Радіо Перше - 88.2 МГц

Автор STALKER RADIOAMATOR, Червень 06, 2019, 23:22:37

Попередня тема - Наступна тема

STALKER RADIOAMATOR

Планується з Чортових скель посканувати радіоефір, але думаю що Перше там добре піймається, все таки висота 414 метрів над рівнем моря. Як буду мати якийсь результат відпишуся.
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Послухав я сьогодні Радіо Перше на Тексуні на Чортових скелях. Все добре тягне.  Може в південному напрямку зле ловить через якусь місцеву перешкоду, або передавальна антена явно не направлена на південь?
  •  

STALKER RADIOAMATOR

#17
Є Новини - таки пішов перший прямий ефір, включив я радейко десь в 10.00, троха профукав, в 10.00 ще новин не було. Ефір пишу скільки зможу, потім поріжу саме основне - викладу тут.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Sl@d

Вже з добрий тиждень є RDS: Radio/Pershe/88.2 FM ****Info

BanderaTV

радіостанція Перше (Львівщина) транслюється тепер на одному транспондері з Першим Західним
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, Sanja

mikhail

Щойно повернувся зі Львова. Прийом у районі вулиці Наукової на мобільний телефон був відсутнім. А у центрі все приймається

І оффтоп. Армію фм чутно хоча б хоч і слабенько. Інші радіостанції працюють добре
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

corazon

#21
Щодо "Радіо Перше" - станом на зараз у мене воно і надалі ловиться в рази гірше, ніж Армія FM (західні околиці міста). Найгірше зі всіх львівських станцій, на 1-2 бали.
Раніше тут коментували, що в районі вулиці Наукової у Львові (південь міста) також воно практично не ловиться, а Армія FM, хоча й не на 5, але ловиться.
А користувачі на схід від вежі (в т. ч. далі від міста), навпаки, писали, що воно добре ловить у них.
Схоже, що антена у них напрямлена на схід чи північний схід і т. п. Можливо, варто додати помітку на зразок "прийом у західних та південних районах міста дуже слабкий".
  •  
    Подякували за цей пост: Diller

mikhail

Цитата: corazon від Січень 05, 2021, 23:13:57
Щодо "Радіо Перше" - станом на зараз у мене воно і надалі ловиться в рази гірше, ніж Армія FM (західні околиці міста). Найгірше зі всіх львівських станцій, на 1-2 бали.
Раніше тут коментували, що в районі вулиці Наукової у Львові (південь міста) також воно практично не ловиться, а Армія FM, хоча й не на 5, але ловиться.
А користувачі на схід від вежі (в т. ч. далі від міста), навпаки, писали, що воно добре ловить у них.
Схоже, що антена у них напрямлена на схід чи північний схід і т. п. Можливо, варто додати помітку на зразок "прийом у західних та південних районах міста дуже слабкий".
я раз на півроку у Львові буваю))
  •