Радіо Вільне Слово З України

Автор STALKER RADIOAMATOR, Листопад 30, 2019, 23:34:29

Попередня тема - Наступна тема

STALKER RADIOAMATOR

Знаю, що у Львові була колись така станція Вільне Слово з України на частоті 100.0 мГц, мовлення вроді було без ліцензії, головним там був такий Ігор Желізко, також одним з ведучих там був навіть Гарик Кричевський. В 1993 році станція перестала мовити.  Може хто памятає? Буду вдячний за любу інфу. Дякую.
  •  

pavlo_r

#1
Я брав інтерв'ю в Желізка в 2014-му, але так і не розшифрував його. Якщо цікавить — можу пошукати і зайнятися, або принаймні скинути запис (якщо знайду, хоча думаю, що є). Він там трохи цікавого наговорив, але далеко не все пам'ятав.
Станція перестала мовити не в 1993, а пізніше, в 1995 здається (зі слів Желізка), одним словом тоді, коли почали ліцензувати мовлення через НР і їм не дали ліцензії. Але це треба знайти той запис, я через 5 років вже слабо пам'ятаю, що він говорив. Сьогодні завтра мене не буде вдома, але на тижні постараюся пошукати
  •  

STALKER RADIOAMATOR

Я би був страшно вдячний, там вже як вийде, чи розшифруйте, чи просто викладіть запис інтервю. От ще би записи самиих передач десь би дістати..... Народ - всі хто це читає, будьласка зголошуйтеся і пишіть якусь інфу, в першу чергу хто зі Львова. Дякую.
  •  

pavlo_r

 STALKER RADIOAMATOR, перевірте приватні повідомлення
  •  

STALKER RADIOAMATOR

#4
Переглянув. Дякую.
  •  

pavlo_r

  •