Вибори 2019

Автор Don_Andrey, Серпень 13, 2018, 09:26:39

Попередня тема - Наступна тема

Xottabi4

Цитата: admin від Березень 15, 2019, 14:09:13
И пока не забыл, обсуждение это что-то вроде Вася предложил поднять зарплату на хх% за счет увеличения НДФЛ а Петя на ху% за счет увеличения минимален ФОПов. Что лучше?
Что-то ничего близкого здесь не видно.
Отнюдь, обсуждение бывает абсолютно разным, не существует единого ключа проведения дискуссии.
  •  

admin

Цитата: Xottabi4 від Березень 15, 2019, 14:07:23
Так-то у слова "брехати" в украинском языке два значения, угадайте, в каком значении было использовано это слово  :20:Где тут вспоминается чья угодно фамилия? Не знаю, почему при словосочетании "верховный клоун" вам на ум приходит президент. Наверное, это что-то да значит...Как же нет? А 31-го что будет? Честные выборы - это отсутствие подтасовок и фальсификаций, а не отсутствие популизма. Так что это вновь несвязанные вещи.
Не действуй мне на нервы. А то дурачка дальше будешь строить в бане.
  •  

Xottabi4

Цитата: admin від Березень 15, 2019, 14:11:10
Не действуй мне на нервы. А то дурачка дальше будешь строить в бане.
Интересно, за что же бан будет, какое правило нарушено? Очередной пример демократии "по-новому" устроить желаете? Не хотите обсуждения, ведения дискуссии - поступите как Павло_Р, я не заставляю отвечать мне или спорить.
  •  

admin

За то что ты прекрасно понимаешь о чем я веду разговор но включаешь дурака.
И я никогда не говорил что тут демократический форум,.
  •  

Xottabi4

#184
Цитата: admin від Березень 15, 2019, 14:16:50
За то что ты прекрасно понимаешь о чем я веду разговор но включаешь дурака.
Крутая формулировка для бана, ничего не сказать. Откуда вам знать, что я понимаю или не понимаю.

Я вообще-то ценю этот форум и не собираюсь уходить с него. Плохо, что чужое мнение не цените. Не нравится - напишите "тема без обсуждений" или закройте ее вообще. Благо, форум для другого создан. Активных пользователей и так кот наплакал, еще и тех разгоните.
  •  

admin

Умные люди прочитают и поймут, на мнение других мне наплевать. Хочешь обсуждать, обсуждай, но на данный я этого не вижу.
  •  

Xottabi4

Цитата: admin від Березень 15, 2019, 14:31:42
на мнение других мне наплевать.
Ну так а что тогда обсуждать и какой смысл, если что-то сказанное "не так" трактуется так, как удобно админу. Ради Бога, аналогично pavlo_r в этой теме больше не напишу ни слова. К чему только она тогда создана, без понятия.  На сим закончу.
  •  

GMB

Почему Европа не берет страну в Евросоюз? А нафига Евросоюзу страна с военным открытым конфликтом, где элементарный контроль над границей тяжело соблюдать, так как часть границ захвачена? Даже хотя бы из этих соображений.
Скандал с Венгрией? На основе того, что дети должны будут учится в школе на ГОСУДАРСТВЕННОМ языке? А тут не Венгрия ли офигела?
Посмотрите результаты ЗНО и поймите, что "сепаратисты" на востоке лучше сдавали тестирование, чем те общины. Ситуация критическая, которая может привести к отколу очередному. Оно нам надо? Понятно, что изучение родного языка нужно сохранять, и оно сохраняется. Но не знать государственного - это уже бред.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

kram2000

Якщо Ви не проти, я публікуватиму статті та новини, які присвячені темі виборів. Але є одне прохання: утримайтесь від зайвих коментарів, щоб не було такого холівару.

Гей, лохи. Колонка Леоніда Швеця

За два тижні до першого туру виборів кудись поділась Юлія Володимирівна. Те, що не видно Володимира Зеленського, який гарантував собі вихід до другого туру, це зрозуміло, його фішки підуть у повний хід у квітні. Всюди тільки й новин, що від Порошенка та про Порошенка: президент усіляко намагається погасити пожежу навколо «оборонки» й ухилитися від злих молодих людей, які переслідують його на мітингах. Здавалося, саме час Тимошенко діяти активно, добиваючи знесиленого конкурента, але вона поки проявляє незрозумілу нерішучість.

Поспішним і відверто невдалим кроком була гучна, з розрахунком на колосальний резонанс, заява про початок процедури імпічменту «разом з іншими фракціями», оскільки в діях президента нібито є ознаки державної зради. Ніщо так барвисто не свідчить про безсилля, як погроза, що не може бути здійснена. Іншими фракціями мертвонароджена ініціатива, звичайно, підтримана не була й залишилася ще однією порожньою обіцянкою голови «Батьківщини», підкреслюючи фірмовий стиль і відповідний образ, якого Тимошенко не вдається позбутися.

Розраховувати на те, що обійти Порошенка вийде виключно за рахунок його власних помилок і зусиль союзників Юлії Володимирівни, на кшталт Арсена Авакова, необачно й ризиковано. Президент, може, чогось і не добере, але звідки в неї візьметься впевнений запас голосів, щоб 31 березня беззастережно вийти на друге місце?

Втім, яке друге місце! Сергій Соболєв презентував результати грандіозного нібито соцопитування, в якому нібито взяли участь нібито два з половиною мільйони людей. Партійним агітаторам «Батьківщини», які обійшла в усій країні тисячі квартир і будинків, вдалося з'ясувати, що в першому турі – дивно, так? – перемагає Юлія Тимошенко з результатом 31,68%, у Володимира Зеленського друга позиція – 20,96%, а Петро Порошенко зі своїми 15,8% залишається за межами президентських перегонів. Оцініть точність. У другому турі Юля також легко, як герой у гонконзькому бойовику, розправляється і з молодим суперником, і зі старшим. У провідних опитувальних компаній України, вказав Соболєв, вибірка зазвичай становить якихось півтори-дві тисячі осіб, а тут рахунок на мільйони. Зрозуміло ж, чиї результати заслуговують на більшу довіру.

Можете навіть не сумніватися, що в штабі Тимошенко працюють грамотні й досвідчені люди, які чудово розбираються в електоральній соціології, й коли важливо отримати точну карту соціальних настроїв і вподобань, вони звертаються до тих самих «нехороших» опитувальних компаній. А виборцям можна впарити й нісенітниці, зляпані власними агітаторами на коліні в сільському клубі. До речі, не факт, що й до клубу справа дійшла, заради такої справи не було сенсу вибиратися за межі Турівської. Втім, псевдоопитування широко використовуються саме в польовий агітаційній роботі, щоб промацати виборців: на відвертих пропагандистів і собак спустити можуть, до «соціологів» ставлення більш м'яке. Тільки ось клепати й публікувати загальні результати, видаючи їх за справжні настрої народу, поки нікому не спадало на думку, відчувається «Новий курс».

У штабі Тимошенко, з одного боку, намагаються таким чином показати, що в них усе не так погано, як стало багатьом здаватися, вона, як і раніше, є лідером перегонів, і не поспішайте робити ставку на інших. З іншого, на всякий пожежний готують громадськість до думки, що заслужену перемогу в Юлії Володимирівни підступно забрали. Це вже складна ментальна розкоряка, але головне, звичайно, в тому, що виборця тримають за недалекого й наївного невігласа або, як частіше говорять, за лоха. Навіть якщо значна частина потенційного електорату Юлії Тимошенко підпадає під цю категорію, демонстративна експлуатація цієї обставини образлива для людей. Для когось образа очевидна, хтось її, радше, відчує, ніж усвідомить. Саме у власній зневажливій неповазі до народу буде головна причина поразки, не потрібно звинувачувати нікого.

https://www.slovoidilo.ua/2019/03/15/kolonka/leonyd-shvets/polityka/hej-loxy.-kolonka-leonida-shvecya
  •  

Don_Andrey

Цитата: admin від Березень 15, 2019, 12:58:21
Успокойтесь, выборы уже близко.
Лучше языки учить ;)
Польский в первую очередь  :good:
Цитата: Xottabi4 від Березень 15, 2019, 14:20:38
напишите "тема без обсуждений" или закройте ее вообще
В первом сообщении просил без холиваров.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

BanderaTV

  •  

GMB

Я раніше, чомусь, думав, що бути членом дільничної виборчої комісії не є таким чимось важким. У силу свого віку, мабуть. Тому цього року вирішив податися. Та ще й попав на одну з головуючих посад. Але цього ж року вибори веселі, як виявилося. Тільки другий день роботи пройшов, а таке відчуття, що нервів якось не дуже вже стало. А ще й досвіду нема. Тому не дуже шипіть на членів ДВК, якщо вони не зможуть одразу вирішити якесь питання.
Не знаю чому я це тут написав
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  
    Подякували за цей пост: admin

kram2000

Політтехнолог Зе Дмитро Розумков (син акторки Наталі Кудрі) дав недавно інтерв'ю НВ.
https://www.youtube.com/watch?v=dc0iwE5DmZI
  •  

kram2000

Дмітрій Кісєльов про вибори в Україні. (початок з 4:54)
Spoiler

Спойлер: в цьому відео є агітація за Тимошенко і Зеленського.
  •  

asdef78

  •