Eurovision 2018. Обговорення учасників, прогнози та все що з ним пов'язано

Автор kram2000, Квітень 27, 2018, 22:04:24

Попередня тема - Наступна тема

ass1995

ИМХО, MELOVIN, конечно, был не самым лучшим исполнителем на этом Евровидении, но уж точно получше кудахтанья исполнительницы из Израиля, которая мне не понятно, как заняла 1-е место.
  •  

pavlo_r

Не сміши, Євробачення давно не конкурс пісні. Так і зайняла. Хоча я стабільно вболіваю за Австралію. Хочу Євробачення в Сіднеї)
  •  
    Подякували за цей пост: ass1995

Radiostyle

Цитата: pavlo_r від Травень 13, 2018, 12:51:31
Хоча я стабільно вболіваю за Австралію. Хочу Євробачення в Сіднеї)
А прикинь, наступного року вперше візьме участь Америка чи Китай і виграє :lol:
  •  

krasaffcheg

Ну вроде была новость о том, что китайский вещатель цензурил первый полуфинал (в частности, вырезал выступление Ирландии). И ЕВС расторг договор с китайцами и запретил там трансляцию второго полуфинала и финала.
  •  

pavlo_r

Цитата: Radiostyle від Травень 13, 2018, 13:19:11
А прикинь, наступного року вперше візьме участь Америка чи Китай і виграє :lol:
Стівен Кольбер в The Late Show класно висміяв Євробачення. Не думаю, що США колись братимуть в цьому цирку участь. Це не формат їх ТБ
  •  

fediv

Та ні! В тому порядку, як ви поставили, приблизно половину майже вгадали. А я от думав, що наш буде в межах 8-10 місця. Професійне журі трохи мене опустило на землю, хоча люди дали йому 7 місце.
  •  

Radiostyle

Цитата: pavlo_r від Травень 13, 2018, 13:55:23
Стівен Кольбер в The Late Show класно висміяв Євробачення. Не думаю, що США колись братимуть в цьому цирку участь. Це не формат їх ТБ
А хто б міг коли подумати,що у конкурсі Євробачення!!! прийматиме участь Австралія!!!
побачимо, світ повний приколів)
  •  

mikhail

З давніх давен росіяки пускали міф що на укроканалах одне дірьмо і там нічого дивитися.... Особливо ут1... Там поплавський.... Сільський час і тд..... На інших каналах повний треш..... От на пєрвом ртр нтв стс тнт все супер)))
  •  

BanderaTV

http://ru.telekritika.ua/dusia/pobeditelnitsa-evrovideniya-promenyala-rossiiskuyu-muzikalnuyu-premiyu-na-uchastie-v-geiparade-688062

Победительница Евровидения променяла российскую музыкальную премию на участие в гей-параде.
Нє, ну норм.
  •  

krasaffcheg

  •  

Zveryok

Цитата: pavlo_r від Травень 13, 2018, 12:51:31
Хоча я стабільно вболіваю за Австралію. Хочу Євробачення в Сіднеї)
На рахунок цього, я можу тебе заспокоїти. В випадку перемоги Австралії, конкурс туди не поїде, та все одно буде проведенний десь в Європі. Це ще в 2016-му підтвердили організатори. В випадку, якщо Австралія виграла би Євробачення, наступного року, то фактично, на вибір Австралії, його можуть провести де завгодно, в рамках Європи. Наприклад во Франції.
  •  

pavlo_r

  •  

asdef78

Ближайших "родственник" Австралии в Европе это Великобритания. Так что, думаю Франция будут не в первых рядах претендентов.
  •  

Aschim

Дивився Євробачення по СТБ, тому що коментував Притула. А це значно крутіше ніж якесь там HD  :good:
  •