Eurovision 2018. Обговорення учасників, прогнози та все що з ним пов'язано

Автор kram2000, Квітень 27, 2018, 22:04:24

Попередня тема - Наступна тема

DVB

Многие владельцы спутниковых антенн (в маленьких райцентрах и сёлах), вынуждены смотреть по Первому российскому каналу. СТБ закодировали, а  где у них в списке УА Перший, многие даже не подозревают, ибо никогда его не смотрят. А Первый канал у многих отсортирован в первой десятке. Так что, для 4 млн украинских домохозяйств, такая себе, репетиция перед осенним кодированием украинских каналов.
  •  

kram2000

Євробачення дивлюсь у Неті і тільки що увімкнув УР-1.
Тому те, як кажуть росіяни, я не знаю.  :hi:  :hi:
  •  

krasaffcheg

Я здивований, що Перший спромігся видати HD-трансляцію (хоча б в онлайні та у деяких кабельників), а СТБ не зміг.
  •  

krasaffcheg

Цитата: DVB від Травень 12, 2018, 23:51:56
Многие владельцы спутниковых антенн (в маленьких райцентрах и сёлах), вынуждены смотреть по Первому российскому каналу.
Эти многие вряд ли его посмотрят по Первому российскому. Поскольку они зачастую ловят международную версию Первого (на Хотбёрде, к примеру). А там Евровидение не транслируют.
Upd. Ошибся, транслируют. По крайней мере, в программе на сайте есть. Хотя, интересно. Вот, например, ПКВС (Первый канал Всемирная сеть) легально вещает в Израиле. Но ведь в Израиле права на показ Евровидения имеет местный общественный вещатель. И не нарушает ли ПКВС таким образом права местного израильского вещателя?
  •  

kotenko.

Моя десятка не по порядку: Чехія, Ізраїль, Угорщина, Кіпр, Болгарія, Німеччина, Австрія, Швеція, Ірландія, Данія.
Ще сім достойних: Норвегія, Австралія, Словенія, Франція, Сербія, Україна, Нідерланди.
#наташанемішай
  •  

kram2000

  •  

krasaffcheg

Ну що ж... Прогнозовано Нетта перемогла. Але прикольнуло, що за голосуванням журі Меловін був останній, а за голосуванням глядачів - сьомий. А швед, який за голосами суддів був другим, за глядацькими голосами був четвертий з кінця (23-й). Ось такий контраст.
  •  

kram2000

Під час трансляції фіналу Євробачення офіційний канал Євробачення викладував окремо виступи і відео Меловіна у фіналі було першим по переглядам, після оголошення він поступився місцем іспанським представникам.
  •  

mikhail

Ви будете здивовані але я вважаю UA: Перший за нормальний адекватний канал без жовчі і іншого шлаку... Тому його іноді і дивлюся... А якщо він у вас в шостому десятку... І ви його досі за УТ-1 вважаєте... Ну то ОК... От російський перший канал в мене десь ще далі стоїть за всі телемагазини
  •  
    Подякували за цей пост: GMB, kram2000

fediv

Цитата: kotenko. від Травень 13, 2018, 00:47:48
Моя десятка не по порядку: Чехія, Ізраїль, Угорщина, Кіпр, Болгарія, Німеччина, Австрія, Швеція, Ірландія, Данія.
Ще сім достойних: Норвегія, Австралія, Словенія, Франція, Сербія, Україна, Нідерланди.
Ну, ви в усіх відношеннях експертІ
Ізраїль, Німеччина,  Швеція,  Данія,  Франція,  Сербія, Україна, Нідерланди - хоч нічого не вгадано точно, але для цих країн майже вгадано.
  •  

kram2000

  •  

Ігор

Цитата: DVB від Травень 12, 2018, 23:51:56
Многие владельцы спутниковых антенн (в маленьких райцентрах и сёлах), вынуждены смотреть по Первому российскому каналу. СТБ закодировали, а  где у них в списке УА Перший, многие даже не подозревают, ибо никогда его не смотрят. А Первый канал у многих отсортирован в первой десятке. Так что, для 4 млн украинских домохозяйств, такая себе, репетиция перед осенним кодированием украинских каналов.
Не пишіть дурниць. Сам особисто ставив його людям на першу кнопку, а російські приблизно по середині. У конкурентів також. При бажанні можна було знайти.
Ще трансляція йшла по Білорусь 24.
  •  

GMB

та да. Бред, что 4 ляма людей не могут найти Перший. Тем более - трансляция была на Крымской филии.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

vetal-rock

Цитата: kram2000 від Травень 13, 2018, 08:51:27
Найбільше за Меловіна голосували чехи, білоруси і поляки.
https://112.ua/kultura/evrovidenie-2018-kak-golosovali-chleny-zhyuri-i-zriteli-za-melovin-445346.html

На жаль, мій прогноз не виправдав очікувань. І це попри 17 місце України, тоді як наші південно-західні сусіди (Молдова) зайняли 10 місце.
  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •