Прямий ФМ

Автор kram2000, Листопад 14, 2018, 21:40:35

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

Цитата: Sashok від Вересень 03, 2019, 18:42:16
А я чекаю відкриття прямого.
Не знаю чому, але коли подивитись інші канали (аля зік,112, ньюзнетворк, ньюзван), то аж в депресію впадаю.
На прямому хоча б немає українофобії та приємно слухати людей, які з повагою ставляться до всіх громадян України.
Ради справедливості, на Прямому, інформації іноді однобока, але покажіть хоть один телеканал, який би видавав новини "прямо в лоб".
Я вже краще буду дивитися 24 канал або ISLND TV. Аніж Прямий з егоїстичним Ганапольським.
*Хвилинка оффтопу*
  •  

kram2000

Цитата: BanderaTV від Вересень 03, 2019, 20:13:44
Я вже краще буду дивитися 24 канал.
*Хвилинка оффтопу*

Краще вже би повернули формат Радіо 24 замість Максимуму, додаючи до нього кращі випуски однойменного телеканалу (типу "Вєстєй Крємля" і "Вєстєй ЮА").
  •  
    Подякували за цей пост: BanderaTV

kram2000

Новий сезон на "Прямому" починається з 9 вересня. Може тоді і запустять радіоверсію...  :13: :13:
  •  

sanyo

Вот именно радиоверсию....Так называемая бюджетно-оптимизированная синэргия тв и радио.Не в полном обьеме конечно звуковой тракт телеканала.Новости. отдельные рубрики и программы радио плюс общий оптимизированный тв радио эфир...На все это наталкивает отсутствие промо рекламы запуска именно радио как отдельной структуры...
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Sanja

Цитата: BanderaTV від Вересень 03, 2019, 20:13:44
Я вже краще буду дивитися 24 канал або ISLND TV. Аніж Прямий з егоїстичним Ганапольським.
*Хвилинка оффтопу*
Та нормальний Ганапольський, трошки хамовитий, але не всім людям бути однаковими.
24 канал не поганий, деякі передачі дивлюсь, Вєсті кремля/ЮА і "Диктатори" )
Але канал дуже портить "Бігус" , ІМНО.
Дискутую українською мовою.
  •  

BanderaTV

#65
Цитата: sanyo від Вересень 05, 2019, 10:24:21
Вот именно радиоверсию....Так называемая бюджетно-оптимизированная синэргия тв и радио.Не в полном обьеме конечно звуковой тракт телеканала.Новости. отдельные рубрики и программы радио плюс общий оптимизированный тв радио эфир...На все это наталкивает отсутствие промо рекламы запуска именно радио как отдельной структуры...
Вже працює (станом на 06.09) http://212.26.132.129:8000/prm
*На даний момент прибрали* (UPD від 16:37)
  •  

sanyo

#66
Если не секрет эфир тв был или анонсы какие-то?
  •  

BanderaTV

Цитата: sanyo від Вересень 08, 2019, 17:40:41
Если не секрет эфир тв был или анонсы какие-то?
Не слухав, тільки бачив присутність його. Але що можу сказати точно, це була тестова трансляція.
  •  

IANDROCOM

Цитата: BanderaTV від Вересень 08, 2019, 16:29:55
Вже працює (станом на 06.09) http://212.26.132.129:8000/prm
*На даний момент прибрали* (UPD від 16:37)
На сервері є "Армія фм"
  •  

sanyo

Ну с армией понятно этот поток на сайте армии и висит http://212.26.132.129:8000/ArmyFM
  •  

Sanja

може о 00-00 або 08-00 офіційно запустяться)
Ганопольський анансував, що з 9 числа буде новий формат і ще "дещо!".
Дискутую українською мовою.
  •  

kram2000

#71
Сітка мовлення прямих ефірів буднього дня на телеканалі, згідно програми передач, починається о 6 ранку. Можуть запуститися і в цей час.

І якщо запустяться, як і обіцяно, з Паркової, коли Суспільне радіо мовчатиме зранку (із-за профілактики на КРРТ). До речі, із-за профілактики запуск у більшості містах  може відкластися десь на 14.
  •  

sanyo

Посмотрим но очень сомневаюсь насчет завтра... в регионах...А у Вас уже на днях тест передатчика на 88.1 был? если да то возможно
  •  

kram2000

Я можу сказати лише, що зараз на 88,1 - шум...
  •  

Radiostyle

Гальвес написав "да,заввтра запущу,после профилактики вечером,пока только интернет поток"
  •