Наш (2018-2022)

Автор Xottabi4, Жовтень 16, 2018, 22:59:05

Попередня тема - Наступна тема

UzUA108

Точність прогнозів - "уровень Ванга" :lol:



Ньюзмейкери с**ні! :neutral:
  •  

IANDROCOM

Цитата: UzUA108 від Лютий 06, 2021, 18:51:35
Точність прогнозів - "уровень Ванга" :lol:

Ньюзмейкери с**ні! :neutral:
Так ще вчора набирали людей, за 150 грн.

Цікаво а як це пані Ірина зателефонувала з Італії на 0800?
  •  

UzUA108

Цитата: IANDROCOM від Лютий 06, 2021, 18:57:33
Цікаво а як це пані Ірина зателефонувала з Італії на 0800?


"Для НАШого каналу мені не шкода і на роумінг потратитись" :silly:
  •  

IANDROCOM

Цитата: UzUA108 від Лютий 06, 2021, 19:35:14
"Для НАШого каналу мені не шкода і на роумінг потратитись" :silly:
Сенс в тому, що 0800 це внутрішні номери, і зателефонувати на них з-за кордону не можна.
  •  

vital-fm

Виходить прокололись.
  •  
    Подякували за цей пост: UzUA108

kotenko.

Замість, щоб займатися розвитком державного мовлення і більш-менш ринковим шляхом видавлювати проросійські ЗМІ, ми будемо закривати канали Медведчука, здивовуватись, що канал Наш зріс у рейтингах, пікетувати його та Інтер і створювати картинку для Росії 1, де, цитую, "нацики обьявили расстрельние списки".

#наташанемішай
  •  

vital-fm

kotenko.
А це вже також традиція: щоб не сталося - закривай інтер, тим паче практика вже  є.
  •  

kram2000

Цитата: kotenko. від Лютий 07, 2021, 01:44:20
Замість, щоб займатися розвитком державного мовлення і більш-менш ринковим шляхом видавлювати проросійські ЗМІ, ми будемо закривати канали Медведчука, здивовуватись, що канал Наш зріс у рейтингах, пікетувати його та Інтер і створювати картинку для Росії 1, де, цитую, "нацики обьявили расстрельние списки".

Тут Мураєв недавно натякав, що РНБО міг накрити і канал "НАШ", але через санкції, накладені на нього росією, не дали це зробити
https://www.youtube.com/watch?v=VpWxiTwa5_g&t=83s
  •  

kram2000

  •  

BanderaTV

неНаш скоро переїде на Amos, Інформація з офіційного листа: (оригінальна версія листа була російською)
Цитата*ТОВ "НАШ 365" інформує вас про зміну технічних параметрів прийому сигналу телеканалу "НАШ"*
Просимо вас переналаштувати прийом сигналу телеканалу з супутнику Astra 4A на супутник Amos 3.

Інформація була взята з форуму satsat
  •  

TV-Ukr

Так він і зараз мовить на Амосі.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

vital-fm

Вони визначились з супутником, там ж ніби в результатах перевірки була претензія до цього.
  •  

ahra87

На Амосе всё законно, тут Макси ТВ не вещал никогда))
  •  

UzUA108

На Astra 12284 V залишилась інфокарта (інформація з власних спостережень і з форуму Sat-Digest).

Мені одному абзац про Нацраду звучить якось... дивно?  :dunno:
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

IANDROCOM

Цитата: UzUA108 від Квітень 06, 2021, 18:35:44
На Astra 12284 V залишилась інфокарта (інформація з власних спостережень і з форуму Sat-Digest).

Мені одному абзац про Нацраду звучить якось... дивно?  :dunno:
Може вони цю картку зробили ще тоді коли в них була ліцензія Максі ТБ і НАШого, а потім вони ж переоформлювалися на одну?
  •