Eurovision 2019. Обговорення учасників, прогнози та все що з ним пов'язано

Автор kram2000, Лютий 07, 2019, 20:48:04

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

До речі, на початку лютого  у фіналі Французького Нацвідбору повторився український сценарій минулого року (привіт Меловіну!!) коли переміг Бітал Хасані з піснею "Roi", у якого є теж велика фан-база.
https://www.youtube.com/watch?v=dw7WqoSHtgU
  •  

kram2000

  •  

BanderaTV

  •  

krasaffcheg

Цитата: Xottabi4 від Лютий 27, 2019, 18:06:15
Откуда же нам с вами знать, "стандартная ли это вещь"? ИМХО, эту мысль хотят выдать за реальность облажавшиеся деятели с НСТУ. Почему нам не верить прошлогоднему участнику Евровидения? С какой радости передавать права на песню НСТУ? Прямиком EBU - да, но не НСТУ, который их потом передаст EBU.
Идём на сайт Евровидения, ищем правила конкурса. И читаем часть вторую (про финансовые и правовые положения). Там как раз и разъясняется, почему права идут не EBU напрямую, а участвующим вещателям. EBU управляет всеми правами на шоу (а песня - часть шоу) централизовано через вещателей.

Цитата: Xottabi4 від Лютий 27, 2019, 18:06:15
НСТУ - там вообще, по-хорошему, лишнее звено цепи в последние годы, ничего не приложившее к конкурсу с тех пор, как им занялось СТБ.
СТБ, с точки зрения EBU, для Евровидения - никто.  Участвующий вещатель (с точки зрения Правил) - НСТУ. СТБ, по сути, выступает тут "продакшеном на аутсорсе". За что получает сублицензию от НСТУ на трансляцию Евровидения. Я понимаю, что по-обывательски всё выглядит иначе. Но юридически, для Евровидения и EBU СТБ - никто.
  •  

kotenko.

Я винний в тому, що ми не беремо участі в конкурсі, оскільки не відправляв СМС.  Ну шо, вітаємо двох ідіотів-Кириленка і Муждабаєва. Вони своїми коментарями, що краще взагалі не їхати, добилися результату. І заодно збільшили шанси агресора на перемогу в Ізраїлі. А якшо таке, недай Боже станеться, то ми ще один- два роки там не братимемо участь. А про НСТУ коротко: Допреміювались...
#наташанемішай
  •  

kram2000

Тільки-що зараз зайшов у Ютуб. І першим відео, яке висвітилось, став відеоуривок з інтерв'ю Кириленка Тузову.
https://www.youtube.com/watch?v=TnnsfCtQt50
  •  

Qolo

а какой смысл теперь СТБ транслировать конкурс? :S
даже интересно, не захотят ли они подать в суд на НОТУ за отказ от участия
  •  

Xottabi4

Цитата: krasaffcheg від Лютий 27, 2019, 18:49:39
СТБ, с точки зрения EBU, для Евровидения - никто.  Участвующий вещатель (с точки зрения Правил) - НСТУ. СТБ, по сути, выступает тут "продакшеном на аутсорсе". За что получает сублицензию от НСТУ на трансляцию Евровидения. Я понимаю, что по-обывательски всё выглядит иначе. Но юридически, для Евровидения и EBU СТБ - никто.
Это я понимаю, я о том, что СТБ никто, но последние годы они абсолютно всё взяли на себя, НСТУ просто "пользуется плодами".

Цитата: krasaffcheg від Лютий 27, 2019, 18:49:39
Идём на сайт Евровидения, ищем правила конкурса. И читаем часть вторую (про финансовые и правовые положения). Там как раз и разъясняется, почему права идут не EBU напрямую, а участвующим вещателям. EBU управляет всеми правами на шоу (а песня - часть шоу) централизовано через вещателей.
"...усі права на публічне сповіщення та інші права на шоу Пісенного конкурсу Євробачення належать виключно Європейській Спілці Мовників, та централізовано управляються Спілкою від імені всіх мовників-учасників". Очевидно, що для такого управління правами Європейською Спілкою Мовників, учасники мають надати Спілці окремі права кожен на свою пісню.

