Вимкнення аналогу від 1 серпня 2018 року

Автор kram2000, Липень 31, 2018, 21:57:27

Попередня тема - Наступна тема

Vova.UA

Цитата: fediv від Вересень 04, 2018, 08:10:06
але не по 3 головки, а по 4, на їхній довготі видно ще якісь супутники. Детально не розпитував, не до того було.
скоріш за все Астра 19.2*
у нас теж ставлять, але не часто
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
 •  


pavlo_r

Що за маразм? Тут навіть коментувати не хочеться. Хворі домисли якогось неадеквата
 •  

taras_l

#183
Явно замовна стаття... Особисто я не побачив проблем з підключенням до Т2 навіть за межами міста. Єдине з чим я можу погодитись, що потрібно провести заміри фактичного покриття цифри по країні, виявити білі плями і будувати додаткові вежі для покриття цифровим сигналом тих районів де її дійсно важко прийняти. Але для цього потрібно звісно гроші та частоти
 •  

pavlo_r

Та ну. Замовні статті професійніше пишуться. Тут просто автор поєднав свою нелюбов до влади з бажанням накинути лайна
 •  

asdef78

Пробелы в покрытии есть на карте. Это медицинский факт. Но к сожалению эти пробелы невыгодно закрывать для Зеонбуда и телеканалов. Тут только финансирование государства поможет решить проблему. Если КМУ финансирует то КРРТ может построить государственный мультиплекс для Общественных каналов + несколько самых важных каналов.
 •  

vital-fm

Цитата: admin від Вересень 02, 2018, 16:36:16
Зараз можна запропонувати та перенести  НСТУ з 4го та 5го ТВК на вивільнені ТВК, і повним ходом займати частоти ФМ.
Їм такі цифри на вивільнених не прорахують, пам'ятаєш, коли плюси зменьшували потужності на 4 та 5 ТВК, члени нр посилались на якийсь план...
З іншого боку не ясно, на які потужності нараховують тарифи НСТУ, на фактичні чи ліцензійні.
Хоча ідея дуже хороша, хоч і малоймовірна.
 •  

krasaffcheg

А вот, оказывается, почему на 13 число в расписании суда нет заседания по делу г-жи Мизюрко против НацРады:
Нацсовет оспорил отсрочку отключения «аналога» в Высшем совете юстиции
http://ru.telekritika.ua/business/natssovet-osporil-otsrochku-otklyucheniya-analoga-v-visshem-sovete-yustitsii-691512
 •  

admin

Полтавська область опрацьована у БД.
Київська область опрацьована у БД.
Одеська область опрацьована у БД.
Миколаївська область опрацьована у БД.
Рівненська область опрацьована у БД.
Житомирська область опрацьована у БД.
Вінницька область опрацьована у БД.
Волинська область опрацьована у БД.
Тернопільська область опрацьована у БД.
Івано-Франківська область опрацьована у БД.
Пишіть, якщо знайдете помилки.
 •  

Formally 20

З 1 вересня 2018 року після відключення аналогового телевізійного мовлення всі регіональні телеканали філій Національної суспільної телерадіокомпанії України продовжили мовлення. Про це у коментарі сайту «Суспільне. Детектор медіа» сказав керівник департаменту з розвитку мереж НСТУ Дмитро Грузинський.

За його словами, низка філій Суспільного, які ділили свої частоти з іншими телеканалами, теж продовжили аналогове мовлення. Мова йде про такі частоти і такі міста:

