поганого слова.

Дивлюсь вечірній ефір каналу Москва-24 (належить московській мерії). Там розносять виступ Самойлової на шматки.
https://www.youtube.com/watch?v=ci9-mGA2fEo

А в ефірі продюсер ОРТ каже, що на репетиціях номер Самойлової був найкращим. Юля - молодець. І взагалі, Євробачення - то "рулетка". Мовляв, не пощастило. Я ВАЛЯЮСЯ. Тобто серйозно, коли соліста не чути на приспівах, а на другому куплеті соліст забуває вчасно вступити - соліст ще на щось сподівається?

Крім того, сама Самойлова під час пре-шоу жодного слова не сказала (просто сиділа мовчки у студії). Ну і в студії гонять за Кіркорова (що очікувано). Та й хочу віддати належне Філіпу, котрий у включенні сказав, що у конкурсі політика нічого не вирішує, вирішує - пісня.
  •  

Ігор

  •  

admin

  •