Надати права Спілці. Права на шоу належать EBU й керуються від імені-мовників, але права на пісню передаються саме спілці, а не ПАТ НСТУ. Принаймні, я так розумію.
  •  

krasaffcheg

Цитата: Xottabi4 від Лютий 27, 2019, 19:49:57
Надати права Спілці. Права на шоу належать EBU й керуються від імені-мовників, але права на пісню передаються саме спілці, а не ПАТ НСТУ. Принаймні, я так розумію.
Ну это как с правами на Siren Song. Формально права на неё принадлежат Warner Music Russia. Но фактически, через Warner Music Russia, правами управляет глобальная Warner Music Group.
  •  

Xottabi4

Цитата: krasaffcheg від Лютий 27, 2019, 20:13:35
Ну это как с правами на Siren Song. Формально права на неё принадлежат Warner Music Russia. Но фактически, через Warner Music Russia, правами управляет глобальная Warner Music Group.
Мммм, но Warner Music Russia же является прямым подразделением Warner Music Group, а НСТУ и EBU - разные структуры, просто сотрудничающие. В этом вопросе разобраться разве что юристы могут верно...
  •  

kotenko.

Викладали сьогодні НСТУ пункти договору про участь. Зацікавив мене такий: нести самостійно всі витрати, пов'язані з участю. Далі пояснення: у нас недофінансування, попередні три роки СТБ допомагав з виступами. Наступне речення мене вбило: Усі учасники відбору заздалегідь знали про це. Тоді не зрозуміло, чому ті артисти, які гастролюють в Росії , пішли на цей відбір, адже фінансово вигідніше їм виступати там, ніж витрачатись на Євробачення. Може, нам знову щось недоговорюють?
#наташанемішай
  •  

Xottabi4

Участник/призер/победитель Евровидения - это престижно. А НСТУ если не владеет средствами - хоть бы не мешало, а то сами ни копейки помощи, а штраф в случае чего так хотели срубить, и немалый.
  •  

asdef78

Цитата: kotenko. від Лютий 27, 2019, 22:22:56
Викладали сьогодні НСТУ пункти договору про участь. Зацікавив мене такий: нести самостійно всі витрати, пов'язані з участю. Далі пояснення: у нас недофінансування, попередні три роки СТБ допомагав з виступами. Наступне речення мене вбило: Усі учасники відбору заздалегідь знали про це. Тоді не зрозуміло, чому ті артисти, які гастролюють в Росії , пішли на цей відбір, адже фінансово вигідніше їм виступати там, ніж витрачатись на Євробачення. Може, нам знову щось недоговорюють?
дуже малойміврно. що вони (учасники національного відбору) були належним чином поінформовані про умови фінального договору... а твердження НСТУ: "...вони знали..." це просто підміна понять. Мати загальну (поверхову) інформацію з неофіційного джерела і пройти процедуру правового узгодження умов участі, це зовсім різні речі. 
  •  

kotenko.

asdef, отож. Раз знали (за версією НСТУ), то чого перлись на той відбір, особливо Марфа? Не лише для піару.
Ось і та сама версія НСТУ: https://suspilne.media/news/1252
#наташанемішай
  •  

kotenko.

Цитата: kotenko. від Лютий 27, 2019, 18:53:40
Ну шо, вітаємо двох ідіотів-Кириленка і Муждабаєва. Вони своїми коментарями, що краще взагалі не їхати, добилися результату. І заодно збільшили шанси агресора на перемогу в Ізраїлі. А якшо таке, недай Боже станеться, то ми ще один- два роки там не братимемо участь. А про НСТУ коротко: Допреміювались...

Не один я з такою думкою: https://www.pravda.com.ua/columns/2019/02/28/7207982/
#наташанемішай
  •