Обговорення діяльності президента Зеленського (20.05.2019 - н.ч.)

Автор fmdxua, Квітень 03, 2019, 14:01:16

Попередня тема - Наступна тема

Djundich

Цитата: pavlo_r від Травень 25, 2019, 00:12:30
Кажуть Зеленський вбив в Молдові свого брата
А кое кто реально убил брата и ........
Цитата: pavlo_r від Травень 25, 2019, 00:12:30
Зберігати с..............................................................не розуміє
pavlo_r Я вчера смотрел на одном из телеканалов политическое шоу, так вот там один депутат из партии Свобода, Юрий Левченко говорил один в один как Вы.
Но увы, у этой партии думаю знаете какой рейтинг.
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

pavlo_r

Цитата: Djundich від Травень 25, 2019, 09:06:14
А кое кто реально убил брата и

Ага) Четвертував і з'їв. Ви справді такий, чи так вміло прикидаєтесь?

Цитата: Djundich від Травень 25, 2019, 09:06:14
Но увы, у этой партии думаю знаете какой рейтинг.
А до чого тут рейтинг? Мова йде про елементарне виживання держави. Чи ви про те, що народ радше проголосує за колаборантів? Ну ви ж проголосували. Я б сказав не судіть по собі, але повторюсь: Люди — дебіли. І серйозний прой... провтик команди Порошенка — це інформаційна політика. Ви тому яскравий приклад. Ну і як показала практика, не можна з такими людьми в демократію гратися, бо у них шлунок замість мозку і вони не розуміють елементарного: коли вся ця компанія із 73% весело і по-приколу просере країну, вас вже ніхто не буде питати про вміст вашого холодильника і пожалітися не дасть. Посадити за репост зможуть, а от набити вам шлунок ні. Та і не захочуть. Бо рейтинги рейтингами, а український народ, який століттями наступав на ті ж самі граблі, по яких ви Djundich знову весело з компанією пройшлися, врешті годував чужу армію і вмирав по Сибірах.
І ще, ви писали, що німець по національності. Так от, я — поляк. Але я народився тут і виріс тут. Все життя вважав себе українцем. І що там в мене в крові б не текло — це не заважає мені українцем бути.
  •  

Djundich

Цитата: pavlo_r від Травень 25, 2019, 09:57:31
Ага) Четвертував і з'їв. Ви справді такий, чи так вміло прикидаєтесь?
Я очень плохого мнения про Порошенко, по этому не исключаю его виновности.
Но и не обвиняю, так как это может сделать только суд.

Цитата: pavlo_r від Травень 25, 2019, 09:57:31
І серйозний прой... провтик команди Порошенка — це інформаційна політика.
Холодильник приводит любого в чувство, рано или поздно но есть хотят все.
Можно промывать мозги сколько влезет, но сознание придет.
Как не крути, но до 13 года было жить в Украине лучше, даже при воре Януковиче.

Цитата: pavlo_r від Травень 25, 2019, 09:57:31
Бо рейтинги рейтингами, а український народ, який століттями наступав на ті ж самі граблі, по яких ви Djundich знову весело з компанією пройшлися, врешті годував чужу армію і вмирав по Сибірах.
Хватит уже копаться в прошлом, у меня родственников в Сибирь отправили, бабушка одна  умудрилась бежать.
Но тем не менее я об этом даже не вспоминаю, у меня нет злости.

Цитата: pavlo_r від Травень 25, 2019, 09:57:31
І ще, ви писали, що німець по національності. Так от, я — поляк. Але я народився тут і виріс тут. Все життя вважав себе українцем. І що там в мене в крові б не текло — це не заважає мені українцем бути.
А я не считаю себя Украинцем, я Немец, но гражданин Украины.  Я не кидаю мусор куда попало, а не запаркую машину как попало, я не рисовал в детстве на стенах, а не портил сиденья в общественном транспорте, я педант который за собой смывает унитаз даже в общественном туалете.  Мои 10 лет детства прошли в Чехии не зря.
А Украинцы ведут себя в своей стране как квартиранты, тут нагадил, там нагадил.
Мне мешала яма на въезде во двор, я взял мешок щебня и цемента и засыпал ее. Мне сказали что я дурак, мол тут куча машин ездит. Спрашивают, тебе что, больше всех нужно ?  :dash:
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

pavlo_r

Цитата: Djundich від Травень 25, 2019, 10:36:18
Я очень плохого мнения про Порошенко, по этому не исключаю его виновности.
Но и не обвиняю, так как это может сделать только суд.