1. Кривий Ріг (Дніпропетровська область), 59 ТВК – суспільний канал «Криворіжжя» мовить 2 години на добу, ділить частоту з Прямим каналом, який продовжує аналогове мовлення, маючи цифрову ліцензію.
2. Ужгород, 49 ТВК – суспільний канал «Тиса 1» мовить із 6.00 до 24.00, ділить частоту з каналом М1, який припинив аналогове мовлення.
3. Львів, 12 ТВК – суспільний канал «UA: Львів» ділить частоту з каналом ZIK (має три відрізки по буднях 04.00-06.00; 12.00-14.00, 21.00-24.00, два на вихідні 02.00-06.00; 21.00-24.00), який продовжує аналогове мовлення, маючи цифрову ліцензію.
4. Миколаїв, 31 ТВК – суспільний канал «Миколаїв» мовить 18 годин на добу (00.00-07.00; 08.00-11.00; 13.00-16.00; 19.00-24.00), ділить частоту з каналом «Март», який припинив аналогове мовлення.
5. Первомайськ (Миколаївська область) – суспільний канал «Миколаїв» ділить частоту з каналом «Олта», який наразі не мовить.
6. Одеса, 38 ТВК – суспільний канал «UA:Одеса» мовить з 5.00 до 17.00, ділить частоту з каналом «Первый городской», який припинив аналогове мовлення.
7. Суми, 64 ТВК – суспільний канал «UA:Суми» (має відрізки по буднях 7.00-8.00; 18.00-19.30; 21.30-22.00, у вихідні 7.45-8.00; 18.00-19.30; 21.30-22.00) ділить частоту з 5-м каналом, який продовжує аналогове мовлення, оскільки Суми – це прикордонна з Росією територія.
8. Харків, 39 ТВК – суспільний канал «UA:Харків» мовить з 02.00 до 20.00, ділить частоту з каналом «Р1», який продовжує аналогове мовлення, оскільки не має цифрової ліцензії.
9. Хмельницький, 25 ТВК – суспільний канал «Поділля-центр» мовить 14 годин на добу по буднях (06.00-07.30; 08.00-09.00; 09.30-12.00; 13.00-15.00; 16.00-19.00; 20.00-24.00), ділить частоту з телеканалами «Мега» та «ТВ-7», які припинили аналогове мовлення.

«Після вимкнення аналогу більша частина мовників, з якими Суспільне ділило частоти, припинили аналогове мовлення, а всі філії НСТУ продовжують своє аналогове мовлення», – сказав Дмитро Грузинський.

Не припинили аналогового мовлення телеканали ZIK у Львові та Прямий канал у Кривому Розі, які ділять частоти із Суспільним, хоча їхні ліцензії на ці частоти Нацрада визнала нечинними. 5 канал у Сумах також продовжив аналогове мовлення, оскільки за рішенням уряду та Нацради аналогове ТБ на прикордонних територіях з Російською Федерацією не вимикається до травня 2019 року.

https://stv.detector.media/reformuvannya/regional_movnyky/usi_peredavachi_filiy_suspilnogo_prodovzhili_robotu_pislya_vimknennya_analogovogo_tb/
 •  


admin

Місцеві телерадіоорганізації можуть звертатися до Національної ради за прорахунком частот для мовлення у цифровому форматі

ОПУБЛІКОВАНО, 31.08.2018

 

 

Місцеві телерадіоорганізації, які бажають мовити у цифровому стандарті, однак досі не мають відповідної ліцензії, можуть звертатися до Національної ради за прорахунком частот для організації такого мовлення. Український державний центр радіочастот готовий розглядати запити і давати необхідні висновки.

 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України 31 серпня – останній день використання в Україні аналогової технології для телевізійного мовлення.

 

Національна рада закликає місцеві компанії, які хочуть надалі працювати і поширювати свої програми у цифрі, долучатися до процесу розбудови місцевого мовлення у цифровому форматі та просить не зволікати із поданням необхідних заяв.

 

Відповідно до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору телерадіоорганізація, яка має на меті створення нового цифрового каналу мовлення з використанням радіочастотного ресурсу, повинна подати до Національної ради такідокументи:

 

– лист-звернення на ім'я голови Національної ради з проханням прорахувати канал у межах визначеного діапазону в певному населеному пункті (у довільній формі);

 

– заяву на видачу висновку щодо ЕМС РЕЗ цифрового наземного телевізійного мовлення за формою ЦТ-2, завірену місцевою філією ДП «УДЦР» (додаток 9 до рішення НКРЗІ від 01.11.2012 № 559);

 

– письмову згоду власника висотної споруди на встановлення технічного засобу мовлення;

 

– програмно-економічне обґрунтування створення нового каналу.

 

Отримавши належно оформлений пакет документів, регулятор звернеться до УДЦР із замовленням прорахунку частот.

 

Нині кілька компаній уже надіслали підготовлені документи, які Національна рада розгляне на найближчому засіданні. Це – ТОВ «ТРК Союз-ТV» (м. Житомир), ТОВ «ТРК 3-Студія» (м. Івано-Франківськ), ПП «ТРК «НТК» (м. Коломия).

 

У разі наявності запитань щодо підготовки документів та прорахунку частот можна звертатися до управління радіочастотного ресурсу та технічного контролю Національної ради за телефоном: (044) 270 76 02.

------
У Союза ж есть лицензия на Андреевку. Или это уже не катит?
Тогда в Житомире вобще нельзя было отключать аналог.
 •  


admin

Дякуючи pavlo_r наразі залишилось обробити: Запорізьку, Херсонську, Донецьку та Луганську області.

 •  

kram2000

Я так зрозумів ще з цьогорічного "Бандерштату", що Коломойський впливає і на політику каналу "Аверс". Але нічого у нього не вийде з того.  :lol:  :lol:

ВОЛОДИМИРЧАНИ ПРОСЯТЬ ПОВЕРНУТИ АНАЛОГОВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ

На двадцять восьмій сесії Володимир-Волинської міської ради депутат від УКРОПу Сергій Радкевич звернувся до міського голови Петра Саганюка з вимогою посприяти у продовженні трансляції аналогового телебачення на території міста та району.

Відключення аналогового телебачення викликало хвилю обурення серед громадян України. Народні депутати України від «Українського об'єднання патріотів – УКРОП», Олександр Шевченко, Тарас Батенко, Віктор Шевченко, Ірина Констанкевич, Валентин Дідич та Олександр Дубінін уже висловили занепокоєння ситуацією, адже вона загрожує подальшому демократичному розвитку нашої держави. Підтримали народних обранців і інші депутати-укропівці усіх рівнів. Зокрема, депутат Володимир-Волинської міської ради Сергій Радкевич направив депутатський запит, з проханням тимчасово продовжити трансляцію аналогового телебачення, повідомляє прес-служба УКРОПу.

«Вимкнення передавачів аналогового телебачення, яке покриває майже 100% території області, порушило конституційне право громадян на інформацію, – переконаний Сергій Радкевич. – Справа в тім, що за інформацією Волинської філії КРРТ цифрове телебачення доступне до прийому лише на 65% території України. Частково недоступне воно і для жителів Володимира-Волинського, які неодноразово висловлювали хвилювання з цього приводу. Станції цифрового мовлення, які розташовані у містах Ковелі та Нововолинську не підтримують сигнал у частині міста та району через складний рельєф місцевості. Волинської обласна адміністрація підтвердила, що в інформаційному просторі міста Володимир-Волинського та району дійсно існує загроза».

У відповіді на депутатський запит Сергія Радкевича ВОДА повідомила, що вирішення цього питання знайшли ще у 2013 році. Планувалося спорудити у селі Дігтів телевізійну вежу, за попередніми підрахунками будівництво мало обійтися у 4,4 млн. грн. Однак, його так і не розпочали, тому нині проблема набрала особливої гостроти звучання.

У запиті депутат запропонував підготувати звернення до Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення та Кабінету Міністрів України з вимогою тимчасово продовжити трансляцію аналогового телебачення до завершення будівництва вищезазначеної телевежі. Депутати запит підтримали.

https://www.volynnews.com/news/all/volodymyrchany-prosiat-povernuty-analohove-telebachennia/
 •