Вибори 2019

Автор Don_Andrey, Серпень 13, 2018, 09:26:39

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

По-перше, ще під час през.кампанії Тексти оголосили, що будуть підтримувати Порошенка.
По-друге, вони дійсно праві щодо версії передвиборчого піару або шляху до диктатури.
По-третє, щодо карикатури на Selenskogo. Агов, кіберполіція, якщо ви такі сміливі, то видаліть мої пародії на рекламу Зеленського.
#наташанемішай
  •  

Иваныч

#421
Мій 203 округ  :nosuper:
Дослідницька компанія «Ю.С.С.» провела в одномандатному виборчому окрузі № 203 (частина м. Чернівців, Герцаївський, Глибоцький, Новоселицький райони та частина Сторожинецького району Чернівецької області) опитування громадської думки з метою вивчення поточної електоральної ситуації у виборчому окрузі у зв'язку позачерговими виборами до Верховної Ради України 21 липня 2019 року.

Польовий етап дослідження проведений в період з 10 по 13 липня 2019 року. Методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face) було опитано 1200 респондентів – зареєстрованих жителів одномандатного виборчого округу № 203 віком від 18 років. Вибірка, застосована у дослідженні, є репрезентативною для дорослого населення одномандатного виборчого округу № 203 за ознаками статі, віку, а також типу населених пунктів (місто / смт / село), в яких зареєстровані респонденти. Максимальна статистична похибка вибірки (з довірчою ймовірністю 0,95 і без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,8%.

Згідно з результатами опитування, станом на середину червня 2019 року в одномандатному виборчому окрузі № 203 не спостерігається явного лідера електоральних симпатій виборців серед кандидатів в народні депутати України від вказаного округу. Найбільше опитаних (13,9% від усіх опитаних та 19,6% – серед тих, хто піде на вибори та визначився зі своїм вибором) мають намір підтримати на виборах кандидата від партії «Слуга народу» Георгія Мазурашу. Проте рівень підтримки його найближчого переслідувача – кандидата від партії ВО «Батьківщина» Артура Мунтяна не набагато менший – за Артура Мунтяна висловили готовність проголосувати 11,3% від усіх опитаних та 16,0% опитаних з числа тих, хто планує взяти участь у голосуванні.

Досить високий рівень електоральної підтримки зафіксовано також у самовисуванця Івана Семенюка (за нього готові проголосувати 8,4% від усіх опитаних та 11,9% серед тих, хто піде на вибори та визначився зі своїм вибором), самовисуванця Григорія Тіміша (відповідно 8,2% та 11,5%) та кандидата від партії «Опозиційна платформа – За життя» Михайла Жара (відповідно 6,3% та 8,9%).

17,8% опитаних жителів одномандатного виборчого округу № 203 ще не вирішили, за кого вони проголосують, а 11,4% – взагалі не планують брати участі в голосуванні на позачергових парламентських виборах.


А мені дзвонили з КМІСу особисто.

kotenko.

Прогнозую таке по партійним спискам:

Партія "Вийди атсюда, розбійник" - 45-46 %,
"Давай за жизнь, давай, брат, до конца" - 13-15 %,
"Треба діяти, бо почнеться пронос" - 7-8 %,
Радіо ЄС і партія "Скільки нас?"(друга назва "Заливає клей усі мої думки, валить з ніг") поборються за 4-те місце - 6-7 %,
Партія Дмитра Гордона - трішечки перевищить 5 %.
#наташанемішай
  •  

ass1995

#423
Цитата: kotenko. від Липень 19, 2019, 12:57:04
Партія Дмитра Гордона - трішечки перевищить 5 %.
Я её называю партия Ю-Шинсе  :-)

UPD
Смотреть на 0:47 - 0:52
https://www.youtube.com/watch?v=IVN7JjP73aE
  •  

BanderaTV

Голосування було перезапущено
  •  

BanderaTV

Мені цікаво лише те, хто готовий проголосувати за Шарія? (На повному серйозі)
  •  

DVB

Ну, ті хто голосував по приколу на президентських, можуть так само проголосувати і на парламентських.
  •  

fediv

Думаю, що "по приколу" мало хто голосував. Але багатьом вкрутили в соціальних мережах безпричинну, тупу ненависть до Порошенка, мовляв, він винуватись абсолютно у всьому.
Це програш в інформаційній війні, і цю війну провели проти українців справжні професіонали.
  •  

DVB

Так. Програв. І соц мережі блокував. І аналог вимкнув. Навіть не сумніваюсь, що вони десь перед вводом воєнного стану, розглядали можливість відключення інтернету. Але добре, що хтось підказав, що наслідки будуть ще гірші.
Але була інформаційна війна проти Порошенка, чи ні, люди дивились в свої кишені і розуміли, що в їх порожності винні не ті, з ким воював Порошенко.
А стосовно Шарія. Він проскочить за рахунок того, що вже з'явилась велика кількість людей, які ще пам'ятають що Порошенко це зло. І вже зрозуміли, що слуга олігарха, це ще гірше зло. Тому хтось по приколу проголосує, а хтось знову ж таки, як знак протесту чи замість графи "проти всіх". Потім, звичайно знову будуть розчаровані, коли пратія "червоних гумових виробів", буде виконувати вказівки якогось олігарха.
  •  

kram2000

#429
Перші результати офіційного екзит-полу. Станом на 18:00:

Слуга Народу — 43,9%
Опозиційна платформа — За Життя — 11,5%
Європейська Солідарність — 8,9%
Батьківщина — 7,6%
Голос — 6,3%

Як розподіляються мандати, згідно даних Національного екзит-полу?

Слуга Народу — 126;
Опозиційна платформа — За Життя — 33;
Європейська Солідарність — 26;
Батьківщина — 22;
Голос — 18.
  •  

krasaffcheg

Тут, конечно, интересно, что покажет мажоритарка. Расклад может значительно поменяться
  •  

krasaffcheg

Ну, кстати, среди кандидатов на премьера у Зе нет Тимошенко. Т.е., Батькивщина вряд ли будет вливаться в коалицию со Слугой народа.
  •  

krasaffcheg

НВ со ссылкой на УП сообщает, что Слуга народа берет все мажоритарные округа в Киеве. Ещё 13 мандатов уходят к Зе.
  •  

Иваныч

Юля прям кричить, "ну візьміть мене , ну візьміть :mrgreen: у прем"єри))) а в отвєт тишина.

vital-fm

223-ій під питанням, там малий розрив.
На ще якомусь також - 219-ий ніби.
  •