Цитата: Djundich від Травень 25, 2019, 09:06:14
А кое кто реально убил брата

Цитата: Djundich від Травень 25, 2019, 09:06:14
Как не крути, но до 13 года было жить в Украине лучше, даже при воре Януковиче.
А при совку кажуть ковбаса по 2.20 була. З пам'яттю проблеми? Команда Овоча як дурна палила ЗВР на підтримку курсу 8, під кінець Азаров жалівся, що нам потрібно трохи грошей, щоб триндець не настав. Нагадати де їх взяли? Але тільки три мільярди дати встигли. Команда Овоча залишила практично порожнім єдиний казначейський рахунок. І навіть без Майдану все б посипалося невдовзі як картковий будинок. Потім. Якщо ви раптом забули, у нас війна. У нас відтяли регіони, які генерували немалий відсоток ВВП. У нас колосальні гроші йдуть на армію. Тим не менш економічні показники кажуть, що Україна вже багато по чому вернулася на рівень 2013 року.  І, я розумію, що це не відображає стан справ, але я доклав трохи зусиль і зараз живу відчутно краще, ніж в 2013 році. Що заважало вам?

Цитата: Djundich від Травень 25, 2019, 10:36:18
Хватит уже копаться в прошлом, у меня родственников в Сибирь отправили, бабушка одна  умудрилась бежать.
Но тем не менее я об этом даже не вспоминаю, у меня нет злости.
Ні, не досить. Бо у нас народ не знає цього минулого і знову готовий влізти в таке ярмо. І злість повинна бути. Бо такі речі не прощаються

Цитата: Djundich від Травень 25, 2019, 10:36:18
А я не считаю себя Украинцем, я Немец, но гражданин Украины.  Я не кидаю мусор куда попало, а не запаркую машину как попало, я не рисовал в детстве на стенах, а не портил сиденья в общественном транспорте, я педант который за собой смывает унитаз даже в общественном туалете.  Мои 10 лет детства прошли в Чехии не зря.
А Украинцы ведут себя в своей стране как квартиранты, тут нагадил, там нагадил.
Мне мешала яма на въезде во двор, я взял мешок щебня и цемента и засыпал ее. Мне сказали что я дурак, мол тут куча машин ездит. Спрашивают, тебе что, больше всех нужно ?
Ну ок, але чувак, трохи легше. Не треба мішати всіх українців з лайном. Хоча так, питома більшість — це свині і просто так це не викоріниш. Але це стосується не тільки українців. Якого покращення ти чекаєш, якщо ці люди не здатні елементарний порядок підтримувати? Не Порошенко тобі в під'їзді гадив, і не відповідальність Порошенка яма в твоєму дворі. Для цього в тебе є місцева рада, яку ти ж вибирав. Я не жив в Чехії 10 років. Але мені це і не було потрібно, щоб теж не розписувати стіни і підтримувати елементарний порядок, поважаючи чужу працю. Я в своєму житті відмовився від оформлення інвалідності, яка б дала мені пенсію. Хоч пропонували "порішати". Я нікому не давав на лапу. Навіть на права чесно здав. Я не отримую субсидій чи будь-яких виплат від держави, бо вони мені не потрібні. Але знаю людей, які їх отримують, ховаючи доходи і шукаючи "рішал". Один з таких, до речі, теж був не за Пороха. І поки люди будуть себе так вести, ніякий Порох чи Зеленський цб країну не змінять. А от загнати в ще більшу дупу — запросто
  •  
    Подякували за цей пост: GMB

pavlo_r

Нас розкрили. Сектор Зе тепер знає, що кожному підписанту петиції Порошенко платив по 2000 гривень. Це приблизно 103 мільйони 700 тисяч на всіх. От так от. А ви думали на які гроші я зараз в Франківськ їду тусити?
  •  

admin

  •  

krasaffcheg

В свете назначений в Администрации Президента вспомнилось одно из инста-видео Зеленского:
https://youtu.be/gs2h603SMS0

Видимо, традиции - это святое.

Тут уже и традиционные слова новоназначенного главы АП Богдана (который подпадает под Закон об очищении власти) о необходимости менять Конституцию. Это так похоже на первые шаги Януковича...

По Хомчаку... Я не хочу давать оценку этому назначению. НО! Зеленский сам же на стадионе разносил Порошенко за Иловайск и Дебальцево. И как после этого он назначает главой Генштаба генерала, руководившего выводом украинских военных из Иловайска? Биполярочка? Или тот пламенный спич на стадионе был лишь паршивой игрой на чувствах людей? Слов нет.

И да, прошу выслать мне мои 2000 грн.
  •  

vital-fm

Так ми ж апелюємо до тих, хто казав, що такого не має буть за нового президента.
  •  

pavlo_r

Нинішній не такий же. Нинішній це абзац. В країні купа проблем по яких він не висловився навіть, але на концерт Ліги Сміху він знайшов час прийти. В країні вже почали затримувати за мирні протести, до влади вертаються риги. Країна котиться в дупу. І це тільки за 5 днів
  •  
    Подякували за цей пост: Kilnemw

pavlo_r

А в преЗЕдента невідкладний концерт?
https://lb.ua/news/2019/05/26/427892_pomoshchnik_zelenskogo_ponedelnik.html

