Суспільне Рівне (екс РТБ) та Українське Радіо - Рівне (екс Рівне.фм/Край)

Автор IANDROCOM, Лютий 21, 2019, 19:27:59

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

  •  

IANDROCOM

Цитата: vital-fm від Квітень 14, 2020, 07:30:49
Ранкового нема, зараз відпишусь по містах.
Зараз (з 30-того) так:
Ранок - нічого
12:10 - нічого
17:10 - "повний", тільки по буднях
20:10 - "повний" але з повторами, тільки по буднях
Вихідні - стерильні

До цього з не те з 16-го не те з 20-го
Було так
Ранок - нічого
12:10 - тільки новини та рекламні блоки
17:10 - "повний", тільки по буднях
20:10 - "повний" але з повторами, тільки по буднях
Вихідні - стерильні
  •  

IANDROCOM

Сьогодні о 17:10 було так

  • Вхідний
  • Джингл до пасхи
  • Рекламний блок
  • Новини+Погода
  • Рекламний блок
  • Джингл до пасхи
  • Вихідний

О 20:10 був повний блок (ймовірно повтори), але без новин, їх місце заняли джингли та музика.
  •  

Y.A.

На час карантину кожна філія має право формувати вихід в ефіри за власним розсудом, тобто немає обов'язкових включень 4 рази на добу.

Мих. Думич

UA:Рівне у Messenger сказав мені, що місцеві комунальні радіостанції не звертались до них, аби дозволити показ програм Суспільного Рівненщини у своєму етері. Я про "Радіо Березне", "Полісся" (Дубровиця) та інші станції. Там пов'язують це з ліцензуванням. Я це уточню у місцевих радійників ("Полісся" (Дубровиця), "Шанс" (Вараш) та "Західна столиця" (Львів, мовить "у проводі" на Рівненщині).
  •  

Мих. Думич

Цитата: Мих. Думич від Травень 08, 2020, 15:38:57
UA:Рівне у Messenger сказав мені, що місцеві комунальні радіостанції не звертались до них, аби дозволити показ програм Суспільного Рівненщини у своєму етері. Я про "Радіо Березне", "Полісся" (Дубровиця) та інші станції. Там пов'язують це з ліцензуванням. Я це уточню у місцевих радійників ("Полісся" (Дубровиця), "Шанс" (Вараш) та "Західна столиця" (Львів, мовить "у проводі" на Рівненщині).
Радіо  "Полісся" написали мені, що все вирішала Національна рада з питань телебачення і радіомовлення. Додатковий ефірний час не будуть надавати, кажуть там.
  •  

IANDROCOM

Цитата: Мих. Думич від Травень 08, 2020, 15:38:57
UA:Рівне у Messenger сказав мені, що місцеві комунальні радіостанції не звертались до них, аби дозволити показ програм Суспільного Рівненщини у своєму етері. Я про "Радіо Березне", "Полісся" (Дубровиця) та інші станції. Там пов'язують це з ліцензуванням. Я це уточню у місцевих радійників ("Полісся" (Дубровиця), "Шанс" (Вараш) та "Західна столиця" (Львів, мовить "у проводі" на Рівненщині).
Це вам відповів діджитал.

На рахунок програм, все вирішує КИЇВ (наскільки я знаю) і дозволи потрібно брати у них
  •  

IANDROCOM

http://rv.suspilne.media/articles/4959
Наскільки я зрозумів тепер на радіо буде тільки два входи о 17:10 (тільки рекламні блоки), та о 20:10 (повтори програм, рекламні блоки, та музика)
На телебаченні замість новин щогодини буде бігуча стрічка з "хедлайнами". Така як була у суботу 9-го травня
  •  

kotenko.

#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

IANDROCOM

Cлот о 20:10 з цього тижня (07/09/2020) вже не виходить, на його місці Київський етер. Останній слот був 4 вересня, але чомусь не повний (Реклама, новини та дитяча передача), останній "повний" слот був 3 вересня.
Ранковий слот о 07:10, з вірогідністю 99.9% вже не повернуть.
Фактично зараз Українське радіо. Рівне мовить так:
12:10-13:00
17:10-18:00
І тільки по буднях, в святкові дні не виходитимуть. В деяких випадках можуть скоротити об'єм мовлення, або взагалі не вийти у етер.

Також теоретично тепер це вже тільки розмовно суспільно-політична радіостанція, бо культорологічні, дитячі та музичні програми вже не виходять.
  •