Який період в історії "Cуспільного Радіо" (екс-НРКУ) був найуспішнішим для вас?

Автор IANDROCOM, Травень 26, 2019, 00:18:16

Попередня тема - Наступна тема

IANDROCOM

kram2000, вибач що вкрав ідею (ще таке хочу про перший/культуру та місцеве зробити (буде одна тема про місцеве суспільне телерадіо))
Отож критерії:

1) Контент (можете згадувати Ваші улюблені програми, спецпроекти, рубрики);
2) Ведучі (можете перераховувати ведучих та дикторів як минулого, так і тих хто працює зараз);
3) Інформаційна політика;
4) Музичне оформлення; (можете згадувати Ваші улюблені джингли, заставки, позивні та інше);
5) Ваше ставлення каналу в різні роки;
6) Ваш погляд на майбутнє радіоканалів та в цілому радіоплатформи суспільного.

PS: Керівників не всіх знаю, хто може підправте. Дякую!
  •  

Ігор

Важко відповісти, мабуть два варіанти, той який був у 90-ті і теперішній.
  •  

IANDROCOM

Цитата: Ігор від Травень 26, 2019, 01:00:09
Важко відповісти, мабуть два варіанти, той який був у 90-ті і теперішній.
Так я 2 дав вибрати, бо нажаль всіх не знаю
  •  

vital-fm

З НРКУ 1-го каналу яскравим пригадую тільки життя відстанню у 10 хвилин, приблизно 2002-2006-ті роки, 777 випусків вийшло, навіть з інфостора встиг забрати в поганій якості. Потім вони ще продавали цей серіал на дисках.
"Промінь" - 12 -2, мабуть самий яскравий хітпарад 90-их, в теперішній час непогана ідея - батл 90-их і 2000-их, минулого року слухав, та й по альбомах теж, теперішній контент заслуговує уваги.
"Культура" ППодобається інтерактив з слухачами, як казав попередник: до цього цього не було.
Повернення в історію музики теж.
Жаль, що в них така невелика ефірна присутність, і, окрім Львова, ніде більше не увімкнули на частотах 1-го.
  •  

Lupus68

Любив "Промінь 90х", особливо по вівторках, коли більшість програм вела Вероніка Маковій.
Подобалась Радіо "Культура" 2000х, насамперед театральні програми Ніни Новоселицької "За тих, кого пам'ятаю і люблю".
УР-1 був кращим тоді, коли ще був "збірною солянкою" різноманітних передач - від новин до музики і радіопостановок, тобто, до "хоркінського" періоду. І було багато дитячих і пізнавальних програм.
Новинні джингли "Реве та стогне" у 2000х, ті, де на тлі ще й пташки співали, як на мене,- були найкращі.
Ранкові інформаційні програми з 5:30 до 8:10 (до включень облрадіо), де кожна новина чергувалася з піснею - теж був найоптимальніший варіант, який налаштовував на робочий день.
  •  

vital-fm

Ранкові інформаційні якраз нелюбив через цю змішанність - для мене це був, як згодом зрозумів, аналог теперішнього іномовлення.
Там ж ніби до 07-ої була ця інформаційна програма, з 06.30 час забирали районки, а з 06.45 - обласні, потім ера вмикалась.
Найкращим для мене варіантом був 07:07.30, без банку і решти реклам звісно.
  •  

DrewUA

Як на мене Перший канал Укр радіо став справді цікавішим при Хоркіну, оформлення, заставки, джингли, рубрики, нові програми і т.д. Більш сучасним так сказати стало, і зрозумілим в плані того що воно суто інформаційне.
  •