До речі, чому на центральних каналах мовчать про затримання в Рівному? Не занесли, щоб мочити його світлість? Порошенка вже б медіахвойди віртуально розіп'яли
  •  

kram2000

А для прихильників Зеленського існує таблиця досягнень і провалів Петра Олексійовича.
  •  

pavlo_r

По деяких пунктах пробіжуся:

Боротьба з корупцією
Та ну! САП, НАБУ, Антикорупційний суд. СБУ і Генпрокуратура регулярно ловили корупціонерів. Усунення корупційної складової з багатьох галузей. Наприклад відшкодування ПДВ. До речі, хто помітив: медіагопота більше не кричить про корупцію. Тільки Порошенко пішов і корупція раптом зникла. І Шабунін з компанією кудись подівся. Як швидко Зеленський порядок навів. Куди там Пашиняну

Деолігархізація
Я прекрасно розумію, що в уявленні народу деолігархізація мала б виглядати десь як розкуркулення в свій час. Але при Порошенкові ми принаймні намагалися будувати правову державу і цей варіант був неможливий. Проте найодіозніші олігархи, які зараз повертаються в Україну, тоді сиділи закордоном і почували себе не настільки комфортно як в старі, добрі часи. Ну що ж тепер заживемо. Країною рулить олігарх через свою маріонетку.

Використання посади у власних інтересах.
Djundich повинен знати конкретні приклади. Може поділиться? Бо я не знаю

Тиск на громадських активістів
Знову ж таки, враховуючи, що у нас ледь не кожна макака називала себе громадським активістом, впевнений, що знайдеться хтось, хто спробу поставити себе на місце розцінював як тиск

Надмірні спекуляції на російській загрозі
У нас блін війна з немитою, які спекуляції, коли в будь-який момент їхній фюрер може піти в широкомасштабний наступ? Який ідіот це придумав?

Складний розвиток відносин з МВФ
Це наче б то прегрогатива уряду. Але хотів би нагадати, що МВФ нас кредитував і доволі вигідно кредитував. А от зараз співпраця під загрозою. дякуючи Шаурмі.

Мала доля іноземних інвестицій
Коли вони були вищими, ніж зараз? В Україну за останні роки зайшло купа відомих брендів, відкрилось купа підприємств. Так, це не той рівень, якого б хотілося, але враховуючи стартові умови все дуже навіть непогано

Відсутність політики діджиталізації
Я не зовсім розумію, що вкладають в це поняття, але мать вашу ж за ногу. Протягом 2014-2019 років у нас з'явилися 3G i 4G. Саме завдяки політичній волі Президента. У нас запрацювали електронні реєстри, почала впроваджуватися електронна черга в медицині і інших сферах. Коли в 2013 році я робив закордонний паспорт я мусив в шостій ранку зайняти одну чергу, відстояти її, в 9-й отримати талон на 16:00 і ще десь цілий день перебитися, поки підійде моя година. В 2017, коли робив біометричний — записався онлайн, прийшов в призначену годину і спокійно подав документи. У нас запрацював сервіс Bank ID  і стало можливим підтвердити свою особу через інтернет. Так, ще багато чого можна було б зробити. Ну тепер новий діджиталайзер хай робить. Хоча його хазяїн вже заявив, що йому оголосити дефолт пріоритетніше

Мало не забув: неприйняття критики
Це про людину, яка не обмежувала свободу слова і яку зранку до ночі ледь не всі ЗМІ поливали помиями. Стараннями медіаповій у нас частина населення просто не сприймала Порошенка позитивно. Djundich в приклад. Тут звісно слід винити неефективну інформаційну політику, але зараз ці ж медіаповії кажуть, що Порошенко не сприймав критику? Той Порошенко, за п'ять років президентства якого найгрубішим його висловлюванням до преси було "Дорогенька". Новий гідрант вже встиг фізично травмувати журналіста і то лише за 3 дні на посаді.
  •  
    Подякували за цей пост: GMB

kotenko.

Про інвестиції. Десь з 2005 по 2008 рр. іноз. інвестиції були вищими, ніж зараз.

Про те, що Зеленкін ще й тижня не пробув, а робить, що хоче
Після виборів до Ради, на мою думку, от він і буде робити все, що хоч. Та й мені він більше Кучму нагадує з його багатовекторністю. Але всіх задовольнити не вийде. Потрібна конкретика, а її немає.
#наташанемішай
  •  

pavlo_r

  •  

Djundich

Цитата: kram2000 від Травень 26, 2019, 21:05:29
А для прихильників Зеленського існує таблиця досягнень і провалів Петра Олексійовича.
Spoiler
[close]
Советую Вам повесить себе эту таблицу дома   :wink:
Лично для меня все то что помечено зеленым, сто лет не нужно было.
Да и провалы на много более важные и отобразились на жизни нашего народа.

Цитата: admin від Травень 28, 2019, 20:24:45
Сааакашвили будет сажать Беню.... пошёл запасатся попкорном....
Возврат гастарбайтера, это реально полный  :censored:
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •